Charlize Theron çıkmıyor Channing Tatum . İki yıldız hiçbir zaman romantik bir ilişkiye girmedi, ancak magazin dergileri olduklarını iddia etmeye devam ediyorlar. Bunlar birkaç kez Dedikoducu Polis bu sahte raporlamayı çürüttü.

Theron uzun zamandır düzmece tabloid makalelerin konusu olmuştur flört hayatıyla ilgili . Son zamanlarda popüler konu, Tatum ile sözde ilişkisi gibi görünüyor. Sahte raporlar Ocak ayında zirveye ulaştı. Ayın başlarında, Yaşam tarzı kapağında bir 'Sıcak Yeni Çift Uyarısı' ilan etti ve ikisinin Tatum’un eski ortak yıldızı Seth Rogen tarafından kuruluyor . Şüpheli bir kaynağa göre, habere göre, henüz çıkmamış olsalar da 'Her iki kamp da çok ilgileniyor'.Tüm öncül saçmalıktı, çünkü Dedikoducu Polis o sırada işaret etti. Tatum ve Theron, Rogen ya da başka biri tarafından bu konuda kurulmamıştı. Tabloid, Tatum'un Aralık ayında Jessie J'den ayrıldığına dair haberler çıktıktan sonra bu uzun hikayeyi icat etme fırsatını buldu. Yine de hikayeler yalnızca oradan çoğaldı.

Bir hafta sonra, KB topu aldı ve onunla koştu. Makale ilan edildi Theron ve Tatum bir romantizm geliştiriyorlardı Şüpheli bir kaynaktan alıntı yaparak, 'Dikkatini çok seviyor ve 2013'teki Oscar'larda birlikte dans ettiklerinde büyük flutters'ı verdiğini ilk itiraf eden kişi.' 2013? Gerçekten mi? Bu aptal yayının bağlantı kurmak için ne kadar geriye gitmesi gerekti? Bu, hikayenin uydurulduğunun kesin bir işaretidir. Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi.

Katie Holmes ist schwanger

Altta kalmamak, TAMAM MI! daha sonra sahtekarlıkla ilgili sahte bir raporla girişe atladı Tatum ve Theron flört - 2013'teki Oscar'larda dans ettiklerinde çiftin “büyük kimyaya” sahip oldukları konusunda aynı önermeyi kullanıyorlar. Yine… 2013? Bir kere daha, Dedikoducu Polis hikayenin neden doğru olmadığını açıklamak için devreye girdi. Aynı zamanda, Tatum'un eski kız arkadaşı Jessie J. ile bir kez daha görüştüğü haberi de bu sıralarda ortaya çıktı. İkili ayrıca sık sık birbirlerinin sosyal medya paylaşımlarını paylaşıyor. Bu tabloidlerin tüm sözde 'haberciliği' yanlıştı.

Elbette bu şaşırtıcı değil. Tüm bu düzmece anlatı başlamadan önce, magazin dergileri umutsuzca Theron'un Hollywood'daki görünüşte her başrol oyuncusu ile ilişki içinde olduğu konusunda ısrar ediyorlardı. Dedikoducu Polis hatta tutuklandı KB tamamen gülünç bir makale için Theron, babası Brad Pitt, Adam Driver veya Zac Efron olabilecek bir bebeğe hamileydi. . Oyuncu hamile değildi, o üç adamdan hiçbiriyle de çıkmamıştı. Theron’un aşk hayatı söz konusu olduğunda bu yayınlar hiçbir ipucu vermiyor.

Bob Marleys Todesursache

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Charlize Theron Arkadaş Söylentileri.' Dedikoducu Polis, 8 Temmuz 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Charlize Theron ve Channing Tatum, Seth Rogen Tarafından Randevuda Kuruldu mu?' Dedikoducu Polis, 8 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Charlize Theron, Channing Tatum Romantizmi Gelişiyor mu?' Gossip Cop, 19 Ocak 2019.

    Was ist Kevin Harts Größe?
  • Broman, Laura. 'Charlize Theron, Channing Tatum Arkadaş mı?' 29 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Charlize Theron, Brad Pitt'e Hamile mi, Adam Driver mı yoksa Zac Efron’un Bebeği mi?' Gossip Cop, 16 Aralık 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.