Yonga ve Joanna Gaines bir canavar ev geliştirme imparatorluğu kurdu. Hit HGTV şovlarından ayrıldıktan sonra Sabitleyici Üst , o zamandan beri kendi ağları Magnolia'yı kurdular. Ne zaman bir çift Gaines'inki kadar spot ışığı altındaysa, magazin dergileri genellikle saldırır ve onlar da olur. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis çifti içeren yanlış hikayeler yüzünden magazin dergilerini basıyor.

Kasım 2018'de, Temasta iddia edilen Joanna ve Christina El Moussa 'savaş halindeydiler.' Dergi, El Moussa'nın Gaines'e 'gök gürültüsünü çaldığı' için 'öfkeli' olduğunu iddia etti. Bu Gece Gösterisi El Moussa yeni programını HGTV'de duyurduktan sonra. Yayın, sözde 'içeriden' bir kişinin 'Christina, Joanna'nın özellikle de kendi ağına sahip olduğu için, Joanna'nın kendisini gölgede bıraktığını hissetmekten kendini alamıyor' dediğini aktardı.Hikaye bariz bir şekilde yanlıştı, çünkü Dedikoducu Polis zamanda dedi. El Moussa’nın temsilcisi yalnızca kayıttaki hikayeyi inkar etmekle kalmadı, aynı zamanda Flip veya Flop star'ın kendisi Instagram'a gitti ve kan davası söylentilerini yalanlayarak, 'bir sürü [küfür]' olarak nitelendirdi.

Aralık 2018'de In Touch'lar kardeş yayın TAMAM MI! , ters yönde gitti. Çıkış, El Moussa'nın Joanna'nın Gaines'in yeni ağı için Joanna'ya kızdığını iddia etmek yerine El Moussa, Joanna ile öpüşüyordu. Discovery yöneticileriyle iyi şeyler söyleyeceği ve hatta onu yeni şirketlerinden birine dahil edeceği umuduyla. ' Bu, El Moussa'nın HGTV'de zaten kendi şovuna sahip olmasına rağmen, hikaye çok az mantıklıydı.

Geçtiğimiz ay, Gaines ağının piyasaya çıkma beklentisiyle halkla ilişkiler ağını artırmasıyla, magazin dergileri bir kez daha daha yanlış haberlerle dalga geçme fırsatını değerlendirdiler. Küre iddia eden sahte bir makale yayınladı Gaines evlilik sorunları yaşıyordu memleketi Waco'daki yeni otel projeleri nedeniyle. Senaryo, çiftin NBC ile yaptığı otel, yeni ağları ve aileleri hakkında yaptığı röportajla çürütüldü. Eşler, magazin gazetesinin yanlış yazdıklarının tam tersine, her üçünde de açıkça büyük bir moral içindeydiler. Dedikoducu Polis bir kez daha hikayeyi bozmak için oradaydı.

Bu röportajda çift, altıncı çocuk sahibi olma olasılığı hakkında şakacı bir şekilde şaka yaptı. Chip başka bir çocuk sahibi olma konusunda hevesliydi ama Joanna, özellikle beşinci çocukları bir yaşından küçük olduğu için o kadar emin değildi. Temasta ilan etmeye karar verdi Chip ve Joanna başka bir bebek doğuruyorlardı ve başlığa sıçradı: 'Chip & Joanna Bebek Duyurusu!' Hikaye, magazin dergisinin eski ticaret hilesi kullanılarak, adsız ve izlenemeyen kaynaklardan alıntı yapılarak uydurulmuştu. Dedikoducu Polis bize hikayenin 'tamamen yanlış' olduğunu kaydeden çiftin temsilcisiyle görüştü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.