Mavi Kanlar star Bridget Moynahan eski erkek arkadaşı ve oğlunun babasıyla iyi bir ortak ebeveynlik ilişkisine sahip gibi görünüyor Tom Brady bugünlerde , ama ikisi arasında işler her zaman bu kadar dostane değildi. Brady çıkmaya başladıktan sonra şimdiki karısı Gisele Bundchen , iki ünlü hanımın, özellikle de Moynahan’ın çocuğuna gelince anlaşamadıkları söylendi. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve Moynahan ve Brady ile Bündchen arasındaki ilişkinin bugün neye benzediğine biraz ışık tutabilir.

Bridget Moynahan’ın Tom Brady ile İlişkisi

The Mavi Kanlar star ve Brady ilk olarak 2004'te bir araya geldi ve Aralık 2006'da ayrılmadan önce iki yıldan biraz fazla bir süre çıktı. Bölünmenin arkasında düşmanlık veya kötü his yoktu, Moynahan'ın temsilcisi bilgili İnsanlar , “(Onlar) üç yıllık ilişkilerini dostane bir şekilde birkaç hafta önce sonlandırdılar. Gizliliklerine saygı duymanızı ve dikkate almanızı istiyoruz. ' Aynı ay, Moynahan'dan ayrıldıktan sadece birkaç hafta sonra Brady, Brezilyalı süper model Gisele Bündchen ile çıkmaya başladı.Zamansız İyi Haber

Sonunda 2009'da evlenen çift, ayrılmalarından iki ay sonra, erken yaşta ilişkilerinde zorluklarla karşılaştı, Moynahan hamile olduğunu ve Brady'nin babası olduğunu açıkladı. Howard Stern ile yıllar sonra yaptığı röportajda, The Blast aracılığıyla Brady itiraf etti, 'Karımın bu adama aşık olduğunu düşünmesi çok zordu ve şimdi bu adam eski kız arkadaşı hamile. Oğlumun annesi için de çok zordu çünkü o da bunu düşünmemişti. ' Bu ek zorluğa rağmen, Brady ve Bündchen ilişkilerinde ilerlemeye devam etti ve deneyim görünüşte ikisini birbirine yaklaştırdı.

Tigerwald und Lindsey vonn

Bu arada Moynahan, kariyerine ve bekar bir anne olarak yeni hayatına odaklandı. Bunun kendisi için geçerli olacağını düşündüğü bir statü değildi, en çok Jack olarak bilinen oğlu John Edwards'ı karşıladıktan yaklaşık bir yıl sonra yaptığı bir röportajda açıkladı. 2008 yılında, Moynahan söyledi Harper’s Bazaar , 'Kimsenin emin değilim - ve bu konuda yanılıyor olabilirim - bekar bir anne olmak istediğimi düşünerek büyüyor.' The Mavi Kanlar aktris Moynahan, 'Kalbinin kırıldığı o travmatik anı yaşamak ve sonra hamile kalmak tüm hayatımı alt üst etti ve tersyüz etti ve rüzgarı benden aldı,' diye ekledi.

https://www.instagram.com/p/CABYKXsJ-Yl/

Ama bundan çok şey aldım. Bu altın ve zor ve [açıklayıcı] oldu. Ama şimdi bir çocuğum var ve bu dünyadaki en iyi şey.

Bridget Moynahan ve Gisele Bündchen Arasındaki Drama?

Moynahan’ın odak noktası ancak oğlunun üvey annesini magazin dergilerinden uzak tutmadı. Gisele Bündchen, süper modelin Brady’nin oğluyla ilişkisi hakkında konuşmasının ardından Bridget Moynahan ile sıcak suya girdiği bildirildi. ile röportaj Vanity Fuarı düğünden birkaç gün önce. Henüz çocuğun annesiyle tanışmadığını itiraf ettikten sonra Bündchen, 'Annesi olduğunu anlıyorum ve buna saygı duyuyorum, ama bana göre, başka biri onu doğurduğu için değil, bu benim çocuğum değil. Yüzde 100 olduğunu hissediyorum. ' Bündchen ekledi,

Annesiyle harika bir ilişkisi olmasını istiyorum çünkü bu önemli, ama onu benimmişim gibi seviyorum. Zaten ilk günden itibaren oğlum olduğunu hissediyorum.

State Farm Jake von State Farm

Moynahan'a yakın kaynaklar daha sonra söyledi İnsanlar , 'Bridget, Bündchen'in sözleri konusunda kızgın değil. Yaralandı. Jack’in iyiliği için Gisele ile rahat olmasını istedi. Bridget ona şüphenin faydasını vermeye çalıştı. Ancak bu iyi niyet bir darbe aldı. O, 'Bunu gerçekten söyledi mi?' Dedi. Bu küçük alevlenmeye rağmen, Moynahan ve Bündchen bugünlerde çok daha iyi şartlarda görünüyorlar.

