Cameron Diaz Gazetelerde hamile olmasıyla ilgili her türlü yanlış hikayeye ilham verdi. Aktris sadece bu düzmece masalların kurbanı olmakla kalmadı, arkadaşlarının da kurbanı oldu. Dedikoducu Polis Birkaç kez tabloidlerin Diaz hakkında yanıldığını ve hamile kalmasına yakın olanları toparladı.

Cameron Diaz İkizlere mi Sahip?

Mayıs 2019'da, TAMAM MI! , iddia edilen Cameron Diaz ve kocası Benji Madden ikiz kız bekliyorlardı . Sözde içeriden biri dergiye şunları söyledi: “Cameron ve Benji nihayet geçen yıl IVF tedavisi almayı kabul etti ve altıncı turunda ikizlere hamile kaldı. O ve Benji çok heyecanlı ve Benji’nin koçluğu sayesinde ikiz sorunlara hazır. ' Ancak şüpheli hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis Diaz'ın beklemediğini bize söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştü. Diaz ve Madden bu yılın başlarında çocuklarının doğumunu duyururken, bu ikiz değildi.Cameron Yolda Başka Bir Bebeği Daha Oldu mu?

Bu yılın nisan ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını tekrar çürüttü Diaz ikinci çocuğunu bekliyordu . Çıkış, ilk kızını Madden Raddix ile karşılamasının ardından, Diaz'ın 'kazara' hamile kalmış olabileceğine dair yakın çevrelerinde 'söylentiler' dönüyordu. Gazete, bu 'söylenti' nin ortalıkta dolaşmasının sebebinin, oyuncunun kokteyl yerine limonlu su yudumlarken görülmesi olduğunu iddia etti. Ancak bu doğru değildi. Aktris ailesi için yemek pişirirken şarabı yudumlamaktan ne kadar hoşlandığını ortaya çıkardı , hikayenin okuyucuları ikna etmeye çalıştığı şeyle çelişiyordu. Dedikoducu Polis aptal anlatıyı düzeltmek için zaman kaybetmedi.

Nicole Richie Bebek Ateşi mi Yakaladı?

Hatta magazin dergileri Diaz'ın kızını karşıladıktan sonra, bunun başkalarına ailelerini genişletmeleri için ilham verdiğini ima etmeye bile çalıştılar. Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı iddia edilen Nicole Richie, Diaz’ın kızıyla tanıştıktan sonra 'bebek ateşi' geçirdi . Yayın, Diaz'ın kayınbiraderi Richie'nin 'yeni bir anne olmanın ne kadar harika olduğunu unuttuğu' bebek Raddix'e yardım etmesinden sonra ileri sürüldü. Gazete, Richie’nin kocası Joel Madden’in başka bir bebek sahibi olma konusunda 'sınırda' olduğunu iddia etti çünkü 'iki tane yeterli' olduğunu düşünüyordu. Richie'nin kayınbiraderi için heyecanlandığından emin olsak da, eski realite yıldızının başka bir bebek sahibi olmak istediği doğru değildi. Dedikoducu Polis Richie'nin iki çocuktan memnun olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynakla görüştü.

Drew Barrymore Bandwagon'da Çok Atlıyor mu?

Ertesi ay, tabloid, KB , iddia etti Drew Barrymore IVF yoluyla bebek sahibi oluyordu Diaz'dan ilham aldıktan sonra. Dergi, Barrymore'un Diaz’ın kızıyla tanıştıktan sonra 'bebek ateşi' olduğunu ve 'bir erkeğin bunun olmasını beklememeye karar verdiğini' iddia etti. Şüpheli hikaye, Barrymore'un eski kocası Will Kopelman'dan 'onu ailede tutabilmek' için spermini sormak istediğinde bile ısrar etti. Tıpkı önceki hikaye gibi Dedikoducu Polis düzeltti, bu farklı değildi. Hiç öpülmedi aktris sırf yakın arkadaşı olduğu için başka bir bebek sahibi olmak istemiyordu. Cameron Diaz ve yakın arkadaşları anneliğin tadını çıkarıyor. Bununla birlikte, magazin dergileri, Diaz'ın yeni bir kızı olduğu için herkesin 'bebek ateşi' olduğunu öne sürmemelidir.