90'ların sonları ve 2000'lerin başlarının tanımlayıcı popüler kültür simgelerinden biri olarak, Britney Spears magazin dergileri tarafından defalarca hedef alındı. Şarkıcı hakkında en yaygın ve yinelenen söylentilerden biri, üçüncü çocuğuna ve ilk olarak uzun süredir erkek arkadaşı Sam Asghari'ye hamile olduğu hakkındadır. İşte bu hikayelerden birkaçı Dedikoducu Polis debunked.

Nisan 2018'de ünlü blog Naughty Gossip, yanlış bir şekilde Spears üç aylık hamileydi ve başka bir dedikodu sitesi olan Blind Gossip'ten gelen bir hikayeye dayanarak 'gizli' tutmak. Site, Garip bir şekilde Asghari'den isminden ziyade Spears'ın 'sabit ortağı' olarak bahsetmeden önce Spears'ın 'bebek göbeği' ile nasıl performans göstereceğini sorguladı. Dedikoducu Polis Hikayeyi kurgu olarak reddeden Spears kaynağımıza danıştık. İlk söylentiden bir yıl sonra da belirttiğimiz gibi, Spears en ufak bir hamile değildi. Dedikodu blogları, sayısız oldukları kadar güvenilmez olduklarını da kanıtladılar.



Ağustos 2018'de, Sıcaklık iddia etti Spears bir bebek istedi Asghari ile 'aşkı bulup yerleştikten' sonra. Sözde içeriden biri çıkışa 'Britney gerçekten bir çocuk daha yapmak istiyor' dedi. 'O ve Sam birkaç hafta içinde bu turu bitirdikten sonra başlamayı düşünüyorlar.' Kaynak ayrıca Spears'ın zaten iki oğlu olduğu için bir kız çocuğu umduğunu iddia etti. Magazin gazetesi daha sonra yanlışlıkla Spears’ın eski Kevin Federline’ından iki çocuğunun velayetini aldığını söylüyor, oysa gerçekte Spears’la 50-50 velayet paylaşılıyor. Yine de Dedikoducu Polis hikayeyi 'hiçbir açıdan doğru değil' olarak yazan güvenilir Spears kaynağımıza danıştı.

Kasım 2018'de, KB iddia etti Spears, Asghari ile 'bir sonraki macerasına' hazırdı : 'Başka bir bebek.' Gazeteci, ikisinin 'Louisiana'daki aile evinin yakınında' bir vekil anne kullanmayı planladığını iddia etti. Ayrıca Spears'ın bir kızı olduğundan emin olmak için 'cinsiyet seçimi tüp bebek tedavilerini' araştırdığını iddia etti. Dergi daha sonra Spears'ın önceki hamileliklerinden sonra uğraşmak zorunda kaldığı 'doğum sonrası depresyondan' kaçınmak için bir vekil kullandığını savundu. Makale, Spears'ın erkek arkadaşından “parmağında bir yüzük olduğu” hakkında birkaç ek satırla sona eriyor. Ayrıca Spears’ın ailesinin Asghari’ye aşık olduğunu da belirtti.

Tabii ki, magazin dergisi Spears ve Asghari'nin 11 ay öncesinden doğum gününde nişanlandığına dair iddiasını ele almakla uğraşmadı. Dedikoducu Polis Spears’ın kampındaki kaynak bize önceki iddianın sahte olduğunu bildirdi ve onlar bize aynı şeyi taşıyıcı annelik ve 'söylenti yüzük' için de söylediler. Önceki söylentiler, magazin gazetesinin Spears’ın ailesinin en azından Asghari hayranı olmadığını kararlı bir şekilde ilan ettiğini gördü. Dahası, tabloid, ailesinin onu rehabilitasyona gitmeye zorladığını iddia etti, ancak bu anlatının taşıyıcı annelik hikayesinde tamamen bulunmadığını iddia etti. Tabloid, şarkıcı için bulabilecekleri her şeyi açıkça yayınladı.

Bu Mayıs National Enquirer hakkında yanlış bir söylenti ile elini denedi Kısa bir süre kaldıktan sonra hamile kalan ve 'balon yapan' mızraklar bir akıl sağlığı tesisinde. Daha cesur bir manşete rağmen, hikayenin kendisi tamamen anonim bir kaynağın spekülasyonuna dayanıyor. Kaynağın gerekçesi, Spears'ın 'aşırı derecede aç davrandığı ve herkes bunun hamile olduğu için olduğuna inanıyor.'

Kaynağın iddiasının aksine, 'herkes' buna inanmadı, çünkü Dedikoducu Polis ve aslında Spears’ın kampındakiler bunun doğru olmadığını biliyorlardı. Spears’ın sözcüsü hamilelik iddialarını yalanladı ve Spears içerisindeki bilgimiz söylentiyi 'doğru değil' olarak etiketledi. Bu, pop ikonu hakkında uzun bir sahte söylenti dizisinden başka bir şeydi ve neredeyse kesinlikle son olmayacaktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.