Denise Richards onlarca yıldır tabloid bir temel olmuştur ve bu nedenle sayısız dedikodu ve yanılgıya konu olmuştur. İşte birkaç sahte hikaye. Dedikoducu Polis bozuldu.

Denise Richards, '90210' başrolleri Jennie Garth ve Tori Spelling arasında bir anlaşmazlığa neden oldu mu?

Dedikoducu Polis aralarındaki sürtüşmeyle ilgili sahte bir hikayeyi bozdu Jennie Garth ve Tori Yazım Denise Richards hakkında yeniden başlatmada beliren nın-nin Beverly Tepeleri 90210 . TAMAM MI! Garth'ın, Richards'dan kendisine danışmadan konuk yıldız olmasını istediği iddiasıyla Spelling'e kızdığı bildirildi. Adı açıklanmayan bir içeriden birine göre, Richards meselelere 'orada güveçte oturan Jennie'nin önünde Tori'yi öperek' yardımcı olmadı.Bu rapor düpedüz uydurmadır. Garth, Spelling ve Richards, çekimler sırasında bir Instagram gönderisinde gülümsüyorlardı ve setteki herhangi bir huzursuzluk söylentisini bastırdılar. Richards, yeniden başlatmanın bir bölümünde kendini oynamaya başladı. Mayıs ayında Garth, Instagram'da Spelling'e güzel bir doğum günü mesajı göndererek Richards'ın uzun zamandır arkadaşları arasında herhangi bir anlaşmazlığa neden olmadığını kanıtladı.

Denise Richards, eski kocası Charlie Sheen ile bir realite şovu mu yapıyor?

2019 yılında Küre iddia etti Richards ve eski kocası Charlie Sheen birlikte bir realite şovu yapmak için satış konuşması yapıyorduk . İsimsiz bir ihbarcı gazeteye verdiği demeçte, eski çiftin “paraya ihtiyaçları olmadığı için her zaman teklifleri ilettiklerini söyledi. Ama zamanlar nasıl değişti. '

Sheen'in bir sözcüsü kayıtlara geçti Dedikoducu Polis Sheen, Richards ile bir realite şovunda oynamayacaktı. Dahası, bu hikaye ortaya çıkalı bir yıldan fazla oldu ve ikiliyle bir realite şovu hakkında hiçbir ipucu ortaya çıkmadı.

Denise, rol arkadaşı Lisa Rinna'nın kendini aç bırakmasına neden oldu mu?

Geçen ay Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Lisa Rinna kendini bir kan davası yüzünden aç onunla Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları Kostar Denise Richards. Küre Rinna'nın Denise'e ne kadar kızdığı için yemek yemediğini ya da kendine bakmadığını iddia etti. Sözde bir 'içeriden', Lisa'nın Denise’in teşvikinden dolayı strese girdiğini ve 'Lisa endişeli olduğunda kendisini daha iyi hissettiren tek şey yorucu egzersiz olduğunu' iddia etti.

Rinna temsilcisi, bunun tersinin doğru olduğunu ve aktrisin aslında kilo aldığını, kendini aç bırakmadığını söyledi. Ayrıca Richards'ın Andy Cohen ile What Happens Live'ı İzleyin Lisa ile '20 yılı aşkın süredir arkadaş olduklarını'. Burada görmek için endişeli bir açlık yok, sadece onlarca yıllık dostluk.

Richards, 'ölüm cezasına çarptırıldığına' inandığı için bir 'erime' yaşadı mı?

Sadece geçen hafta Dedikoducu Polis iddiasıyla bir tabloid hikayesini çürüttü Richards zihinsel bir çöküş yaşıyordu. sözde federal ajanlar tarafından izleniyor. National Enquirer iddia etti Dünya yeterli değil yıldız dengesizdi ve hükümetin onu ve kocası Aron Phyper'ı izlemesinden korkuyordu. İddiaya göre 'bir suikastçının nişangahında oturuyor olabileceğinden endişeleniyor!'

Richards gerçekten de takip edildiğini düşündüğünü söyledi. RHOBH , onu ve kocasını takip eden bir arabanın daha önce görüldüğüne dikkat çekiyor. Ancak aktrisin bir temsilcisi, Denise’in “zihinsel sağlığının iyi olduğunu” açıkladı. Çıkış, Richards'ın akılsız ve paranoyak olmasını sağlamak için Bravo serisinden bir aylık bir klibi abarttı. Gerçekte, takip eden iddiasını destekleyecek kanıtı vardı, bu tabloid'den daha fazla.