Garth Brooks ve Trisha Yearwood yaklaşık 15 yıldır evli, ancak evliliklerinin uzun ömürlülüğü çifti evlilik sorunları söylentilerinden korumak için hiçbir şey yapmadı. Dedikoducu Polis Bu magazin dergilerini yanıltıcı hikayeleri nedeniyle bozdu, ancak daha sonra özellikle bu çift söz konusu olduğunda bir model fark ettik.

The Küre Geçtiğimiz Ekim ayında 'Garth ve Trisha’nın Evliliği Patladı!' başlığıyla bir makale yayınladı. Bu çıkışa göre, Brooks, Yearwood'dan boşanmayı ciddi bir şekilde düşünüyordu. . Sözde bir kaynak 'Kabloları artık bir savaşa dönüşmeden gerçekten iletişim kuruyormuş gibi görünüyor,' dedi. 'Bence özellikle Garth, bir orta yol bulamadıkları sürece yürümeye hazır. Bu, Trisha'nın vuruşları söyler gibi hissetmesini içermiyor.' Dedikoducu Polis Aksine pek çok kanıt buldu.



İki hafta önce, Garth Brooks, Trisha Yearwood hakkında fışkırmıştı. ile bir röportajda Biz Haftalık . Taşra eşleri de birlikte vakit geçirmekten mutlu görünüyorlardı. Habitat for Humanity için gönüllü oldular . Yearwood ve Brooks'un birlikte mükemmel bir şekilde mutlu olduklarını destekleyen pek çok kanıt vardı ve kesinlikle hiçbiri boşanmanın eşiğinde olduklarını göstermedi. Bu hikaye tamamen yanlıştı.

Bu yılın başlarında, aynı çıkış şunu iddia etti: Miranda Lambert, Garth Brooks ve Trisha Yearwood’un evliliğini krize soktu. . Şüpheli bir habercinin tabloid'e verdiği demeçte Yearwood'un iddiaya göre 'Garth’ın Miranda’ya olan yoğun ilgisini delice kıskandığını' söyledi. 'Garth'a öfkeli çünkü Miranda'nın, kancalarını evli erkeklere takmaya çalışma geçmişi olan, kötü şöhretli bir adam-yiyici olduğunu biliyor.' Brooks, Lambert'i herkesin önünde övdüğünde ve ondan onunla turneye çıkmasını istediğinde konuşmaya başladığında işler daha da kötüye gitti, bu da Yearwood'u 'aşağılanmış' hissetmesine neden oldu. Güvenilmez bahşişçi, 'İnanılmaz derecede güvensiz,' dedi. 'Bu konuda o kadar çok kavga ediyorlar ki, evliliklerini ipte asılı bıraktılar.' Dedikoducu Polis bu iğrenç söylentiyi çürütmekten çok mutluydu.

Garth Brooks'un Miranda Lambert'e turda kendisine katılmasını istediğine dair hiçbir belirti yoktu. Aslında, iki ülke müziği süperstarı arasındaki ilişki, aslında biraz garip olabilir. Lambert, Brooks'u dudak senkronizasyonu için aradı 2017 CMA'larında. Bunun ötesinde, Trisha Yearwood yakın zamanda bir röportaj Günaydın Amerika Brooks ile evliliğinin uzun ömürlülüğünün sırrını açıkladığı yer. 'Günün sonunda arkadaşız ve birbirimizin arkadaşlığından zevk alıyoruz ve birlikte olmaktan hoşlanıyoruz,' dedi ve ikisinin birbirini 'öncelik' haline getirdiğini de sözlerine ekledi.

Son zamanlarda, National Enquirer iddia etti Yearwood ve Brooks, evdeki yardım konserinden hemen önce büyük bir kavga etti. . 'CBS şovunun her yönü hakkında kavga ettiler ve provalar sırasında bu konuda ihtiyatlı davranmadılar!' sözde bir kaynak çıkışa söyledi. 'Provalar bittiğinde, Trisha ve Garth birbirleriyle konuşmuyorlardı bile.' Eşler arasındaki sürtüşmenin bir kısmının kaynağı, Yearwood’un “TV şovu için her şarkıyı seçme ısrarı” ndan kaynaklanıyordu. Bu Brooks'u 'yürümeye hazır' bıraktı.

Bu, tüm hikayelerin çürütülmesi en kolay olanıydı. Trisha Yearwood ve Garth Brooks’un hayır kurumu özelliğinin gerçek adı Garth & Trisha: İstek Üzerine Canlı! Çiftin söylediği şarkılar önceden belirlenmemişti. Evden izleyen hayranlar şarkı seçiminin arkasındaydı. Çift, asla kendi kararları olmayan bir şey için nasıl kavga edebilir? Bir kez daha, Yearwood’un kocasına yönelik parlak övgüsü, bu hikayeyi tam anlamıyla bozan son damlaydı. Dedikoducu Polis . Konseri tanıtırken, Yearwood kocasından bahsetti onun için “gerçekten harika bir güç kaynağı” olarak. Bu magazin dergisinin yalanlarından sıyrılmaya çalışması, özellikle de gerçek onların yüzlerine bakarken gülünçtü.

Bu ilk defa değil National Enquirer Garth Brooks hakkında haber yaparken bir tökezledi. Geçen Nisan ayında, güvenilmez çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Brooks, Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger’in düğününde şarkı söylüyordu. . Dedikoducu Polis Brooks'un sözcüsünü kontrol etti ve bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi. Sadece göstermeye gidiyor, bu tabloid güvenilemez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.