Chris Pratt, Katherine Schwarzenegger ile bir yıldan uzun süredir evli ve geçen ay çift ilk çocuklarını karşıladı , Lyla Marie adında bir kız. Yine de, herkes oldukça mutlu olmasına rağmen, magazin dergileri Pratt’ın ilişkisi hakkında yanlış spekülasyon yapmaya devam etmek Katherine’in ünlü babası Arnold Schwarzenegger ile. İşte Dedikoducu Polis'in Pratt ve Arnold'un nasıl anlaştığına dair çılgın hikayeleri düzeltmek zorunda kaldığı birkaç kez.

Solda Katherine Schwarzenegger, Avengers: Endgame galasında sağda Chris Pratt ile gülüyor.

(Tinseltown / Shutterstock.com)Pratt, Arnold Schwarzenegger'i 'Kazanmak' Zorundaydı

Chris Pratt, Katherine Schwarzenegger ile 2018 Haziran'ında çıkmaya başladı. TAMAM MI! Arnold için ısınması aylar sürdü. Parklar ve Rec star. Ocak 2019'daki bir makalede, magazin gazetesi Arnold ilk başta müstakbel damadını beğenmedi ama Pratt onun kalbini kazanmayı başardı. Sözde bir kaynak çıkışa söyledi,

Hugh Jackman und Nicole Kidman

Arnold, Katherine'in bir aktörle çıkması konusunda deli değildi - Hollywood sahnesini çok iyi biliyor ve bir evliliğin ne kadar zor olduğunu biliyordu. Chris, Katherine için en iyisini istediğini anladı ve iyi niyetinden başka hiçbir şeyi olmadığı konusunda ona güvence verdi. Bunu konuştular ve buzu erittiler.

Elbette iddia tamamen yanlıştı. Gibi Dedikoducu Polis Raporu düzelttiğimizde, Arnold'un yıllardır hayran olduğunu belirtti. 2015 yılında, Pratt duvarı imzaladı. James Corden's ile Geç Geç Gösteri stüdyo. İmzası Arnold’un yanındaydı ve Pratt, 'Friggin’ Arnold'un hemen yanında! '

Arnold Schwarzenegger, Pratt’ın hiti için hafta sonu büyük gişe açılışını tebrik etmeden önce, 'Friggin’ CHRIS PRATT’ın hemen yanındayım 'diyerek küstahça yanıt verdi. Jurassic World. Bunların hepsi Pratt ve Katherine'in çıkmaya başlamasından YILLAR önceydi.

Ama Gerçekte Dava mı Ediyorlardı?

Sadece birkaç hafta sonra, başka bir sahte anlatı magazin dergilerinde KB Arnold ve Pratt'in 'Ready To Rumble' olduğu iddia edildi. Sözde bir kaynak görünüşe göre dergiye şunları söyledi:

Şimdi müstakbel damadının o yaşta yaptığı şeyi tam olarak yaptığını görüyor: Ülkedeki en güçlü ailelerden biriyle evlen ve onu yeniden tanımla.

Elbette Arnold, Katherine’nin annesi Maria Shriver’la evlendiğinde Kennedy ailesinde evlendi ve tabloid açısından Arnold, aileyi biraz yeniden tanımladı. Arnold, elbette, Kaliforniya'nın Cumhuriyetçi valisiydi ve Kennedy’ler, Amerika’nın en önde gelen Demokrat ailelerinden biriydi. Ancak bu, Pratt'ın herhangi bir şeyi 'yeniden tanımlamak' istediği anlamına gelmez, özellikle de Pratt'ın benzer siyasi hedeflere sahip olduğuna dair hiçbir kanıt yok.

2017

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Chris Pratt Schwarzeneggers'ı Rahatsız Ediyor

Bir süredir gördüğümüz daha tuhaf (ve tuhaf bir şekilde kişisel) iddialardan birinde yine TAMAM MI! . Bu sefer, tabloid tahmin etti Pratt, Katherine Schwarzenegger'i sonsuz sorularla sinirlendiriyordu. babası hakkında. Derginin 'kaynağı' Pratt, 'Katherine'in sinirlerini bozuyor çünkü babası hakkında sorularla onu heyecanlandırıyor' dedi.

Wer schließt sich der Ansicht an?

Tüm bu tuhaf hikaye yanlıştı, sözde kaynaktan Katherine'in babasından Pratt'e sormasını 'korkutarak' sormasını söylediğini iddia ediyordu. Dedikoducu Polis Bize göründüğü gibi aptalca olduğunu söyleyen çifte yakın olan kendi kusursuz kaynağımızla kontrol ettikten sonra makalenin sahte olduğunu doğruladı. Tüm hesaplara göre, Schwarzeneggers ve Chris Pratt iyi anlaşmak ve bunun tersini gösteren herhangi bir tabloid haber sadece yanlıştır.