Kaia Gerber’in bu kadar genç yaşta şöhret, ünlü annesine atfedilebilir, Cindy Crawford . Crawford şimdiye kadarki en ünlü modellerden biri ve kızına kendi başarılı modellik kariyerini şekillendirmesinde yardımcı oldu. Magazin dergileri bu ikisi hakkında dramatik hikayeler yazmayı seviyor, ancak tüm kanıtlar Crawford ve Gerber'in çok iyi anlaştıklarını gösteriyor. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis Gerber ve Crawford hakkında baskın yaptı.

Crawford Gerber'ı Kylie Jenneresque Makyaj Hattını Başlatmaktan Engelliyor

Kylie Jenner, ultra başarılı makyaj serisinden neredeyse bir milyar kazandı, bu yüzden doğal olarak Gerber de aynı şeyi yapmak istedi. Göre TAMAM MI! , Crawford kızını engelledi bu girişimden çünkü 'bir iş kurmak için çok genç' ve 'sadece stres getirecek'. İçeriden biri, Gerber'in annesinin başarısını 'kıskandığını' düşündüğünü söyledi. Dedikoducu Polis Crawford'ın bir temsilcisiyle konuştu ve kayıtta bize tüm bu hikayenin yanlış olduğunu söyledi. Crawford, kızının hırsını desteklemekten başka bir şey değildi.Crawford, Cara Delevingne İçin Endişeli mi?

Gerber’in en iyi arkadaşlarından biri Kağıt kasabalar yıldız ve diğer model Cara Delevingne. Göre Kadınlar Günü , Crawford bundan memnun değil flört modelleri . Sözde bir kaynak, 'Kaia'nın cinselliğini keşfetmesiyle bir sorunu yok ama tüm insanlar arasında neden olay yerindeki en kötü şöhretli parti kraliçesi?' Dedi. Crawford, görünüşe göre kızı için 'endişeli' idi. Dedikoducu Polis Crawford kısa süre önce Gerber ve Delevingne ile akşam yemeği yerken görüldüğü için bu hikayeyi bozdu, bu yüzden burada kimseden hoşlanmadığını söylemek güvenli. Artı, iki model çıkmıyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Cindy Crawford (@cindycrawford) tarafından paylaşılan bir gönderi

Crawford, Gerber'ı Pete Davidson'u Aşmak İçin Terapiye Gönderdi

Delevigne'den önce, Kadınlar Günü dedim Crawford, Pete Davidson'dan nefret etti . Crawford, Gerber'i 'Kaia’nın zihni ve bedeni için biraz terapi' almak için 'fırlattığını' iddia etti. Magazin gazetesi, bir sağlık merkezinde anne-kızının bir fotoğrafını kullandı ve istemsiz bir terapi gibi davrandı. Davidson sorunları olanın Gerber değil, kendisi olduğunu söyledi ve Crawford'un 'çok yardımcı' olduğunu, bu yüzden orada da kötü kan yokmuş gibi göründüğünü ekledi.

Crawford kızı yüzünden boşanacak

Göre Yaşam tarzı Gerber ve kardeşi Presley etrafındaki tartışmalar, Cindy Crawford ve Rande Gerber'in bir milyar dolarlık dağılma . Şüpheli bir kaynak, 'Korktukları bir sır değil. Çocuklarıyla nasıl başa çıkacaklarına karar vermeye çalışmak bir kabustu ve evliliklerine büyük bir baskı uyguladı. ' Snitch, “Hiçbir aile mükemmel değildir. Her şeye sahip gibi görünenleri bile. ' Dedikoducu Polis aile mükemmel olduğu için bu hikayeyi bozmadı, ama ailedeki dram inanılmaz derecede abartılı olduğu için. Belirtildiği gibi, Crawford yalnızca kızını ve ilişkilerini destekliyor ve tabloid, Crawford ve Gerber’in evliliğini yıllardır hedef alıyor. Gerçekte olmayan bir anlaşmazlığı icat etmek için sadece ünlü isimler ve sahte 'ipuçları' kullanıyordu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey