Bradley Cooper ve Lady Gaga hiç çıkmamıştı, ancak neredeyse her tabloid 2019'un çoğunu aralarında bir romantizm oluşturarak geçirdi. Bir yıldız doğdu co-stars. Herkes flört söylentilerinin sahte olduğunu anladıktan sonra, aynı yayınların bazı ayrılık hikayeleri uydurması mantıklı geliyor. İşte sadece birkaç kez Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga'nın hayali aşklarını sona erdirmesiyle ilgili yanlış haberler yüzünden gazeteleri bastı.

Ağustos ayında Gaga, kısa bir süre ses ustası Dan Horton ile çıktı. Kadınlar Günü atlamak ve hak iddia etmek için fırsat buldu Gaga, Cooper'dan 'ayrıldı' . Elbette yapmamıştı, ancak bu, çıkış noktasının 'yeni bir romantizm için başka bir yerde çalıştığını' iddia etmesini engellemedi. Dedikoducu Polis Gaga ve Cooper'ı çevreleyen sahte raporlardan dolayı aynı yayının tarafımızdan defalarca basıldığını ve bunun sadece en son örnek olduğunu belirtti.Kasım'da, Yaşam tarzı iddia etti ki Cooper'la romantizmi sona erdikten sonra Gaga gözyaşlarına boğulmuştu . Dergi sözde bir kaynaktan şu sözlerini aktardı: 'Herkes Gaga'yı nasıl temelde ona nasıl bağladığından bahsediyor. Duygusal hız treni çok fazla gözyaşına neden oldu. ' Makale ayrıca geçen yıl önceki ortaklarıyla ilişkilerini bitirdikten sonra çıkmaya başladıklarını iddia etti. Dedikoducu Polis “Bad Romance” şarkıcısının bir röportajda Oprah Winfrey'e söylediği bir ifadeyi vurgulayarak bunu çürüttü: “Bir aşk hikayesi yaptık. Benim için, bir oyuncu ve bir oyuncu olarak elbette insanların aşık olduğumuza inanmasını istedik. ' Daha sonra romantik söylentilere 'aptalca' adını verdi.

Chip und Joanna bekommen Klatsch und Tratsch

Aralık ayına kadar, Kadınlar Günü yeni bir bakış açısına sahipti. Bu sefer iddia etti Leonardo DiCaprio, Cooper'ın ardından Gaga'ya 'kapışıyordu' sözde onu terk etti. Yılın en saçma hikayelerinden birinde, tabloid, DiCaprio'nun bir yardım etkinliğinde Gaga ile gizli bir randevuya çıktığını söyledi. Bu sahte ilişkinin yürümesi için, tabloid DiCaprio'yu kız arkadaşı Camila Morrone'dan ayırmak zorunda kaldı. Elbette hala çıkıyorlar ama Cooper ve Gaga hiç olmadı, DiCaprio da gelmedi.

En sonunda, Temasta iddia edilen Gaga 'gizemli bir adam' ile yola çıktı çünkü Cooper taahhütte bulunmazdı . Tanıdık geliyor mu? 2020'ye zar zor bir hafta kaldı ve tabloid, daha önce çürütülmüş söylentileri zaten geri dönüştürüyordu. Hikaye, Gaga'nın Yılbaşı gecesi Las Vegas'ta gizemli bir adamla sevişmesinin ardından geldi. Cooper ve Gaga'nın süregelen hikayesini çürüten sağlam kanıtlar ortaya çıktığında, magazin dergileri bunun nedenini çabuk buluyorlar. Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga temsilcileri tarafından birçok kez yardımcı yıldızların asla bir çift olmadığı söylendi. Hiç çıkmadılar ve hiç ayrılmadılar. Yanlış veya yalan olduğunu iddia eden herhangi bir yayın.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Mein 600 Pfund Leben Steven und Justin