Brad Pitt manevi danışmanla çıkmıyor Sat Hari Khalsa sözüm ona romantizmi bitirdikten sonra Charlize Theron , tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayenin her yönünü düzeltebilir. Oyuncu hiçbir zaman iki kadınla da ilgilenmedi.

ist Rush Limbaugh immer noch mit Kathryn verheiratet

Pitt, bu haftanın kapağında resmedilmiştir. Biz Haftalık 'Evet, Yeniden Aşığım!' başlığıyla birlikte Eşlik eden makale, 'Brad’in Yeni Kız Arkadaşıyla Tanışın!' Başlığını içeriyor. Referans gösterilen kadın, bir mücevher tasarımcısı ve uzun süredir Pitt'in arkadaşı olan bütünsel şifacı Khalsa'dır. Ancak dergiye göre, ikisi 'resmi olarak bir eşya'.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Cts ile çıkıyor. Onunla dünyayı dolaşıyor, Astra ilanı prömiyerleri. ' Khalsa'nın, Pitt’in yeni filminin Los Angeles galasında fotoğraflandığı doğru olsa da, onun randevusu olarak katılmadı. Aslında geçen Ekim Dedikoducu Polis birkaç tane baskın Pitt'in Khalsa ile çıkması hakkında yanlış hikayeler İkili Silverlake Müzik Konservatuarı galasında sohbet ederken görüldükten sonra. İkisi geçen yıl çift değildiler ve şimdi de değiller.

İçinde Biz Haftalık Olayların bir versiyonu olan Pitt, geçen yıl Theron'la çıkıyordu ancak üç ay önce aralarında çok fazla 'yoğunluk' olduğu için romantizmini iptal etti ve 'Angelina [Jolie] ile ayrıldıktan sonra bunu bir daha istemedi. . ' Sözde bir kaynak, 'İkisi de denkleme devasa bir yük getiriyor' diyor ve Pitt'in son üç ay içinde bir noktada Khalsa ile aşk yaşamaya başladığını ve onun daha huzurlu enerjisini takdir ettiğini ekliyor.

Görünüşte sahte olan bahşişçi, 'Brad başka bir oyuncuyla çıkmak istemiyor' diye ekliyor. 'Hayatının bu aşamasında, yalnızca sektörün parçası olmayan kadınlarla ilgileniyor.' Anonim içeriden ekliyor: '[Khalsa] yaşamak için yaptıklarından dolayı etrafında çok daha az drama var. Ve Brad de buna ilgi duyuyor. '

Gazetenin hikayesiyle ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Başlangıç ​​olarak, Pitt’in sözcüsü şunu söylüyor: Dedikoducu Polis Theron ile asla romantik bir ilişki içinde olmadı. İki yıldız, geçen yıl Breitling saatleri için bir reklam kampanyasında birlikte çalıştı, ancak ilişkilerinin başladığı ve bittiği yer burası. Birlikte görülmeyen Pitt ve Theron, bir yıldan fazla bir süredir gizli aşk içinde değillerdi. Geçtiğimiz yıl boyunca çıkan iki yıldızla ilgili sayısız hikaye yayınladık. Hatta aradık Küre Şubat ayında haksız yere iddia ettiği için Pitt ve Theron bir bebek doğuruyorlardı .

Pitt'e yakın başka bir kaynak, Dedikoducu Polis o Biz Haftalık Raporu 'tamamen yanlış'. Güvendiğimiz içeriden, kendisinin ve Khalsa'nın geçen yıl 'sadece aynı olayda resmedildiklerinde' çıkmayan 'sadece uzun süreli arkadaşlar' olduklarını ve şu anda hala çift olmadıklarını belirtiyor. Bu sahte anlatı, Khalsa'nın Los Angeles galasında olduğu için ortaya çıkmış gibi görünüyor. Astra ilanı . Pitt’in birçok arkadaşı, yeni filminin galasında onu destekledi. İkisi arasında romantizm yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.