Bir yıl önce, bir tabloid şunu iddia etti: Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi evliliklerini kurtarmak için romantik bir kaçamak yaptı. Dedikoducu Polis sahte hikayeye baktı ve yanlış olduğunu gördü. Sahte hikayeye ve neden onu bozduğumuza bir göz atalım.

Ellen DeGeneres ve Portia De Rossi’nin Kaprisli Kaçamağı

Geçen yıl bu zamanlarda, talk-show sunucusu ve eski aktris Amsterdam'da tatil yaparken görüldü. Yolculuk, eşler için masum bir gezi gibi görünüyordu, ama Star hala bildirdi DeGeneres ve de Rossi evliliklerini onarmak için denizaşırı ülkelere gittiler. . Gazete gazetesi, ikilinin evliliklerinde 'ateşi yeniden yakmayı' umduğunu iddia etti. Sözde bir kaynak, çıkış noktasına DeGeneres işe dönmeden önce çiftin 'kaçmak istediğini' söyledi.İsimsiz kaynak ayrıca, DeGeneres ve de Rossi’nin ayrı yoğun kariyerlerinin, ikili arasında 'bir kama yarattığını' iddia etti. O sırada DeGeneres on yedinci sezona başlıyordu. Ellen DeGeneres Gösterisi iken Ally McBeal star, yeni sanat şirketi General Public ile meşgul oldu. Şüpheli habercisi, 'Ellen ve Portia iş ve ev yaşamlarını dengelemekte güçlük çekiyorlardı, bu yüzden hayat tekrar telaşlanmadan yeniden bağlantı kurmaya çalışıyorlar,' diye ekledi.

Ellen ve Portia’nın Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Derginin yanlış anlatımı tam da bu kadar yanlıştı. DeGeneres ve de Rossi, ilişkilerini yeniden canlandırmak için ülkeden kaçmadı. İkisinin evlilik sorunları yoktu. O sırada DeGeneres, karısına sosyal medya sayfasında yıldönümleri için dokunaklı bir övgü paylaştı. İkisinin sorunları varsa, birbirlerine olan sevgilerini halka açık bir şekilde göstermeye devam edeceklerinden şüpheliyiz. Dedikoducu Polis ayrıca haberi duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladı ve makalenin yanlış olduğunu doğruladı.

DeGeneres'in kişisel hayatı her zaman incelenmiştir, ancak gösterisine yönelik son iddialar gün ışığına çıktı , talk show sunucusunun evliliği magazin dergileri tarafından daha da sorgulandı.

Son günlerde, Temasta bağlı kuruluşu olan Star , iddia etti Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'ten çıktı . Güvenilir olmayan yayın, DeGeneres skandalıyla karısının kapalı kapılar ardında 'çarpıştığını' iddia etti. Dedikoducu Polis de Rossi'nin şovunu çevreleyen mevcut tartışmalar arasında karısını çok desteklediğini belirterek sahte hikayeyi düzeltti.

Bu yılın başlarında, aynı tabloid şunu ileri sürdü: DeGeneres ve de Rossi ayrı yaşıyorlardı . Dergi, de Rossi'nin çiftin Los Angeles'taki evinden taşındığını ve Montecito, Kaliforniya'da kaldığını söyledi. Yayın, iki kişinin DeGeneres'in kariyeri ve de Rossi’nin karısının emekli olmasını istemedeki ısrarı konusunda aynı fikirde olmadığını iddia etti. Dedikoducu Polis mevcut kilitlenme başladığından beri birlikte karantinada oldukları için ikisinin ayrı yaşamadıklarına işaret etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.