Tabloids tartışmayı seviyorum Brie Larson Her ne kadar hiçbir zaman doğru anlamıyor gibi görünseler de, onun çeşitli kostarlarıyla ilişkisi. Yıllar geçtikçe, Larson'un yardımcı yıldızlarla kan davası yaptığı veya başka bir şekilde uygunsuz veya profesyonel olmayan davranışlarda bulunduğu söyleniyor. Dedikoducu Polis her iddiayı inceledi ve hepsini çürütmeyi başardı.

Brie Larson Thor'a asılmıyordu

Chris Hemsworth, gazetelerde Larson ile sık sık eşleşiyor, ancak bu eşleşmelerin doğası çılgınca farklı. Nisan 2019'da, KB Hemsworth’ün karısının Elsa Pataky, Avustralyalı aktörün Larson ile arkadaşlığını kıskanıyordu. . Çıkışla konuşan bir kaynağa göre, Larson 'çarpıcı, zeki ve komik', bu da Pataky'yi o zamandan beri tehdit ediyor. Kaptan Marvel yıldız, 'Chris'in bekar olsaydı gideceği türden bir kız.' Kanıt olarak, çoğu kez gözden düşürülen paçavra, Pataky'nin Larson'a kirli bakışlar attığını iddia etti Yenilmezler: Oyun Sonu kırmızı halı. Sözde kaynak, bunun Pataky'nin Larson'a kocasını 'geri çekmesini' söyleme yolu olduğunu iddia etti.Was ist mit Sharon Osbourne im Gespräch passiert?

Hikaye baştan sona tam bir saçmalıktı. Dedikoducu Polis hikayenin düzmece iddialarına gülüp giden duruma yakın bir kaynakla görüştü. Bize Pataky'nin kocasının Larson ile arkadaşlığından hiç endişe duymadığını söylediler.

Chris Hemsworth, Captain Marvel ile kavga etmiyordu

Hemsworth ve Larson, Mayıs 2019'da bir kez daha magazinlerin konuşmasıydı, ancak çok farklı bir ışıkla. Star bunu bildirdi Larson ve Hemsworth kavga ediyordu . Dergi, Larson’un tanıtım turu sırasındaki kötü tavrının, Yenilmezler: Oyun Sonu husumetin sebebi buydu. İki yıldızın, kimin karakterinin en güçlü olduğu ve kendi dublörlüklerini daha çok kimin yaptığına dair basın turları sırasında şakacı tartışmalara girdikleri doğru olsa da, bir kan davası söylentileri abartılıyor.

İkisinin şaka yollu tartıştığı aynı röportajda, daha sonra kendilerine Larson setten hiç bir şey çalmamıştı. . Hemsworth, 'Kalplerimizi çaldınız' diye yanıtladı. Larson daha sonra Captain Marvel ve Thor'un yan yana dövüşmesinin fanartını tweetledi ve Hemsworth'u etiketledi. Dedikoducu Polis bu ortak yıldızlar gayet iyi anlaştığı için bu hikayeyi yanlış olarak değerlendirdi.

Nicole Alexander und Shaq verheiratet

Brie Larson yalnız bir İntikamcı değildi

Göre TAMAM MI! dergi Larson ondan nefret ediyordu Yenilmezler: Oyun Sonu Kostarlar büyük egosu yüzünden. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Larson'ın 'büyük kafa' ve 'ateşli' eğilimlerinin onun kostarlarını yanlış şekilde ovuşturduğunu söyledi. Şüpheli habercisi, 'Brie, Marvel franchise'ını yönetiyormuş gibi davranabilir, ancak geri kalanlar bu oyunu uzun süredir oynuyor' dedi.

Oyuncu kadrosunun bir üyesi bu söylentiyi daha önce çürüttü. Dedikoducu Polis ona ulaşma şansı vardı. Don Cheadle sahte tartışmayı tweetledi ,'Siz çocuklar çok komiksiniz… her kimseniz, okuyorsunuz. Dedektiflik işinize biraz ara verin. hepimiz iyiyiz. umarım filmi beğenirsiniz. ' Bu tabloid, magazin dergilerinin en iyi yaptığı şeyi yaptı: yoktan sahte kan davaları yaratmak.

anna kendrick ben richardson split

Nespresso romantizm sunmuyor

Larson ile romantik bir bağ kurduğu söylenen sadece filmdeki kostarları değil. Ekim 2019'da, Kadınlar Günü iddia eden bir hikaye yayınladı Larson, bir Nespresso reklamı setinde George Clooney ile flört ederken görüldü ikisi filme alıyordu. İsimsiz bir kaynak, çıkışa şunları söyledi: 'Kendisine büyük bir ilgi gösterdiği dikkati üzerine toplayan George'a biraz aşık olduğunu söylemek doğru olur.'

Dedikoducu Polis Clooney'nin sette Larson ile flört etmediğini söyleyen durumu bilen bir kaynakla görüştü. Görünüşe göre dedikodu paçavrası, ikisinin reklamı filme çeken fotoğraflarını tespit etti ve tamamen uydurma bir hikaye ile yayınladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.