Bazı nedenlerden dolayı dedikodu endüstrisi, Amal ve George Clooney evlilik çekişmelerinin üstesinden gelmek - sadece sahip olmak evlilik draması, ama üstesinden gelmek daha fazla çocuk sahibi olmak, sanki bu evliliğinizin yürümediği zamanlar için sağlıklı bir şeymiş gibi. Bu hikayeler yanlış bir şekilde Clooney'lerin başlangıçta evlilik sorunları olduğunu varsayar. İşte birkaç söylenti var Dedikoducu Polis Clooney'lerin daha fazla çocuk sahibi olarak evliliklerini “kurtardıkları” konusunda son bir yıldır baskın yaptı.

Ocak 2019'un başlarında, Küre bunu bildirdi George ve Amal 'milyar dolarlık boşanmayı' iptal etmişti ve başka bir bebek sahibi olmayı planlıyordu. Gazeteci, eşlerin 'farklı yaşam tarzlarının' neredeyse ayrılmalarına neden olduğunu ancak bunu çözmeyi başardığını iddia etti: 'Amal, George'a daha fazla yer vermeyi kabul etti ve Amal ve ikizlerine daha fazla zaman ayırmayı kabul etti' sözde içeriden biri yayına söyledi. Bu kaynak, çiftin yeminlerini yenilediğini ve Amal'ın IVF yoluyla tekrar hamile kalması için hazırlandığını söyledi. Dedikoducu Polis Hikayeyi birçok açıdan bozdu: Önceki ayların hiçbir noktasında Clooney'ler birbirleriyle herhangi bir memnuniyetsizlik veya drama belirtisi göstermemişti ve dahası, George birkaç yıl önce bir röportajda çocuk sahibi olmayı 'bitirdiğini' belirtti.Temmuzun ilerleyen saatlerinde, Star aktör ve insan hakları avukatı hakkında benzer bir hikaye yayınladı. Başka ikizlere sahip olarak evliliklerini 'kurtardılar' . Amal üç aylıktı, başka bir şüpheli içeriden biri olduğunu bildirdi ve en azından birkaç ay daha hamileliğin halka açılmasını bekliyordu. George, görünüşe göre tam zamanlı ebeveynlik yapmak için oyunculuktan zaman ayırmayı planlıyordu ve hatta tabloid, Clooney'nin Başkan Obama'dan bu varsayımsal ikizlerin vaftiz babası olmasını istediğini iddia etti. Dedikoducu Polis Clooney'lerin yaptığı ve daha fazla çocuk sahibi olmakla ilgilenmediklerini söyledikleri çok sayıda röportajı bir kez daha işaret etti. Artı, o zamandan bu yana sekiz ay geçti ve hala doğum yok, hatta bir hamilelik duyurusu bile yok.

Yaşam ve Tarz dönüş bir ay sonra geldi, magazin gazetesi kendi iddiasında Amal bir kez daha ikizlere hamileydi ve bir kez daha “evlilik sorunları” sona erdi. sonuç olarak. Şüpheli bir kaynak olan çiftin, zamanlama çatışmaları nedeniyle 'zorlu bir mesafe' döneminden sonra haberlerde 'birbirine yaklaştığını' iddia etti. Habercisi, 'Onlar kadar tartışmıyorlar,' dedi. 'Evliliklerinde bir kıvılcım yeniden alevlendi gibi görünüyor.' Bu makale ayrıca Obama'nın doğum öncesi hazırlıklara katılan eşi Michelle, Meghan Markle ve Brad Pitt gibi diğer ünlülerle birlikte vaftiz babası rolünü oynamasını önerdi. Dedikoducu Polis George'un bir sözcüsüne ulaşarak saçma iddiayı çürüttü ve bizim için bunun tamamen saçma olduğunu onayladı.

En sonunda, KB Clooneys olduğunu iddia etmek için bu ayın başlarında geldi üçüncü bir çocuk sahibi olmaya karar vererek evliliklerini uçurumun eşiğinden getirdi IFV aracılığıyla. Dedikoducu Polis bu hikayeyi de diğerleriyle tamamen aynı nedenlerle vurdu. Gazeteciler neden bunun bir evliliği tamir etmenin sağlıklı bir yolu olacağını düşünüyor? Ve neden bu açıkça yanlış olan anlatıyı zorlamaya devam etmekte ısrar ediyorlar?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.