https://www.instagram.com/p/CEMiiSDggng/

Birlikte Ebeveynliğe Odaklandı

Bir ile röportaj İnsanlar 2019 yılında Mavi Kanlar aktris Tom Brady ile ortak ebeveynlik stratejisinden parıltılı bir şekilde bahsetti. 'Tom ve ben birlikte bir çocuk yetiştirmeye karar verdik ve ikimiz de sadece o çocuğu büyütmemizde bizi destekleyen değil, aynı zamanda çocuğumuzu kendi çocuklarıymış gibi seven ortaklar bulduk' dedi. Bundan daha fazlasını isteyebileceğini sanmıyorum. Oğlum aşkla çevrili. ' Moynahan şimdi Bündchen'le birlikte bahsettiği işadamı Andrew Frankel ile evli.

https://www.instagram.com/p/B3uVB25pXV-/

Tom Brady, Gisele Bündchen Tabloids'de

Her iki taraf da yıllar önce perde arkasında gerçekleşmiş olabilecek herhangi bir dramadan güzel bir şekilde ilerlemiş görünüyor. Bazı yayın organları, özellikle de magazin medyasındakiler, potansiyel skandallar hakkında spekülasyon yapmayı bırakmış gibi görünmüyor, ancak özellikle konu söz konusu olduğunda Tom Brady’nin Gisele Bündchen ile evliliği . On yıla yakın bir süredir evli olmalarına rağmen, çiftin boşanmanın eşiğinde olduğuna dair bazı tahminler bile var.

Geçen yılın son zamanları Star bunu bildirdi Bündchen ve kocası ayrı hayatlar yaşıyorlardı . Son derece şüpheli bir kaynak dergiye iftira attı: 'Çok farklı iki kişi olduklarını anladılar. Yapılandırılmış bir hayatı seviyor ve her yerdedir - meditasyon yapmak için Kosta Rika'ya gittiğini söyleyen bir not almak için eve gelecektir! ' İkisinin birbirinden tamamen ayrı hayatlar sürdüğü varsayılsa da, kaynak bunun eşlerin düşündüğü bir şey olmadığını iddia etti.

Wie lange ist ynw im Gefängnis?

'O kendi işini yapıyor ve onunkini yapıyor ve bu şekilde daha mutlular. Bu, birbirlerini önemsemedikleri anlamına gelmiyor, kendi yollarıyla yapıyorlar, ”diye ısrar etti. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve tüm hikayenin, Tom Brady’nin Howard Stern ile yaptığı röportajdan tamamen bağlam dışına çıkarılan bir alıntıya dayandığını belirledi. Çıkış, sporcunun sözlerini, kendisi ve karısı ayrı yollara gidiyormuş gibi göstermek için çarpıttı, gerçekte yoğun programları ve telaşlı kariyerleriyle birbirlerine zaman ayırmanın öneminden bahsediyordu.

Sadece bir ay sonra, Yaşam tarzı bunu bildirdi Bündchen, Brady'yi 'terk etti' ve ikisi 600 milyon dolarlık boşanmaya gidiyordu. Çift, özellikle de Brady’nin kariyeri söz konusu olduğunda, kavga etmeyi bırakamadı. Bildirildiğine göre Bündchen, kocasının emekli olmasını istedi, ancak Brady buna karşı çıktı. Bir kaynak, 'Gisele eğitimine ve oyun programına katlanıyor, ancak evden uzakta olmasından bu kadar nefret ediyor' dedi.

Kaynak ayrıca, Brady ve Brezilyalı eşinin, emekli olmayı reddetmesi nedeniyle 'bazı çirkin kavgalar' yaşadıklarını da açıkladı. 'Biri Gisele'nin Tom'a bir medyumun onu terk etmesini söylediğini söylemesinden sonra' diye ekledi şüpheli içeriden. Elbette ona bunun saçma olduğunu söyledi ve ona güldü. Birbirlerine gerçekten çirkin şeyler söylediler - gerçekten kötüleşti. Bazı arkadaşlar geri dönüşün olmadığını düşünüyor. ' Sırf bazı 'arkadaşların' bunun gerçekten doğru olduğu anlamına gelmediğini düşünmesi.

https://www.instagram.com/p/CDbZt2Tgbvi/

Düzgün Kaydı Ayarlama

Dedikoducu Polis Bu ikisi kadar aşık görünen bir çiftin boşanmanın eşiğinde olabileceğine inanamıyordu. Aslında, Bündchen’in kendi sözleriydi. ile röportaj Gözlemci bizi bu hikayenin gerçek olamayacağına ikna etti. “12 yıldan fazla bir süredir kocamla birlikteyim ve bildiğiniz gibi erkekler çok… Çok fazla ilgi istiyorlar… Bu yüzden bence önemli olan herkesle dolu anlar yaşamak. Bunun yerine getirilmesine yol açtığını düşünüyorum ”diye açıkladı model. Her gün anonim bir 'içeriden' birinin sözüne güveneceğiz.

İşin aslı şu ki, burada kesinlikle yanlış bir şey yok. Tom Brady ve Gisele Bündchen'in evliliği ve olsaydı, magazin haberleri en son bilenler olurdu. Bu tür satış noktalarının yapabileceği tek şey, otur ve spekülasyon yapmak . Çifte gerçekten yakın olan hiç kimse, bu karanlık yayınlarla ünlü arkadaşlarının kişisel işleri hakkında asla konuşmaz.