Chris Hemsworth ve onun eşi Elsa Pataky aksini iddia eden sayısız tabloid hikâyesine rağmen, diğer ünlü kadınların hayatına karışması sonucu hiçbir zaman evlilik sorunları yaşamadı. Dedikoducu Polis bu sahte anlatının birçok varyasyonunu çürüttü. İşte konuyla ilgili beş yanlış söylenti.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Pataky, Hemsworth’ün eski kız arkadaşı Isabel Lucas ile karşılaşması yüzünden üzüldü. Avustralya yapımı “Home and Away” dizisinde birlikte başrol oynadığı sırada 2005'ten 2008'e kadar flört etti. Oyuncu ve eski sevgilisi, Avustralya'da bir kafede birbirleriyle karşılaştıktan sonra arkadaşça sohbet ederken fotoğraflandı ve tabloid gazetesine göre Pataky, kocasının Lucas'la 'flört eden gösterisine' 'öfkeliydi'. Sadece, etkileşim hakkında uzaktan 'cilveli' not edildi. Aslında fotoğraflar gösteriyor ki Thor yıldız birkaç metre uzakta duruyor ve hatta eski sevgilisiyle konuşurken bazen kollarını kavuşturuyor. Duruma yakın bir kaynak, makalenin tamamen saçma olduğunu bize temin etti.Nisan içinde, Dedikoducu Polis seslendi KB hakkında bir hikaye uydurmak için Pataky, Hemsworth’ün arkadaşlığını kıskanıyor Yenilmezler: Oyun Sonu ortak yıldız Brie Larson . Çıkış, Pataky'nin aktrisin kocasını çalmaya çalıştığına inandığını bile iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye, Hemsworth'un 'Elsa ile Brie arasında kesinlikle hiçbir şey olmadığı konusunda güvence vermeye çalıştığını' söyledi, ancak ikna olmadı. Sahte rapor sadece Larson'ın Hemsworth’ün şu anda bekar olan kadın rol arkadaşları arasında yer alması nedeniyle yazılmıştır. İlişkilerinde uzaktan romantik olan hiçbir şey yok ve oyuncunun karısı durumun böyle olduğuna asla inanmadı.

Geçen Eylül, Dedikoducu Polis debunked a Kadınlar Günü hakkında hikaye Pataky, Hemsworth'u Dakota Johnson'dan uzak durması için uyardı , rol arkadaşı El Royale'de Kötü Zamanlar . Makale bir Vogue Johnson'ın oyuncunun fiziğine iltifat ettiği röportaj. Ancak aktris bunu komik bir şekilde yaptı ve Hemsworth’ün tonlu vücudunun 'dikkat dağıtıcı' olduğunu söyledi, ancak 'cinsel bir şekilde değil, tıpkı bilimsel olarak, böyle görünmek nasıl mümkün olabilir?' Gazete, Pataky'nin röportajda 'kaynaştığını' ve 'Dakota'nın ellerini uzak tutmasının daha iyi olacağını bilsin' dedi. Dergi, Johnson'ın o sırada Chris Martin ile bir ilişkisi olduğundan bahsetme zahmetine girmedi. Her şeye rağmen Pataky üzülmedi çünkü aktris, kocasının etkileyici figürü hakkında komik sözler söyledi.

Dedikoducu Polis Yanlış iddialardan dolayı geçen yıl RadarOnline tutuklandı Angelina Jolie'nin Hemsworth'a 'kur yapmak için gizli bir planı' vardı karısından uzakta. Blog, basitçe, iki yıldızın Altın Küre'de rastgele yan yana oturması nedeniyle ortaya çıktı. Yaklaşık aynı zamanda, İnsanlar dergisi, Jolie'nin flört etmekle ilgilenmediğini ve tamamen işe ve çocuklarını büyütmeye odaklandığını belirtti. Durum böyledir. Aktrisin kesinlikle Hemsworth’ün evliliğini bozmaya hiç niyeti yoktu.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis çağırdı Günlük posta temelsiz iddialar için 2017'de Pataky, Hemsworth'un bir röportajda Charlize Theron'a iltifat etmesinden dolayı üzgündü . Oyuncu basitçe kendisine inandığını söylemişti Pamuk Prenses ve Avcı başrol oyuncusu iyi bir James Bond olabilirdi, ancak çıkışa göre Pataky, kocasının başka bir kadın hakkında sevgiyle konuşmasını 'saygısız' buldu. Hemsworth, Theron’un oyunculuk becerilerini övdü ve bir film rolü için iyi olacağını söyledi. Pataky'nin bunu 'saygısız' bulacağı fikri pek mantıklı gelmiyordu. Anlatıda gerçek yoktu. Zamanın kanıtladığı gibi, Hemsworth ve Pataky güçleniyor ve aralarına başka kadın girmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.