Cindy Crawford ile mutlu bir şekilde evlendi Verge Gerber 1998'den beri, ancak bir nedenden ötürü 20. yıldönümlerinin yılı, süper model ve kocası için boşanmanın yakın olduğu konusunda ısrar eden tabloid hikayeleriyle boğuşuyordu. İşte bazı söylentiler Dedikoducu Polis 2018 boyunca Crawford ve Gerber hakkında baskın çıktı.

İki yıl önce bugün, Dedikoducu Polis çürütülmüş taklit makaleleri Star ve RadarOnline hakkında Crawford ve Gerber’in Miami’deki son tatili . Çoğu insan için, bunun gibi bir aile gezisi oldukça sıradan görünebilir, ancak bu dedikodu fabrikaları için başarısız evliliklerini 'kurtarmak' için bir 'ya-ya da-ara' tatiliydi. Dedikoducu Polis Yorum yapmak için bir Crawford sözcüsüne ulaştı ve bize çift için 'her şeyin harika' olduğunu ve yolculuğun evliliklerini kurtarmakla ilgili olmadığını söyledi. Sözcü daha önce başka birini aradığını söylemişti Star onların boşanmalarını 'aptalca' tahmin eden hikaye.2018 yılının Haziran ayında, TAMAM MI! bildirdi Crawford ve Gerber boşanmaya gidiyordu çift ​​evlerini piyasaya sürdükten sonra, görünüşe göre varlıklarını bölmeyi planladıklarını gösteren bir hareket. Tabloid, bu ve çocuklarının seçtikleri kariyer yolları konusundaki anlaşmazlıklarının yanı sıra Crawford’un sözde “güven sorunları” nın boşanma konuşmasına yol açtığını iddia eden sözde 'içeriden' kişilerden alıntı yaptı. Dedikoducu Polis , ancak, farklı bir şekilde duydu: Crawford’un temsilcisi kayıtta bize 'bir mülk satmaları dışında hiçbirinin doğru olmadığını' söyledi. Sadece bir ay önce, Crawford Instagram'da Gerber ile 20. yılını kutlamak için bir paylaşımda bulunmuş ve “Hayat denen bu şeyi yapmak için daha iyi bir adam seçemezdim. Seni seviyorum!' Tabloid kesinlikle yanlıştı.

Sadece iki hafta sonra, Daha yakın teorinin kendi versiyonuyla geldi Crawford ve Gerber boşanmanın eşiğindeydiler . Gölgeli bir 'kaynak', çiftin artık 'ayrı hayatlar yaşadığı' konusunda ısrar ederek 'Evliliklerinde yıllardır sürekli bir dram var' dedi. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve bunun asılsız saçmalıktan başka bir şey olmadığını gördü. 'Ayrı hayatlar' teorisi ünlü çiftler hakkındaki magazin dedikodusu için popüler bir nakarat olsa da, bu durumda açıkça yanlıştı: Eşler son zamanlarda Instagram'da birbirleri için bolca sevgi paylaşıyorlardı. Anneler Günü'nde Gerber, 'Bu ikisini çok sevgiyle yetiştirdiğiniz için teşekkür ederiz' yazdı ve Crawford, Babalar Günü'nde 'iki ufaklık için şimdiye kadarki en iyi baba olduğunuz için teşekkür ederiz' şeklinde yanıt verdi. Boşanmanın çiftin köşede olmadığı açık.

O Aralık National Enquirer ve RadarOnline aynı makaleyi yayınladı ve bir kez daha Crawford ve Gerber 'milyar dolarlık bir boşanma' yolundaydı. çocuklarının kariyerleriyle ilgili bu sözde anlaşmazlık üzerine. Her ikisi de çocukları, kızı Kaia ve oğlu Presley manken ve bir başka şüpheli içeriden biri, Crawford 'her şey için' iken, Gerber'in 'normal bir çocukluk geçirmelerini istediğini' iddia etti ve çiftin 'büyümüş gibi göründüğünü' sözlerine ekledi. birbirlerine ve artık çocuklar büyüdüğüne göre, sonunda vedalaşmaya istekli görünüyorlar! ' Ancak gerçekte, her iki ebeveyn de çocuklarının seçtikleri kariyer yolları için kamuya açık bir şekilde desteklerini ifade etmişlerdir ve Dedikoducu Polis Crawford'ın temsilcisi bir kez daha iddianın 'hiçbir şekilde, biçimde veya biçimde doğru olmadığını' söyledi.

İki yıl sonra hala evliler. Bu kaynaklardan hiçbirinin Cindy Crawford ve Rande Gerber hakkında söyleyecek anlayışlı veya doğru sözlerinin olmadığını görmek çok açık. Ve Dedikoducu Polis bu sahte iddiaları ortaya çıktıkça çürütmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.