Yıllardır şimdi Amerikan İdolü kazanan Carrie Underwood kendisi ve kocasıyla ilgili temelsiz söylentilere maruz kaldı Mike Fisher parçalanacaktı. Instagram'dan da görebileceğimiz gibi, ikisi henüz ayrılmadı.

Dedikoducu Polis o kadar çok söylentiyi çürüttü ki, bazılarını burada topluyoruz.https://www.instagram.com/p/CF5x2u7lUOO/?utm_source=ig_web_copy_link

Fisher’ın 'Karanlık Sorunları' Boşanma Nedeni

Bir 2018 kapak hikayesinde, Temasta Underwood ve Fisher'ın bir 'kırılma noktasında' olduğunu bildirdi yürek burkan boşanma gelen. Fisher kısa süre önce NHL'den emekli olmaya karar vermişti ki tabloid, Underwood'u kızdırdığını iddia etti. Sözde bir kaynak gazeteye şöyle dedi: 'Gerçekten Mike’ın emekliliğinin onlara ailelerini daha güçlü hale getirmek için çalışmaları için gereken zamanı vereceğini düşünüyordu.' Gerçekte, Fisher'ı hokeye dönmeye teşvik eden Underwood'du. Dedikoducu Polis Bu hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence veren çifte yakın bir kaynakla görüştü.

Underwood: 'Hamile ve Yalnız'

Star bu hikayeyi özel olarak adlandırdı, ancak önceki hikayeye çok benziyor. Şüpheli bir kaynak tabloid'e verdiği demeçte, 'Carrie, Mike'ın hokeyle işinin bittiğine ikna olmuştu,' Underwood'un 'evde oturan bir baba olarak mutlu olacağını düşündüğünü' ekledi. Ailenin yerine hokeyi seçmesiyle 'onlarınki gibi görünüyor. evlilik parçalanıyor . ' Bir kere daha, Dedikoducu Polis Underwood'un kocasının NHL'ye dönüşünü alenen kutladığını belirterek bu hikayeyi bozdu. Fisher, magazin dergisinin iddia ettiği gibi ailesini asla “terk etmedi”.

Potansiyel Koçluk İşleri Evliliği Eşiğe Geri Getiriyor

Fisher temelli emekli olduktan sonra, National Enquirer mantıklı bir adım attı ve Fisher'ın evliliğini yok edeceğini söyledi. koçluk işi yapmak . Sadece bir ay önce şüpheli içerdekiler Fisher'ın 'kendi Kanada'dan gelen teklifleri bile eğlendirdiğini' söyledi. Underwood, 'muhtemelen ailelerini kökünden sökme' konusunda endişeliydi ve ışığı görüp onun yerine onunla turneye çıkacağını umuyordu. Underwood'un evinde her şeyin harika olduğu gerçeğinden kaçınmak için 'güçlü' ve 'muhtemelen' gibi terimler kullanılıyordu. Fisher sadık bir babadır ve kendini NHL'de koç olarak bulsa bile, bu evliliğin anında biteceği anlamına gelmez.

Underwood Bir 'Kontrol Delisi'

Daha geçen hafta Enquirer yine iş başındaydı ama boşanma hikayesinde tamamen farklı bir bakış açısı aldı. Sahte makalede, Underwood'un çok fazla karantinadaki kontrol manyağı . 'Mike her hareketinin eleştirilmesine alışkın değil ve bu ona ulaşmaya başlıyor,' dedi sözde bir 'arkadaş', Fisher'ın akşam yemeğinde daha rahat olduğunu söyledi, 'ama Carrie ne yedikleri konusunda çok telaşlı.' Hikaye, UNderwood'u, bir eşin nasıl davrandığına dair modası geçmiş 1950'lerin fantezisine uyan, dırdırcı eşin klişesine indirgedi. Hikaye saldırgandı ve yanlıştı.