Ellen DeGeneres Geçenlerde çalkantılı bir aradan sonra talk show'una geri döndü. Yazarlarından, DeGeneres'in zehirli bir çalışma ortamına başkanlık ettiği suçlamaları geldi. Bu hikayeler, DeGeneres'in gösterisini utanç içinde bırakmasıyla ilgili bir tabloid çılgınlığını tetikledi. Zaten yayına girdi, bu yüzden tüm bu hikayeler sahte. Dedikoducu Polis bu bırakma hikayelerini topluyor ve Karşısında değiştirmeler.'Mean Ellen' Suçlamaları Onun Talk Şovunu Bırakmasına Neden Oldu

Göre Kadınlar Günü Twitter'daki 'acımasız Ellen' hikayeleri ev sahibinin gösterisini bırakmasını sağlamak . İşyerinde düşmanlık ve diğer tartışmalarla ilgili hikayeler habere ulaştığında, magazin gazetesi 'İstifa etmeyi ciddi şekilde düşünen Ellen için kriz zamanı' dedi. Yakın zamanda yayınlara geri döndüğü ve kamuya açık bir özür dilediği için bunu yapmadı.Tartışmalar, DeGeneres'in itibarına kesinlikle zarar vermiş olsa da, istihdam durumunu en ufak bir şekilde etkilemedi. Onun bırakma özleminin öyküsü sahteydi.Yeniden Değerlendirme İçin Sözleşme Yenileme

The National Enquirer gönderiyi, sonuyla ilgili hikayesinde biraz kaydırdı Ellen DeGeneres Gösterisi . Tabloid dedi ki devam eden sezon son olurdu tartışmadan dolayı değil, 'bir milyon izleyici kaybettiği' için. DeGeneres, 2022'de sözleşmesini yenilemeyecek ve “evleri çevirmek gibi yeni projelere ve tutkulara odaklanacak. Belki onu HGTV'de görebiliriz! ' Dedikoducu Polis kristal küreye sahip olmadığı için DeGeneres'in iki yıl içinde gösterisinden ayrılıp ayrılmayacağını kesin olarak söyleyemeyiz. İki yıl içinde o kadar çok şey olabilir ki, kötü şöhretli magazin gazetesinin böyle davranması biraz sorumsuzdur.

Kristen Bell DeGeneres'in Yerini Alacak 'Favori'

İyi Yer yıldız Kristen Bell göründü Ellen Degeneres Gösterisi bir cok zaman. Görünüşe göre ağ yöneticileri, Veronica Mars yıldız olmak DeGeneres'i değiştirin yıllarca. Karizmatik ve 'Hollywood'daki herkes Kristin'i seviyor.' Bu bir yazım hatası değil, TAMAM MI! Evrensel sevgisiyle ilgili bir hikayede Kristen Bell’in adını yanlış yazarak bir yazım hatası yaptı. DeGeneres yakın zamanda istifa etmeyi planlamıyor ve Bell'in çok yoğun bir programı var. Bir gün bir söyleşi programına ev sahipliği yapabilse de, her şey mümkündür, Bell'in DeGeneres'in yerini alabileceği yakın bir tesis yoktur.

DeGeneres 2022'de Gösteriden Ayrılacak

Bekle, bu tanıdık geliyor, değil mi? Bu sefer öyleydi Yeni fikir papağan National Enquirer Hakkında hikayesi 2022 çıkışı . 'Skandalların vurduğu' komedyen 'zehirli ve' kötü 'bir patron olduğu iddialarının ardından baltalanacak.' Bu sefer uzaklaşmak istemediği söyleniyordu. Bir kez daha, sadece iki yılın çok uzun bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. İki yıl önce Tom Brady'nin New England Patriots'tan ayrılması, tıpkı COVID-19 gibi düşünülemezdi. DeGeneres gidebilirdi Ellen Gösterisi 2022'de, ancak bu, bu tabloid raporundan tamamen bağımsız olarak gerçekleşecekti.