Yonga ve Joanna Gaines ağları Magnolia'daki gecikmeyle ilgili çeşitli yanlış söylentilere maruz kaldılar. Gazeteler, karı koca ikilisinin ağının neden henüz başlatılmadığına dair çok sayıda sahte teori öne sürdüler. Dedikoducu Polis Birkaç kez yuvarlanan magazin gazeteleri eşler hakkında yanıldı.

Chip ve Joanna Stresli mi?

Kasım 2019'da, TAMAM MI! , iddia edilen Chip ve Joanna Gaines'in ağı stres nedeniyle ertelendi . Çıkış, çiftin muazzam bir basınçla karşı karşıya olduğunu ve 'çatlamaya' başladığını iddia etti. 'Arkadaşlar sürekli bunalmış hissedip hissetmediklerini soruyorlar, ancak Jo ve Chip her zaman her şeyin kontrol altında olduğunu söylüyor. Jo ve Chip son derece çalışkan. Ancak, sözde bir kaynak dergiye verdiği demeçte, kendilerine gelen iş talepleriyle her açıdan mücadele ediyorlar ”dedi. Çift gerçekten çok meşgul ama ağlarının galasının duraklatılmasının nedeni bu değildi. Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu onaylayan çiftin sözcüsü ile görüştü.Gaines'in Markası Çöküyor muydu?

Geçen ay Küre iddia edildi Chip ve Joanna Gaines'in markası bir 'nakit sıkıntısı' ile karşı karşıyaydı ve işleri 'azalıyordu.' Gazete, çiftin karantinaya alınmaktan para kaybettiği konusunda ısrar etti ve 'sahip oldukları her şeyi işlerine koyduklarından ve şimdi neredeyse hiç para gelmeden günde binlerce kişiyi kaybedeceklerinden endişelendiler.' Hikaye ayrıca Joanna'nın evde çiftin beş çocuğuyla birlikte sıkışıp kaldığı için 'çıldırdığını' iddia ediyordu. Bu da yanlıştı. Dedikoducu Polis sadece hikayenin çiftin sözcüsü tarafından uydurulduğunu öğrendi.

The Gaines Are Divas mı?

İki hafta sonra, Temasta iddia edilen Gaines'in ağı, çiftin 'aşırı' davranışı nedeniyle ertelendi . Hikaye, karı koca ikilisini “divalar” olarak tasvir etti ve eşlerin çirkin talepleri olduğunu iddia etti. Anlatı, Chip ve Joanna Gaines'in her zaman 'yüksek bakım' olduğunu, ancak aynı zamanda 'en iyi üretim değerlerine sahip' mükemmeliyetçiler olduğunu sürdürdü. Magazin dergisinin çift hakkındaki tasviri yanlış ve yanıltıcıydı. Çiftin sözcüsü ile kayıtlara geçti Dedikoducu Polis 'gerçeklerden daha fazla olamazdı' diyerek, ekliyor,

'Ağın başlatılmasını erteleme kararı, yalnızca pandemiyle ilgili üretim gecikmelerinden etkilendi. Bundan fazlası yok. '

Chip ve Joanna Gaines'in Davranışları Kötü mü?

Ancak bu, magazin dergilerini tatmin etmiyor gibi görünüyordu çünkü on gün sonra, Star iddia edilen Chip ve Joanna Gaines'in ağı, çiftin kötü davranışı nedeniyle ertelendi . Dedikoducu Polis Magnolia’nın lansmanının geri çekilmesinin nedeninin çiftin 'tavrı' olduğu şeklindeki sahte anlatıyı çoktan düzeltti. Dergi, hikayesini satmak için sözde bir kaynaktan benzer alıntılar kullandı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütmek için hızlı davrandı ve Magnolia'nın henüz lansmanına başlamamasının gerçek nedenini bir kez daha doğruladı.