O zamandan beri Brad Pitt ve Angelina Jolie boşandıklarını duyurdu, gazeteler Pitt’in çocuklarını görme yeteneği hakkında spekülasyon yaptı. Görünüşe göre Jolie'nin Pitt'in her hafta kötü taktiklerle çocuklarını ziyaret etmesini engellediğine dair yeni bir söylenti var. Dedikoducu Polis bu hikayelerin pek çoğuna rastladık, fark etmeye başladık ve en inanılmaz tabloid masallarını birlikte derledik.

Was ist Kevin Harts Größe?

Kadınlar Günü geçen yılın Haziran ayında Angelina Jolie, altı çocuğuyla birlikte New Mexico'ya 'kaçarak' Brad Pitt'i 'gafil avlamış' . Gerçekte, Jolie film çekiyordu Bana Ölü Dileyenler , Albuquerque'de bir vahşi doğa gerilim filmi çekiliyor. Aktrisin altı çocuğu bu süre boyunca onunla birlikte geldi. Bununla birlikte, çıkış noktasına ve eşit derecede dengesiz kaynağına göre, bu geçici hareket, Jolie'nin Pitt’in çocuklarının fiziksel velayetini alma yeteneğini bozmak için hesaplanmış bir çabasıydı.Şüpheli bir kaynak, 'Brad'in çocukları görmesini engellemek için hiçbir şey yapmasa da, onları sadece kendi şartlarına göre Los Angeles'a geri getirecek, bu da Brad'in onlarla yüz yüze görüşmek için tüm koşuyu yaptığı anlamına geliyor' dedi. çıkış.

Bu aşırı dramatik saçmalıkların hiçbiri uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis Jolie üretime başlamadan önce ziyaretin tamamlandığını bize bildiren duruma yakın olan kaynağımızı kontrol etti. Çocuklarıyla birlikte 'kaçmadı' ve Pitt çocuklarının nerede olduklarının tamamen farkındaydı. Makalenin tüm önermesi tamamen saçmaydı.

Kasım 2019'da, Temasta iddia etti Angelina Jolie, çocuklarıyla birlikte Brad Pitt'in arkasından Afrika'ya taşınmayı planlıyordu. . Jolie ile bir röportaj Harper’s Bazaar bu tuhaf iddianın katalizörü oldu. Röportajda Jolie, yurtdışında yaşamayı tercih edeceğini ancak çocuklarının babasının yaşadığı Los Angeles'ta yaşadığını söyledi. Ayrıca, kendisinin ve çocuklarının gelecek yıl “Afrika'da bir evin temelini atacaklarını” belirtti. Bir 'aile içerisinden' yardım alan çıkış, bu Afrika evinin yakında ailenin yeni ana üssü olacağını iddia etti.

Sözde içeriden biri, 'Kimsenin kurallarına göre oynamıyor, özellikle Brad’in kurallarına göre oynamıyor ve çocuklarının ülke dışında büyütülmesini istiyor' diye ısrar etti. “Afrika'ya taşınmak, aralarına bu kadar mesafe koymak, Brad'in bu ilişkileri yeniden kurma şansını mahveder. Bu, Angelina'nın çocukları kontrol altına almasının başka bir yolu ”diye devam etti. Bu, gerçek hayattan çok filmlerden çıkmış bir şeye benziyor.

Dedikoducu Polis meseleye baktı ve bunun kurgudan başka bir şey olmadığını keşfetti. Outlet kiraz, Harper’s Bazaar röportajı Jolie’nin kendi sözlerini ona karşı çevirmek için. Düzenlenmemiş tam alıntı, 'Yurtdışında yaşamayı çok isterim ve çocuklarım 18 yaşına gelir gelmez bunu yapacağım' idi. Jolie neden eski kocasına burnunu sokmak için çocukların velayetini riske atsın? Hiç mantıklı gelmedi. Ayrıca Jolie’nin kampındaki bir kişiyle görüştük ve bize makalenin 'doğru olmadığını' söyledi.

KB geçen yılın sonlarında bildirdi Jolie, Pitt'in çocuklarını Alia Shawkat ile çıktığı iddia edilen oyuncuya misilleme olarak görmesini engelliyordu. . Gibi sayısız saygın satış noktası olmasına rağmen İnsanlar and Entertainment Tonight, Pitt ve Shawkat'ın sadece arkadaşlar olduğunu bildirdi, bu çıkış haberi kaçırmış olmalı. Her şeye rağmen, yayında adı açıklanmayan bir içeriden alıntı yapıldı ve 'Brad’in hayatında başka bir kadın olduğunu duyar duymaz, Angelina anında çocuklarına erişimi engelledi.' Görünüşe göre sahte olan kaynak devam etti, 'Birkaç günde bir onları evine göndermek istiyordu, ama onun yerine burnunun altından çıktığı için çatıya çıktı ve onları teslim etmeyi reddetti.' Jolie, yurtdışındaki çocuklarla birlikte taşınacağına dair tehditler bile almıştı.

Dedikoducu Polis tüm bu hikayeyi gülünç buldum. Brad Pitt’in kendi sözcüsü, kendisinin ve Shawkat’ın 'sadece arkadaş' olduğu ve ilişkilerinde romantik bir şey olmadığı konusunda bize özel bilgi verdi. Romantizm yoksa, Jolie'nin sözde uçup gitmesine gerek yoktur. Bu hikaye tamamen yanlış.

National Enquirer iddia ettikleri zaman söylentilerin 2020'ye girmesini sağladı. Jolie, Pitt'in çocukları görmesini engellemek için kasıtlı olarak zamanlama çatışmaları yaratıyordu. . Bir kaynak, çıkış noktasına Brad Pitt'in eski karısının en acımasız yeni taktiği yüzünden onu çocuklarından uzak tutmak için 'harap olduğunu' söyledi. Jolie, Pitt’in ziyaret zamanını oyuncunun meşgul olduğunu bildiği günlerde planlıyordu. Dedikoducu Polis Bu hikaye dağınıklığını temizlemek için zaman kaybetmedi.

Angelina Jolie zaten bir yargıç tarafından uyarıldı Pitt'e çocuklara daha fazla erişim hakkı vermediği takdirde velayetini kaybedeceğini söyledi. İnsanlar aynı hafta Pitt çocuklarıyla daha çok vakit geçiriyordu. . Dedikoducu Polis aynı zamanda bu prize güvenmememiz gerektiğini de biliyorduk, çünkü onları çok kısa bir süre önce yanlış bir şekilde rapor ettikleri için yakalamıştık. Jolie, Pitt'e çocuklarının 'cesaretinden nefret ettiğini' söyledi. Bu iddia doğru değildi ve bu da doğru değildi. Brad Pitt’in boşanma ve velayet savaşı zaten yeterince zorlu geçti ve bunun gibi utanmaz yayınların karışıma yanlış söylentiler fırlatmasına gerek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.