Chris Hemsworth olmuştur Elsa Pataky Kocası, Marvel Sinematik Evreni'nde İskandinav tanrısı Thor'u oynadığından daha uzun süredir, ancak bazı nedenlerden dolayı, magazin dergileri karısına olan bağlılığından hala şüphe ediyor. Eşler, ikisinin ilişkilerini kurtarmaya çalıştığı ya da Hemsworth'un karısını bir şekilde başarısızlığa uğrattığı hakkında çok sayıda söylenti temelli hikayeye atıldı. İşte bu söylentilerden sadece birkaçı Dedikoducu Polis bozuldu.

Kardeşi Liam, yakında eski karısı Miley Cyrus ile Ağustos ayında boşanma davası açtıktan sonra, TAMAM MI! iddia edildi ayrılık ilham verdi Thor kendi evliliğini kurtarmak için yıldız . Dergiye göre, kardeşinin bir ayrılık yaşadığını görmek Hemsworth için bir uyandırma çağrısıydı ve karısıyla “ebeveynlik görevlerini eşit şekilde bölmek” ve işini kısmak istiyordu. İddiaya göre bir kaynak, Hemsworth’ün 'ekstra minnettarlığı ve ilgisinin' yoğun kariyerinin ilişkisine verdiği zararı yavaşça onardığını söyledi.Bütün bunlar, kardeşinin boşanmasıyla ilgili dram ve ilgiden yararlanma girişimiydi. Hemsworth, kardeşinin şaşırtıcı bölünmesinden önce kariyer programını yılın başlarında belirlemişti. Dergi, aktörün eski sözlerini ilişkisinin içgörüsü olarak aktarmaya çalışıyordu. Gerçekte, tüm hikayeleri kurguydu.

Aynı hafta KB hakkında bir hikaye yayınladı Hemsworth ve Pataky evliliklerini onarmaya çalışıyor çocukları uğruna. Dergiye göre ikisi, çocukları bir arada tutan tek şey olduğu için bir “evlilik krizinin” ortasındaydı. Gazetenin sözde 'içeriden:' Hemsworth’ün çekim programının, 'oyunculuğa ara vermeyi vaat etmesine rağmen' aktörün 'bir sürü filme' kaydolmasıyla ilişkilerini mahvettiğini savundu. 'İçeriden' Pataky, aileleri için 'kariyerinden çoğunlukla vazgeçmişti' ve evliliğin 'tek taraflı' olmasına 'kızmıştı'.

Gibi Dedikoducu Polis Bir önceki baskında bahsedildiği gibi, Hemsworth’ün programı, var olmayan “evlilik krizinin” geliştiği söylenmeden çok önce, aylardır yürürlükteydi. Oyuncunun programı da oldukça netti, çünkü Mart ayında bir projeyi bitirdikten sonra, aslında önümüzdeki yıla kadar hiçbir şeyde rol oynamaya hazır değildi. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü . Ayrıca oyuncunun sosyal medyasının karısı ve kariyeri için sevgi ve gururdan başka bir şey olmadığını da belirttik.

En son, Kadınlar Günü iddia etti Hemsworth, evliliğini onarmak için çabalamak zorunda kalacaktı. kadın hayranlarla 'flört ederken' görüldükten sonra. Oyuncu, yerli Avustralya'dayken iki kadının yanında fotoğraflandı, bu da dedikodu dergisindeki sahte hikayeye ilham verdi. Prizin 'kaynağına' göre, Hemsworth, karısının şehir dışında bir iç çamaşırı modelini tanıtması ve diğer kadınlardan aldığı ilgiyi 'sevmesi' nedeniyle 'aklından sıkılmıştı'.

Hatta tabloid, kendisinden açıkça esinlenen bir satır bile attı. Thor başrol oyuncusu Idris Elba’nın Ofis : “Kadınlar üzerindeki etkisini biliyor”, Elba'nın sitcom'daki kısa süreli çalışması sırasında söylediği kötü şöhretli “Kadınlar üzerindeki etkimin farkındayım” sözüne çarpıcı bir şekilde benziyor. Her şey, Pataky'nin kocasının birkaç hayrana iyi davranmaktan 'çok daha fazlasını yaptığını' ve 'ihtiyacı olan son şeyin Chris'in aşırı hevesli hayranlarını cesaretlendirmesi' olduğunu düşündüğü iddiasıyla sarmalanıyor.

Tabii ki, tüm olay abartıldı ve magazin gazetesi tarafından abartıldı. Dedikoducu Polis Çifte yakın olan kaynak, iddianın gerçek olmadığı konusunda bize güvence verdi. Yine, çiftin evliliğinde herhangi bir çatlak izi bulamadık. Çürütmek zorunda kalacağımız çift hakkındaki son söylentiler kesinlikle bunlar olmayacak olsa da, bunları sonsuza dek güvenle reddedebiliriz.

die neuen Kinder auf den Blockmitgliedern

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.