Aynı Noel partisine iki eski sevgiliye katılırsa, bu genellikle bir endişe nedeni değildir. Bu eski isimler olduğunda Brad Pitt ve Jennifer aniston ancak o zaman tüm dünya aklını kaybedecek. Geçen yıl Vampir ile röportaj star eski karısının Noel partisine katıldı ve tahmin edebileceğiniz gibi, tabloid basını bir tarla günü geçirdi. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis o partiden kaynaklanan soruşturma.

Pitt ve Aniston: Tekrar Buluşma

Tüm zamanların en az şaşırtıcı olan tabloid sonucunda, Temasta iddia etti Pitt ve Aniston çıkıyordu tekrar. İki 'kısa bir süre için bile misafirlerin önünde . Bazıları onlar için çok mutluydu, tezahürat ediyorlardı! ' Sözde içeriden biri, ikisinin birkaç aydır gizlice flört ettiğini, bu nedenle Noel partisinin 'herkese aynı anda söylemenin harika bir yolu' olduğunu söyledi. Brad, Jen'e kadeh kaldırdı ve ona her zaman onun olduğunu söyledi. ' Pitt temsilcisi, Joe Black ile tanış star 'kimseyle çıkmıyordu.' Magazin dergileri, ikisi her takıldıklarında tam da bu hikayeyi yürütürler. Aniston ve Pitt'in arası iyi, ama çıkmıyorlar.Şimdi Nişanlılar

KB Aniston ve Pitt'in tekrar çıkmadıklarını söyleyince bu anlatıyı bir adım daha ileri götürdü, ama aslında zaten nişanlı . Dövüş Kulübü yıldızı, çocuğu Shiloh ona yapması gerektiğini söyledikten sonra Aniston'dan onunla evlenmesini istemeye motive olmuştu: “Hem Brad hem de Shiloh için tekrar sevmesine izin vermesi gerektiğinin çok duygusal bir farkındalığıydı. Birlikte yüzük almaya gittiler. Shiloh, Jen'i ailesine kabul etmekten heyecan duyuyor. ' Dedikoducu Polis Bu tabloid'in Shiloh'u sahte hikayesinde neden uyandırdığına dair hiçbir fikri yok. Bir kez daha açıkladık - şimdi bizimle birlikte söyleyin - Aniston ve Pitt'in şartları, boşandıktan sonra başlangıçta olduklarından çok daha iyi, ama çıkmıyorlar.

Hızlıydı, Çoktan Evliler

Yeni fikir bunun bir Noel partisi olmadığını iddia etti, ama aslında gizli düğün partisi ve Aniston ve Pitt'in yeniden evlendiğini. Bu hikaye, Aniston’ın Justin Theroux’la düğününün onun doğum günü partisi olduğu kisvesi altında tutulması nedeniyle ortaya çıktı, bu nedenle bu tabloid 'tarihin tekerrür edebileceğini' tahmin etti. İddia edilen bir ihbarcı, “Jen'in tek istediği tekrar Bayan Pitt olmak ve yeni yıla karısı olarak başlamaktır. Noel partisi, rüyasını en üst düzeyde mahremiyet ve gizlilik içinde gerçekleştirmek için mükemmel bir kılık değiştirme olurdu. Dedikoducu Polis Aniston, hayatında eski kocasının yeniden karısı olmaktan daha fazlasını istediğini düşünüyor. İkisi bir araya gelmediği için bu hikaye tamamen yanlıştı. Her iki yıldızın temsilcileri de romantizmin söz konusu olmadığını doğruladı.

Çocuklar Yedekte

İçinde Kadınlar Günü Bu hikayenin versiyonunda Aniston tüm Noel'ini Pitt ve çocuklarıyla geçiriyordu. Şüpheli bir kaynak, 'Hem Jen'in hem de çocukların yanında olması [Pitt’in] uzun zamandır hayalini kurduğu bir şey.' Dedi. Aniston, 'Jen, Brad'in velayet kavgasını kazanmasına yardım etmek , ”Aslında doğru değil. Aniston'ın Pitt’in velayet savaşıyla hiçbir ilgisi yoktu. Ayrıca tatil sezonu boyunca Pitt'le bir Noel partisinden fazlasını geçirmedi, bu yüzden bu da başka bir sahte hikayeydi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Justin Ryan Simpson kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın En Küçük Oğlu