Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Brad Pitt ayıklığını bozdu. Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırdığımızda bunun tamamen yanlış olduğunu gördük. Sahte parçaya dönüp baktığımızda, güvenilmez yayının Pitt’in ayık kalma yolculuğuyla ilgili bir masal uydurması gerçekten zalimce.

Brad Pitt’in Grace'den Düştüğü İddiası

Geçen yıl bu zamanlarda, Kadınlar Günü kötü bir şekilde iddia etti Pitt 'arabadan düştü' filmin sonraki partisinde içkileri geri çektikten sonra, Bir Zamanlar Hollywood'da . O zamanlar aktör iki yıldır ayıktı, ancak çıkış, Pitt'in Hollywood'un Roosevelt Oteli'nde düzenlenen partide birine ona içki getirmesini istediğini iddia ediyordu. Sözde bir kaynak, önce oyuncunun 'alkolsüz kokteyller' içtiğini savunmaya çalıştı, sonra Pitt'in alkol içtiği fikrine işaret ederek 'gece ilerledikçe kesinlikle daha hareketli hale geldi' dedi.Oradan, şüpheli içeriden biri, Pitt’in partideki tavrının pek çok insanın “içkiye dönüp dönmediğini sorgulayan” olduğunu iddia etti. Yayın, oyuncuya 'yakın olanların' eski yıkıcı yollarına geri çekilebileceğinden korktuğunu iddia etti. “Günaha, tüm taraflarla, sosyalleşmeyle ve içmeyle her yerde. Kaygan bir yokuş aşağı iniyor ”dedi kabataslak içeriden.

Brad’in Ayık Yolculuğunun Arkasındaki Gerçek Gerçek

Bu sahte kaynağın ne ilan ettiğine bakılmaksızın, Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve yanlış olduğunu anladı. Ortak bir arkadaşımız ve Pitt'le görüştük ve oyuncunun tekrar içmeye başlamayacağından emin olduk. Oyuncu, teetotaling bir yaşam tarzı yaşamakla mücadelesine çok açık davrandı. Bu yılın başlarında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kabul etmek National Board of Review Yıllık Galasında Pitt, aktör arkadaşı Bradley Cooper'ın kendisini ayık kalmaya teşvik ettiğini açıkladı. Teşekkür ederim Bradley. Bradley kızını yatağına yatırdı ve bunu yapmak için koştu. Bu adam yüzünden ayık oldum ve o zamandan beri her gün daha mutluydu, ”dedi Pitt kabul konuşmasında.

Tabloids, Brad Pitt Hakkında Yanlış Anlatılan Hikayeler

Ancak bu, magazin dergilerinin Pitt’in ayıklığıyla ilgili kurgusal hikayeler uydurduğu ilk şey değildi. Yaklaşık altı ay önce, Dedikoducu Polis debunked Küre iddia etmek için Pitt ve Jennifer Aniston şiddetli bir kavga etti içmesi üzerine. Çıkış, çiftin yenilenen romantizminin, Aniston'ın içkiyi bırakmayı reddetmesi üzerine mahvolduğunu iddia etti. Hikaye tamamen uydurulmuştu. Pitt ve Aniston asla aşklarını yenilemediler ve kesinlikle onun içtiği için kavga etmediler. Dedikoducu Polis eski çiftin ayrı sözcüleriyle konuşmuş ve ikisinin bir araya gelmediğini teyit etmişti.

Geçen yıl National Enquirer Pitt'in esrar kullandığını iddia ettiği için. Sahte hikaye, aktörün filmi çekerken ot içmeye başladığını iddia etti. Astra ilanı 2017'de. Henüz Dedikoducu Polis bu çılgın iddiayı destekleyen bir kanıt bulamadı. Ayrıca, bize daha güvenilir bir kaynak, başka bir ortak arkadaşımız ve Pitt'in süpermarket gazetesinin makalesinin yanlış olduğu söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.