Haber şu ki Ellen DeGeneres 'Hit talk şovunun sözleşmesi geçen yıl dolmuştu, yıldız komedyenin ev sahibi olarak emekli olacağına ve pozisyonu başka birine devredeceğine dair söylentiler yayıldı. DeGeneres kontratını üç yıl daha uzattığı için bu söylentilerin tümü gerçek dışı kaldı. İşte saçma tabloid iddialarından bazıları Dedikoducu Polis konuyla ilgili çürütüldü.

2018 sonbaharında National Enquirer ve taklit web sitesi RadarOnline şunu yazdı: Ekstra ev sahibi Mario Lopez, Ellen DeGeneres'in reklamı için 'ateş ediyordu' ,çünkü o yazın başlarında tatildeyken onun yerine doldurmuştu. Sözde 'endüstri casusları' na göre, Lopez koltuğu kazanmak için bir 'cazibe saldırısı' na girişmişti, ne anlamı varsa. DeGeneres'in, emekli olduktan sonra dizinin reytinglerinin 'zarar görmemesi için' 'onayladığı' bir sunucu bulmak konusunda endişeli olduğu bildirildi. Hikaye açıkça doğru değildi: DeGeneres 2020'de emekli olma niyetinden bahsetmemişti. Dedikoducu Polis ayrıca Lopez'in temsilcisiyle görüştü ve bize 'kimsenin işi, özellikle de Ellen'ın işi için asla' silah kullanmaz 'dedi.Martta, Yaşam tarzı söylentiyi, yanlış bir şekilde iddia ederek Ellen DeGeneres emekli oluyordu ve yeni bir ev sahibi arıyordu . Dergi, karısının ısrarı üzerine gösteriden ayrılmayı seçtiğini ve Neil Patrick Harris, Chrissy Teigen ve Ellie Kemper'ı olası halefler olarak gördüğünü iddia etti. Sözde içeriden biri gazeteye, 'Bu kolay bir karar değil, ama yakında vereceği bir karar' dedi. Aslında, Dedikoducu Polis gösteriye yakın bir yerde kendi kaynağımızdan, DeGeneres'in o sırada “emekli olmayı planlamadığına” dair güvence verildi.

Ertesi ay oldu Ellen DeGeneres'ten görevi devralmak için 'bakılan' Kristen Bell , göre TAMAM MI! ve başka hiç kimse. Yine isimsiz bir başka bahşişçi, 'Ellen onun sevimli olduğunu ve sadece harika bir röportajcı olmanın yanı sıra demografisiyle de bağlantı kuracağını düşünüyor' dedi. Duruma yakın başka bir kaynak, kayıt dışı olduğunu doğruladı. Dedikoducu Polis hikayenin tamamen uydurma olduğunu. Aslında, bu baskının üzerinden bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra, DeGeneres şovunun bir kaydı sırasında en az üç yıl daha yapmak için imza atmıştı. Hata.

Ancak ondan önce, 'Ellen DeGeneres emekli oluyor' partisine bir hikaye daha geldi. Kristen Bell hakkındaki sahte makaleyle aynı hafta, Perez Hilton ev sahibinin Yerine Katy Perry, Mario Lopez ve Sam Hayes arasında karar vermek . Dedikodu blogcusu aslında bu teori için herhangi bir kanıta sahip değildi, ancak Dedikoducu Polis Üretim kaynağımızı tekrar kontrol etti ve DeGeneres'in büyük olasılıkla sözleşmesini yenileyeceği söylendi - ve sonra, tabii ki yaptı. Gelecekte bir noktada Ellen DeGeneres'in meşaleyi bu varsayımsal adaylardan herhangi birine veya tamamen farklı birine devretmeye karar vermesi tamamen mümkündür, ancak bu en az üç yıl daha olmayacak.