Demi Moore’un Geçmişteki yüksek profilli romantik ilişkiler, sık sık kişisel hayatını ön plana çıkarmıştır. Yine de daha sık olarak, onun ne olduğuna dair çılgın tabloid teoriler değil halka söylemek, tamamen saçma bir hikaye gibi o ve tabloid fikstürü Brad Pitt bir araya geliyor 'şehvetli' yoga seansları üzerinden. İşte en saçma dedikodulardan dört tanesi daha Dedikoducu Polis aktrisin flört hayatıyla ilgili son yıllarda çürütüldü.

hat Prinz William Kate Middleton betrogen?

Ed Helms ile İddia Edilen Romantizmi

Birlikte çalışan, hatta yan yana duran herhangi bir erkek ve kadını eşleştirmek, tabloid medyasının temelidir. Bu nedenle, Temmuz 2018'de tam olarak bir sürpriz olmadı. National Enquirer bunu bildirdi Moore ve Ed Helms çıkmaya başlamıştı sette vurduktan sonra Kurumsal Hayvanlar, yakın zamanda birlikte başrol oynadıkları bir film. Hikaye daha yanlış olabilirdi: Hem Helms hem de Moore'un sözcüsü garanti veriyor Dedikoducu Polis aktörlerin çıkmadığını.Sienna Miller ve Robert Pattinson'la Olduğu Sözde Aşk Üçgeni

Sonraki ay işler daha da aptalca hale geldi. KB bir rapor yayınladı Moore, Robert Pattinson ve Sienna Miller ile aşk üçgenindeydi . İçeriden bir başka iddia edilen Moore, gazeteye verdiği demeçte, 'yeni bir erkek oyuncak arayışındaydı' ve Pattinson 'dilek listesinin en üstündeydi.' Ancak Dedikoducu Polis Moore ve Pattinson'ın galasına katılmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçmişti. İyi zaman 2017'de ve daha önce ya da o zamandan beri birbirine bağlanmamışlardı.

Tom Cruise’un Ahlaksız Teklifi

Geçen yılın Ekim ayında, KB sahte bir kaynaktan başka bir sahte iddiayla geri döndü, bu sefer Tom Cruise, sözde Moore'a 'Scientology gelini' olması için yalvarıyor. sözde içeriden birinin kabul edebileceğini düşündüğü bir teklif. Sözde kaynak, 'Kilise arasındaki kelime, Demi'nin imzalamaya birkaç gün kaldığıdır' dedi. Dedikoducu Polis Öte yandan, tabloid iddiasının tamamen yanlış olduğu duruma yakın bir yerde kendi kaynağımız tarafından söylendi. Scientology, tabloid makaleler için o kadar kolay bir hedef ki Cruise, görünüşte her hafta yeni bir Scientology gelini buluyor.

Bruce Willis Karantina Yeniden Birleşme Teorisi

Son tabloid teklifimiz bir kez daha NW. Moore ve eski kocası, Moore'un Idaho'daki evinde üç kızları ve kızların erkek arkadaşlarıyla birlikte karantina altına alınmışlardır. Bu karantina planına ilk başta Willis'in karısı Emma Heming ve kendi kızları dahildi, ancak tıbbi bir acil durum nedeniyle gelemediler.

Ancak bu, Nisan ayında iddia edilen bu tabloid için yeterince heyecan verici değil. Moore, Willis'i geri kazanmak için gizlice plan yapıyordu Heming olmadan karantina altına alırken. Bir kaynak, Moore'un 'onun yeniden uyanışına karşı eski duygularını bulduğunu' söyledi ve Heming'in potansiyel bir sadakatsizlikten korktuğunu ve sadece onlarla orada olmadığı için 'iyi' gibi davrandığını öne sürdü. Dedikoducu Polis hikayeyi reddetti: Moore'un sözcüsü bize bunun 'saçma' olduğunu söylemedi, aynı zamanda Moore ve Willis boşandıklarından beri iyi arkadaşlar olarak kaldılar. Moore, geçen yıl Willis ve Heming’in onuncu yıl dönümü kutlamalarına bile gitti. İki oyuncu arasında her an ortaya çıkabilecek çözülmemiş duyguların olduğu fikri saçmadır.

Johnny Depp Leonardo di Caprio Film

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.