Bir tabloid, bunu iddia eden kışkırtıcı bir rapor yayınladı. Brad Pitt Katrina Kasırgası kurbanları için kusurlu evler inşa ettiği için vakfına dava açıldığı New Orleans'ta 'parti yapmakla' meşguldü. Hikaye sanki aktör trajediden hala etkilenenlerle ilgilenmiyormuş gibi satılıyor, ama durum böyle değil. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

2007'de Pitt, Katrina Kasırgası'nın yıkımı nedeniyle yerlerinden edilenler için yeni evler inşa etmek için Make It Right Vakfı'nı kurdu. Geçen yıl, oyuncunun vakfı, birimlerinin çökmekte olduğunu söyleyen iki ev sahibi tarafından açılan bir toplu dava ile sarsıldı. Pitt’in avukatları, isminin davadan çıkarılması için talepte bulundu. kusurlu konutun tasarlanması veya inşasında hiçbir rolü olmadığı için, ancak bir hakim talebi reddetti.Geçen ay, Pitt New Orleans'ta Mardi sonrası bir Gras konserine katıldı. Bu, National Enquirer çirkin bir başlıkla bir hikaye yayınlamak için: 'Brad Partileri New Orleans Rots iken!' Makalede bu kışkırtıcı manşet dışında pek bir şey yok. Hikayenin geri kalanı Make It Right Vakfı'na karşı açılan sınıf davası hakkında ayrıntılarla dolu. Pitt’in kar amacı gütmeyen kuruluşu, o zamandan beri tasarımları altyapı sorunlarına yol açan mimara dava açtı.

Pitt aslında geçen ay New Orleans'ta bir konsere katıldı, bu çok doğru. Ancak tabloid’in onu duyarsız ve dikkatsiz olarak resmetme girişimi tamamen kural dışı. Dedikoducu Polis Hikayeyi, aktöre yakın bir kaynak tarafından yayınladı ve bize 'Make It Right ile ilgili sorunlar için' kasabada olduğunu ve aynı zamanda 'oradayken arkadaşları gördüm.' Hukuki işlemler hakkında ayrıntılı bilgi veremeyen güvendiğimiz içeriden bilgimiz, gazetenin Katrina Kasırgası kurbanları veya mevcut dava hakkında herhangi bir endişe duymadan New Orleans'ı ziyaret ettiğini varsaymanın 'yanlış' olduğunu söylüyor. Kaynağımız bize güvence veriyor, 'Brad oradaki insanlarla ilgilenmeye devam ediyor.'

Doğal olarak Pitt, sonraki inşaat sorunlarına rağmen Make It Right vakfını kurduğunda en iyi niyetine sahipti. New Orleans'ta arkadaşlarıyla kaynaştığı için birdenbire umursamadığı fikri temelsizdir. The Enquirer 'In makalesi, hayır işleri talihsiz ve beklenmedik bir sonuca yol açan bir ünlüye karşı çıkan bir haberden başka bir şey değil.

Sebep ne olursa olsun, tabloid film yıldızı için çıkarmış. Bu ayın başlarında dergi şunu önerdi: Pitt, herkes ondan bıkmadan önce oyunculuktan emekli olmalı . Geçen yıl güvenilmez çıkış ayık aktörü tekrar alkol almakla suçladı . Bundan önce, dergi hakkında benzer şekilde gerçek olmayan bir hikaye uydurdu. Pitt tencerede nükseden . Bu son makaleye gelince - hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Kaynaklar

  • 'Brad Pitt, diğerleri hatalı New Orleans evleri, yargıç kuralları nedeniyle dava edilebilir.' USA Today, 24 Ekim 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Herkesin Kendisinden Bıktığından Korktuğu İçin Emekli Olmak İstiyor?' Dedikoducu Polis, 4 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Arkadaşları Alkol Aldığından Endişeleniyor mu?' Gossip Cop, 14 Ağustos 2019.

  • 'Brad Pitt Potta Nükseden mi?' Gossip Cop, 23 Şubat 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.