Dolly Parton akranlarının çoğundan daha uzun süredir bir country müzik efsanesi olmuştur. Kendi dünyaca ünlü eğlence parkına sahip olmak da dahil olmak üzere müzikte yapılabilecek hemen her şeyi yaptı. Magazin dergileri tipik olarak “9'dan 5'e” şarkıcıyı hedef alıyor çünkü onun yaşı sağlıkla ilgili korku hikayelerini daha inandırıcı kılıyor. Parton's harika gidiyor, bu nedenle bu hikayelerin her biri Dedikoducu Polis bozuldu tamamen yanlış. Bu uzun hikayelerden bazılarını gözlemleyelim.

Parton Çok Çalışıyor

TAMAM MI! Parton’ın ' işkolik eğilimler 'Artık arkadaşları arasında' büyüyen bir endişe 'idi. 'İnsanları hayal kırıklığına uğratmaya' başlamak istemiyor, bu yüzden kalkıp gecenin derinliklerine indiği andan itibaren çalışıyor. Magazin gazetesi onun 'son derece hırslı' olduğunu söyledi, ancak bu onun 'kendini yırtıp attığı' anlamına geliyor. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozdu çünkü Parton çalışmayı hiç bırakmadı. Geçenlerde Reba McIntyre'ye 'yaşadığım sürece çalışıyorum' dedi. Parton tam da istediği kadar sıkı çalışıyor, bu da endişelenecek yeni bir şey değil.Son Baş Dönmesi Büyüsü Hastaneye Yatırmaya Yol Açtı

Küre bunu bildirdi Parton hastaneye kaldırıldı 'dehşet verici bir erimeden' sonra, durum 'dokunup giderdi' ve doktorlar Parton'u 'bundan sonra sakinleşmeye' çağırdı. O kadar ileri gitti ki, Parton 'kendini mezara gömüyordu'. Parton gerçekten hastaneye kaldırılsaydı, bu tabloidden daha saygın bir kaynak tarafından rapor edilirdi, bu kesin. 'Dokun ve git' olduğunu bilmesine rağmen, tabloid tam olarak ne olduğunu söyleyemedi. Tabloid doktorların ona söylediklerini nasıl bilebilirdi ama neden orada olduğunu bilemezdi? Hikaye uydurulmuştu ve Parton hastaneye kaldırılmadı.

Bir Daha Asla Şarkı Söylemeyecek, Hemen Tekrar Söylüyor

Bazen bir tabloid, bir hikaye uydururken gerçekten talihsiz bir zamanlamaya sahiptir. Durum ve nokta: ne zaman National Enquirer 'Seni Her Zaman Seveceğim' şarkıcısının emekli olmaya zorlandı çan felci nedeniyle. Bir doktor, 'Yüzünün sağ tarafında zayıf kaslara sahip ve konuştuğunda belli oluyor' dedi. Gazeteci, bir daha asla şarkı söylemeyeceği sonucuna vardı, ancak o hafta Parton, 'Life Is Good Again' adlı yepyeni bir şarkı yayınladı. Söz konusu doktor, Parton'u hiç tedavi etmemişti ve herhangi bir tabloid ile konuşmamalıydı. Dedikoducu Polis bu hikayeyi kolayca çürüttü.

75. Doğum Günü Kutlaması: Plastik Cerrahide Milyonlarca Kişi

Göre Küre 'Jolene' kadın şarkıcısı büyük bir doğum gününü kutluyor. Plastik cerrahiye '2 milyon dolar' harcıyor . Parton 'insanların ona bir göz atmasını bekleyemez ve yaşına asla inanmazlar.' Görünüşe göre sadece botoks değil, aynı zamanda 'yeni ve geliştirilmiş göğüsler, ganimet artırıcı enjeksiyonlar, dudaklar, ayak sargıları ve masajlar' da dahil olmak üzere vücudunun her santimini yeniden yapıyor. Masaj, estetik cerrahi değildir ve Parton'un kozmetik cerrahiye düşkün olduğu doğrudur. Bununla birlikte, Parton, bir kerede bir sürü işin yapılmasını sağlamak için herhangi bir özel durumu bekleyecek biri değildir. İnce ayar yapılması gerektiğinde neyin ince ayarlanması gerektiği konusunda kararlı bir şekilde Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğuna inanıyor.