365 gün önce, bir tabloid 'arkadaş' olduğunu iddia etti Pahalı şarkıcının çok fazla estetik ameliyatla kariyerini mahvettiğinden endişeliydi. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Şimdi, okuyucuların bu güvenilmez tabloidlere neden güvenmemesi gereken bu sahte hikayeye bir göz atıyoruz.

Geçen yıl Küre Cher'in sözde arkadaşları, çok fazla 'kıstırma ve sıkıştırma' geçirdiğinden korkuyordu. Şarkıcının arkadaşları, ameliyatların onu “yıldız” statüsüne zarar verecek şekilde tanınmaz hale getirdiğinden endişeliydi. Magazin gazetesi, şarkıcıyı hiç tedavi etmeyen ancak uyguladığı varsayılan prosedürler hakkında spekülasyon yapan bir kozmetik cerrahın aktardığını aktardı ve 'Yaşı ve toplumdaki köklü görünümü göz önüne alındığında, bunun ikonik görünümünden uzaklaştığını düşünüyorum.'Başka bir sözde kaynak gazeteye şunları söyledi: 'Cher, ultra ince bir bel elde etmek için en alttaki kaburga çiftinin cerrahi olarak çıkarılması da dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi yaptı.' İsimsiz bahşişçi şunları ekledi: “Cher eskiden türünün tekiydi, ancak estetik cerrahiye olan ömür boyu takıntısı onu öne çıkaran şeyi sildi. İnsanlar, özellikle de film yönetmenleri fark etti. Tüm değişiklikler görünüşünü ve kariyerini mahvetti! '

Cher'in estetik ameliyatlar geçirdiği ve bu konuda çok açık olduğu doğru. Şarkıcı bile Kendisine plastik cerrahi için 'poster kızı' dedi . Ancak, tabloid'in hikayesi tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis Makalenin tamamen saçma olduğunu doğrulayan şarkıcının sözcüsü ile kontrol edildi. Şarkıcının gerçek arkadaşlarından hiçbiri, yüzünün tanınmaz olduğu konusunda bu tür suçlamalar veya iddialarda bulunmadı. Şarkıcı, kariyerinin tehlikede olduğu iddiasının ardından, tüm Avrupa ve Kuzey Amerika'da kapalı gişe gösterileri oynayarak 2019'un tamamını turneye geçirdi. Cher'in geçirdiği ameliyat ne olursa olsun, kariyerine kesinlikle hiç zarar vermedi.

Bu ilk kez olmayacak Küre Cher hakkındaki gerçeği uzattı. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde güvenilmez dergiden bir hikayeyi iddia ettiği için düzeltti Cher ölüm döşeğindeydi. . Çıkış, ikonik şarkıcının tedavi edilemez bir hastalık nedeniyle hayatı için savaştığını iddia etti. Bu hikaye aşırı dramatize edilmiş ve son derece yanlıştı. Dedikoducu Polis bize onun iyi olduğuna dair güvence veren şarkıcının bir temsilcisiyle konuştu. Açıkçası iyi gidiyor.

Mayıs 2019'da, Cher öldüğünde vücudunu donduruyordu . Gülünç hikaye, şarkıcının gelecekte bir cesedi yeniden canlandırmak için dondurma işlemi olan kryonik fikrine 'takıntılı' hale geldiğini iddia ediyordu. Çıkış, şarkıcının yatalak ve hasta olduğunu iddia etti, ancak bu işlemi, toza dönüp 'kaybolmaması' için gerçekleştirmeyi umuyor. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çıktığında düzeltti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.