Hollywood'daki en şaşırtıcı kan davalarından biri, Dwayne The Rock Johnson ve Vin Diesel . hızlı ve Öfkeli franchise'daki sekizinci filmin çekimleri sırasında yıldızların düştüğü bildirildi. hızlı ve Öfkeli dizi 2001'de başladı ve Johnson 2011'de katıldı. Hızlı beş . Bundan sonra Johnson, devam filmlerinin dördünde rol aldı. 2018'de Johnson'ın spin-off'ta başrol oynadığı açıklandı. Hobbs ve Shaw .Diesel başrolde hızlı ve Öfkeli İlk filmden bu yana dizi, dizinin ana karakteri olarak tanımlanabilecek hale geldi. Ancak 2016'da, iki yıldızın anlaşamadığına dair haberler çıkmaya başladı. Oradan durmaksızın iki oyuncu arasında bir 'sığır eti' söylentileri bu, ikisinin artık birlikte sahneleri çekmemesine yol açtı.The Rock ve Vin Diesel arasında ne oldu?

Ağustos 2016'da Dwayne Johnson Instagram'da sette işlerin gergin olduğunu paylaştı. Öfkeli Kaderi . Oyuncu, erkek rol arkadaşlarından bazılarının sette kendilerini nasıl yönettiklerinin hayranı olmadığını, onlara pek de iyi olmayan terimlerle atıfta bulunduğunu belirtti. “Bazı [erkek rol arkadaşları] kendilerini ayakta duran adamlar ve gerçek profesyoneller gibi davranırken, diğerleri yapmıyor. Zaten bu konuda bir şey yapamayacak kadar korkak [küfür] olmayanlar. Candy [küfür], ”Johnson silinmiş bir gönderiye yazdı.

Johnson o ay her şeyin yolunda gittiğini ima ediyor gibiydi. Ancak, daha sonra filmden setteki herkese - eksi Diesel'e teşekkür etmek için tekrar Instagram'a gitti. Eylül 2016'da, franchise'da da rol alan Michelle Rodriguez, Diesel ile Johnson arasında gerçekten bir kan davası olduğu konusunda hemfikir görünüyordu, ancak bunun dışında kalacağını söyledi. Diesel, Kasım 2017'de nihayet davadaki sessizliğini bozdu ile röportaj sırasında Bugün Amerika .“Bence bazı şeyler orantısız olabilir. Niyetinin bu olduğunu sanmıyorum. Bu franchise ile ne kadar çalıştığımı takdir ettiğini biliyorum. Benim evimde o Dwayne Amca. … Alfa olmak her zaman kolay değildir. Ve bu iki alfa. Alfa olmak bazen baş belasıdır ”dedi Diesel.

Dwayne Johnson da rol arkadaşı hakkında benzer duygular besliyordu.

Johnson görünüşte aynı duyguları doğruladı ve ikisinin fikir ayrılığı olduğunu ancak ikisi arasında hala sevgi olduğunu doğruladı. İçinde Hızlı ve Öfkeli 8 İki oyuncunun ekranda nadiren birlikte görülmesi, ikisinin sette sorun yaşadığını ima ediyor. Johnson'ın spin-off'ta karakteri Luke Hobbs'u canlandıracağını açıkladığında, bunun aktörlerin iddia edilen sığır etinden kaynaklandığı düşünülüyordu. Ancak sonra Hobbs ve Shaw tiyatroları vurmak, Johnson Instagram'a bir kez daha aldı . Rock, Diesel sayesinde bu sefer gerçek oldu.

Son olarak, ama en önemlisi, kardeşim Vin'e desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Hobbs ve Shaw … Amacım her zaman, tüm bu yıllar boyunca, hızlı ve Öfkeli Johnson paylaştı Johnson.