Birkaç yeni rapor iddia ediyor Ellen DeGeneres 'aylardır gizlice bir bölünme planlıyor' ve şimdi karısıyla ayrılmaya hazır, Portia de Rossi . Dedikoducu Polis İddiaya baktık ve bunu özel olarak düzeltebiliriz. Bize bunun sadece 100 gerçek olmadığı söylenmekle kalmadı, aynı zamanda DeGeneres de Rossi'nin boşanması hakkındaki konuşmayı reddetti.Göre Star , DeGeneres ve de Rossi’nin 'on yıldır süren evliliği bir süredir bir ipucu altında asılı duruyor' ve görünen o ki, talk-show sunucusu 'aylardır kaçışını planlıyor.' Tabloid, DeGeneres'in gizlice 'karısının arkasından' multimilyon dolarlık bir ev satın aldığını iddia ediyor. Hem dergi hem de kardeş sitesi, Radar Çevrimiçi , DeGeneres'in de Rossi'den ayrıldıktan sonra yaşayacağı ev olduğu için, hikayeyi alan isimsiz, izlenemeyen ve muhtemelen uydurulmuş bir “kaynak” alıntılandı.Merakla, iki satış noktası anonim ve muhtemelen üretilmiş 'kaynaktan' aynı alıntılardan birkaçını yayınladılar, ancak onları tam olarak kelimesi kelimesine olmayacak şekilde biraz değiştirdiler. Örneğin dergide, bahşişçi, yeni evin 'Portia'dan sonraki hayatını yeniden kurarken taşındığı yer' olduğunu söylüyor. Ancak blogda 'kaynak' yazıyor, 'Bu Ellen’in Portia’dan sonra hayatını yeniden inşa ettiği bekar evi.' Tabii içeriden biri gerçek olsaydı, aynı cümlenin iki farklı versiyonunu vermek onun için çok garip olurdu.

Bu tutarsızlıkların ötesine geçerek ve derginin kadınların '450 milyon dolarlık boşanma' kararı aldığını bildirirken, web sitesi bunu '400 milyon dolarlık boşanma' olarak belirlerken, her iki mecradaki sözde 'kaynak' DeGeneres ve de Rossi'nin evlilik sorunlarını koruyor Homofobik tweetlerinin ortaya çıkmasının ardından Kevin Hart'ı destekleyen gündüz sunucusundan kaynaklanıyor. Elbette, bir ay önce doğru değildi. Star iddia edildi DeGeneres ve de Rossi, Hart'ı savunan talk-show sunucusu yüzünden boşanıyorlardı. ve bugün artık doğru değil. Daha sonra belirtildiği gibi, DeGeneres'in Hart ile yaptığı TV röportajından bir gün sonra, Rossi, Instagram'da bir fotoğraf yayınladı onun ve karısının ata binerken el ele tutuşarak.DeGeneres'in sözümona gizlice taşınmasının bir başka nedeni de, blogu ve kardeş yayınını iddia ediyor, de Rossi'nin bir çocuğu evlat edinmek istemesi, ancak karısının bunu yapmaması. Bu yanlış anlatı yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Aslında, DeGeneres bunu kendisi çürüttü.

İle bir röportajda Daily Telegraph Haziran 2016'da DeGeneres, kendisinin ve Rossi'nin ilişkilerinde erken çocuk sahibi olmama konusunda aynı sayfada olduklarını söyledi. 'Sohbetlerimizin kesintiye uğramamasını ve üzerinde yapışkan üzüm suyu olmayan mobilyalarımızı seviyoruz,' diye açıkladı talk show şovu. DeGeneres'in kapsamlı röportajında New York Times Aralık ayında, onlar hakkındaki gerçek olmayan tabloid masallarını daha da reddetti. DeGeneres, 'Portia ile iki haftada bir boşandığımı veya bebek sahibi olduğumuzu duyuyorum,' dedi.

Magazin gazetesi ve RadarOnline’ın bilgileri açıklanamayan bir 'kaynaktan' gelirken, DeGeneres bu yalanları kendisi bozmuştur. Aynı derecede önemli olan, de Rossi'den ayrıldıktan sonra kaçacağı gizli bir ev satın almamış olması. Çiftin evliliği yüzde 100 iyi, ortak bir arkadaş Dedikoducu Polis ve DeGeneres bizi temin ediyor.Aslında, bu makaleyi yazarken, de Rossi, Ruanda'dan Instagram'da bir video yayınladı , bölgedeki gorillerin kurtarılmasına yardımcı olmak için 'Ellen DeGeneres Kampüsü' nün açılmasına yardım etti. Videoda, de Rossi, goril sığınağının temelini attığı için karısıyla birlikte olamadığı için DeGeneres'in ona gönderdiği bir kalbin resmini gösterdi. Açıkçası, DeGeneres 'gizli bir bölünme planlamıyor' ve bunun yerine ikisi aşık ve mutlu bir şekilde evli kalıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.