Ryan Gosling ve Eva mendes hala güçleniyor. Bununla birlikte, sahte gazeteler eşlerin birkaç kez boşandığını iddia etti. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis Mendes ve Gosling boşanmaları konusunda yanıldığı için magazin dergilerini bastı.

Ocak 2019'da, KB iddia edilen Gosling ve Mendes bir yıldan fazla bir süredir ayrı hayatlar yaşıyorlardı. . Gazeteci, çiftin ilişkisinin 'ipten saplandığını' ve 'iki çocuklarının yanı sıra çok az ortak noktaları' olduğunu iddia etti. İddiasını desteklemek için çıkış, Gosling'in öğle yemeğini kaparken ve kağıt tutarken görüldüğünde başvuruda bulundu. Dergi, boşanma davası açtığı için taşıdığı evrakların “yasal belgeler” olduğunu iddia etti. Dergi, suçlamasıyla yersizdi. Hikaye yayınlanmadan birkaç hafta önce, Mendes ve Gosling iki kızıyla birlikte yürüyüşe çıkarken görüldü . İkisinin sorunları varmış gibi görünmüyordu. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu.Bir ay sonra, Star yanlış iddia edildi Gosling ve Mendes işi bıraktılar . Dergi, ikilinin kızları için birleşik bir cephe oluşturduğunu ancak 'sonunda kırılma noktasına ulaştığını' iddia etti. Çıkış, bunun Gosling’in kostarı Claire Foy ile olan arkadaşlığı ve Gosling’in başka bir bebek sahibi olmayı reddetmesi nedeniyle olduğunu iddia etti. Ne olursa olsun, hiçbiri doğru değildi. Çift oldu Los Angeles'ta Sevgililer Günü'nde çiçek alışverişi yaparken görüldü . Eğer eşler gerçekten ayrılıyorsa, neden en romantik tatilde çiçek alışverişi yapsınlar? Dedikoducu Polis düzmece hikayeyi çıktığında düzeltti.

Üç ay sonra, TAMAM MI! ısrar etti Mendes, Gosling'i terk ediyor ve çocuklarını da yanında götürüyordu . Magazin gazetesi, çiftin evliliğinin 'bir ipten dayandığını' iddia ederek aynı anlatıyı geri dönüştürdü. Ancak dergi, ikilinin kızları ve paraları için de savaşa hazırlandıklarını iddia etti. Sözde içeriden biri, çiftin sorunlarının ikinci kızlarının doğumundan sonra başladığını çünkü Gosling'in başka bir bebek için 'hazır olmadığını' ileri sürdü. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Gosling ve Mendes, hikaye yayınlanmadan önceki gece birlikte suşi alırken fotoğraflandı. Ayrıca, Mendes ortaya çıktı Kadın Sağlığı çocuk sahibi olması için ona ilham verenin Gosling olduğunu . Söylemeye gerek yok, bu aptal hikayeyi bir kenara attık.

Ağustos 2019'da, Temasta beyan Mendes ve Gosling’in ilişkisi beladaydı ve zor bir dönem geçirmişlerdi. Dergi, ikisi arasındaki 'aşk bölümünde her şey yolunda gitmediğini' iddia etti ve isimsiz bir kaynak ekledi: 'Bir zamanlar sahip oldukları kıvılcım sönüyor gibi görünüyor ve birbirlerinden uzaklaşıyorlar.' Güvenilmez gazetenin iddia ettiğine rağmen, Dedikoducu Polis rekoru düzelt. Hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence veren duruma yakın bir kaynakla görüştük.

Gerçek ilişkiler zor iş olsa da, herkese Mendes ve Gosling'in iyi gittiğinden emin olabiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.