Courteney Cox müzisyenle çıkıyor Johnny McDaid 2013'ten beri ve çift 2014'te nişanlanmasına rağmen, kısa süre sonra düğünü iptal ettiler ve o zamandan beri ortak olarak birlikte kaldılar. Ancak bu hikaye, müstehcen söylentiler uydurarak güçlendirilen tabloid dünyası için yeterince iyi değil. İşte dört kez Dedikoducu Polis Cox ve McDaid'in nihayet evleneceği konusunda ısrar eden tabloid hikayelerini bozdu.

Ocak 2018'de, TAMAM MI! iddia eden bir makale yayınladı Cox ve McDaid ikinci kez nişanlanmıştı. . Snow Patrol müzisyeninin 'onu bu kadar uzun süre beklettiği ve hayatının geri kalanını ruh eşiyle geçirmek istediğini söylediği' için Cox'tan özür dilediği iddia edildi. Gölgeli bir kaynak, çiftin bir bebek için bile deneyeceğini öne sürdü. Dedikoducu Polis Daha fazlasını öğrenmek için Cox'a yakın bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin tamamen 'doğru olmadığı' söylendi.Star daha sonra Kasım ayında hikayeyi değiştirdi ve Cox, bir evlilik anlaşması imzalamadıkça McDaid ile evlenmeyi reddediyordu. . Başka bir şüpheli haberciye göre Cox, aktör David Arquette'den önceki boşanmasında 'büyük ölçüde dolandırıldı' ve 'avukatı o zamandan beri ona finansal ihtiyaçlarını ilk sıraya koymayı öğretti.' Kaynağa göre Cox, McDaid 'boşanırlarsa temelde ona hiçbir şey vermeyecek' bir anlaşma imzalamadan evliliği düşünmeyi reddetti. Hikaye neyi yanlış yaptı Dedikoducu Polis işaret etti, şuydu Arkadaşlar star, evlenmeye hiç ihtiyaç duymadıklarını açıkça belirtmişti. O yılın başlarında yaptığı bir röportajda 'Kalbimde evliyim' dedi ve 'koca' kelimesinin sadece 'etiket' olduğunu ekledi. Cox ve McDaid'in ilişkilerinin olduğu yerde mutlu oldukları ve mutlu oldukları açık.

2020 baharına hızla ilerliyor. McDaid ve Cox ne nişanlı ne de evli, ancak birçok magazin dergisi hala inatla bu söylentiyi zorluyor. Mart sonlarında, Kadınlar Günü bunu iddia eden gerçekten gülünç bir hikaye yayınladı Cox ve Jennifer Aniston, McDaid ve Brad Pitt'e çifte düğün planlıyorlardı. . Dedikoducu Polis hikayeyi tamamen saçmalık olarak görmezden geldi. Daha önce tartıştığımız gibi, Cox ve McDaid evlenme ihtiyacı hissetmediklerini açıkça belirttiler. Ayrıca, süpermarket rafındaki her tabloid'in inanmak isteyebileceği şeye rağmen, Pitt ve Aniston hala bir araya gelemiyor.

Wo ist pauly Ufer jetzt

Nisan içinde, Dedikoducu Polis tarafından önceki yıl yayınlanan başka bir hikayeyi çürüttü TAMAM MI! . Şimdi, dergi dedi ki, Cox ve McDaid evlenmeye hazırdı sonunda. 218'de yayınlanan magazin dergisinin aynı şeyi ısrarla söylediği bu makaleyi boşverin. Cox geçenlerde, acil iniş yapmak zorunda kalan Jennifer Aniston'la Cabo'ya giden bir uçağa binmişti. Gazete gazetesine göre, ölüm oranıyla olan bu fırça, 'bir sonraki adımı atmaya ve evlenmeye hazır olduğunu' fark etmesini sağladı. Ancak, zamanın sonunda kanıtladığı gibi, çift nişanlanmadı. Makalenin yayınlanmasından bir yıl sonra Cox ve McDaid evlenmemiş ve herhangi bir nişan ilan etmemişlerdi. Diğerleri gibi bu hikaye de doğru değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.