Brad Pitt ayrılmasının ardından kadın rol arkadaşlarının birçoğuna yanlış bir şekilde bağlanmıştır. Angelina Jolie . Dedikoducu Polis aktörün meslektaşlarıyla var olmayan aşklarının çoğunu çürüttü. İşte konuyla ilgili beş yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis hakkında birkaç yanlış haberi bozdu Pitt, Margot Robbie ile aşk yaşıyor , yaklaşan filmdeki rol arkadaşı Bir Zamanlar Hollywood'da . Sadece bir örnek, şuradaki bir makale olabilir: Star geçen ay ikisini 'Hollywood'un en ateşli çifti' olarak duyurdu. İsimsiz bir kaynak, tabloid gazetesine 'bu ikisinin arkadaştan daha fazlası olabileceğine dair söylentiler dolaştığını' söyledi.Gerçekte, oyuncu yapımcı Tom Ackerley ile mutlu bir şekilde evli. Hatta Robbie, kocasıyla olan ilişkisini sosyal medyada sık sık sergiliyor. Bu arada, Pitt’in sözcüsü kayıtta bize oyuncunun rol arkadaşına yaklaşmasıyla ilgili tüm konuşmaların saçma olduğunu söyledi.

Şubatta, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için RadarOnline'ı aradı Pitt 21 yaşındaki çocuğu eziyordu Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldız Sydney Sweeney . Blog, genç aktrisin gelecek filmde birlikte çalışırken Pitt üzerinde büyük bir etki bıraktığını ve 'O kadar büyük bir yaş farkı olsa da, ona bir randevuda çıkma teklif etse kimsenin şaşırmayacağını' iddia etti.

Makaleyi yayınlamadan sadece birkaç hafta önce, web sitesi Pitt'in Charlize Theron ile çıktığına yemin etmişti. Çıkışın sahte anlatılarını takip etmekte zorlandığını düşünürsek, Dedikoducu Polis Sweeney hakkındaki hikayeyi satın almak konusunda oldukça tereddütlüydü. Yine de, raporun uydurma olduğu konusunda bize güvence veren oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilciyle görüştük.

Ocak ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bildirmek için Pitt, Julia Roberts ile gizli bir aşk içindeydi , rol arkadaşı Meksikalı , Ocean's Eleven ve Ocean’s Twelve . Dergi, ikisinin Jolie'den ayrılmasının ardından yeniden bağlanmasını sağladı ve Roberts, kocası Danny Moder ile evlilik sorunları olduğu iddialarının ortasında ona dönüyordu.

Sahte haberin gazete bayilerinde yayınlanmasından bir hafta önce, Roberts ve kocası Altın Küre'de PDA'da paketlenirken görüldü. Bundan kısa bir süre önce, oyuncu evliliğiyle ilgili yanlış söylentilere bir Harper’s Bazaar kapak hikayesi, bu tür söylentilerin 'hala duygularımı incittiğini ... Çünkü evliliğimle çok gurur duyuyorum.' Temmuz ayında 17. evlilik yıl dönümlerini kutlayacak olan Roberts ve Moder hala güçlüydü ve Pitt için onu terk etmedi.

2017 yılında, Dedikoducu Polis iddia ederek bir RadarOnline hikayesini düşürdü Pitt ile bir romantizm geliştiriyordu Astra ilanı başrol oyuncusu Ruth Negga . Blog, aktörün Los Angeles'taki evinde çok sayıda akşam yemeğini paylaştı. Aktris, raporun yayınlandığı sırada aktör Dominic Cooper ile yedi yıllık bir ilişki içindeydi, ancak bir 'kaynak', Pitt'in 'bağlı olmasaydı' onu takip edeceğinde ısrar etti. bu Brad'in sıradaki kız arkadaşı. '

Negga ve Cooper, Nisan 2018'de ayrıldı. Yine de, Pitt oyuncuyla çıkmaya başlamadı ya da filmini çekerken ona yaklaşmıyordu. Arasındaki ilişki Astra ilanı co-stars tamamen profesyoneldi.

Ve 2016'ya geri dönersek, Dedikoducu Polis bozuldu New York Post nedeni yanlış bildirmek için Jolie, bir ilişkisi olduğu için Pitt'ten boşanma davası açtı. ile Müttefik başrol oyuncusu Marion Cotillard. Sözde bir kaynağın, '[Jolie] sette onunla dalga geçtiğini hissettiği için özel bir göz tuttu ve öyle olduğu ortaya çıktı.' Gerçek olmayan hikaye tüm dünyadaki satış noktaları tarafından ele geçirildikten hemen sonra, Cotillard rekoru düzeltmek için Instagram'a gitti. Oyuncu, aldatma iddialarını inkar etmenin yanı sıra, ikinci çocuğunu 2007'den beri ilişki içinde olduğu yönetmen Guillaume Canet ile beklediğini açıkladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.