Christina Aguilera ve nişanlısı ', Matt Rutler , 2014'ten beri nişanlı ve çift olduğu gibi mutlu görünüyor. Ancak magazin dergileri aksini iddia etti. Dedikoducu Polis birkaç sahte hikâye patlattı, ancak çiftin ilişkileri hakkında fikir sahibi olduklarını iddia eden magazin dergileri. İşte, şarkıcının Rutler ile ilişkisi konusunda çıkış yapanların yanlış anladıkları zamanlar.

Kasım 2017'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Aguilera ve Rutler gizlice evlendi . Şüpheli tabloid, çiftin Venedik'te tatildeyken kaçtığını ve bunun son dakika kararı olduğunu iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye şunları söyledi: 'Yıllardır düğün planları ile gidip geliyorlar, ancak sonunda kendiliğinden olmak istiyorlardı ... Avrupa'ya bohem bir kaçış, birbirlerine olan bağlılıklarını sağlamlaştırmanın mükemmel bir yoluydu.' Dedikoducu Polis sözde düğünün asla olmadığını doğrulayan şarkıcıya yakın bir kaynakla kontrol etti.eminem und seine tochter 2017

Mayıs 2018'de, Star iddia edilen Aguiler ve Rutler nişanlarını erteledi. . Dergi, çiftin sözde 'arkadaşlarının' Aguilera'nın yüzüğü olmadığı için çiftin ayrıldığından 'korktuğunu' iddia etti. Bu, magazin gazetesinin temelsiz iddiasını desteklemek için yeterli kanıt gibi görünmüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu gördü. Hikaye yayınlanmadan bir ay önce, Aguilera, Rulter'a Instagram'da bir doğum günü hediyesi yayınladı onu 'harika bir baba, sevgi dolu bir adam ve tanıdığım en çalışkan' olduğu için övdü. Bu noktada hala birlikte olduklarını belirtmekte fayda var.

Ancak 2018 yazında, şüpheli çıkış bir kez daha ikisinin birlikte olmadığını ve haksız yere iddialarda bulunduğunu iddia etti. Aguilera Rutler 'terk edildi' . Sözde bir kaynak yayına şunları söyledi: “Matt ve Christina aylardır her şey hakkında durmadan tartışıyorlardı. Her zaman tam bir divaydı ama bunca yıldan sonra Matt’in sabrı nihayet tükendi. ' Ek olarak, şarkıcı yine onsuz görüldü. Ancak, gazetenin hikayesi için zamanlaması daha kötü olamazdı. Şarkıcı bir video paylaştı kendisi ve Rutler 4 Temmuz'da PDA'yı sergiliyor . Bu tek başına yeterliydi Dedikoducu Polis prizin sahte hikayesine itiraz etmek için.

Sylvester Stallone als Kind

Yine de Kasım 2019'da Dedikoducu Polis bir kez daha aynı magazin dergisini yanlış bir şekilde tekrar söylediği için çürüttü Aguilera Rutler'dan ayrılıyordu . Derginin geçmişte yanlış olduğu konusundaki sicili göz önüne alındığında, itiraz etmek zor değildi Star Yanlış iddiası. Ayrıca Aguilera'nın çiftin iyi olduğuna dair bize güvence veren bir temsilcisi ile kontrol ettik. Çift ister yakında düğümü bağlamaya karar versin ister nişanlansın, bu onların hayatı! Magazin gazeteleri yeterince rahat bırakmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.