Son birkaç yıldır, magazin dergileri Gwen Stefani ve Blake Shelton Tüp bebek yoluyla hamile kalmaya çalışıyordu. Dedikoducu Polis rekoru defalarca doğrudan koydu, ancak magazin dergileri bunun doğru olduğu konusunda ısrar ediyor. İki şarkıcının IVF yoluyla bir çocuğu gebe bırakmaya çalışmasıyla ilgili sahte satış noktalarının birkaç kez yanıldığını yuvarladık.

Ekim 2018'de, TAMAM MI! iddia edilen Stefani ve Shelton 'mucize bir bebek' doğuruyorlardı IVF tedavileri aracılığıyla. Çıkış, çiftin IVF tedavileri için 230.000 $ harcadığını ve No Doubt şarkıcısının “üçüncü tur” tedavisinden sonra nihayet hamile kaldığını sürdürdü. Yayın ayrıca şarkıcıların bir kız bebek beklediklerini ve Shelton'ın bir isim bile seçtiğini iddia etti. Ancak bu asla olmadı. O zaman, Dedikoducu Polis Hikayenin gerçek olmadığını onaylayan Stefani'nin bir temsilcisiyle görüştü. Hikaye yaklaşık iki yıl önce ortaya çıktı ve çiftin çocuk sahibi olmaması, makalenin uydurma olduğunu ve biz haberciliğimizde haklı olduğumuzu göstermek için yeterli.Bu, magazin gazetelerinin bu sahte anlatıya devam etmesini engellemedi. Haftalar sonra, Star aynı hikayeyi geri dönüştürdü Stefani, 49 yaşında bir 'mucize' bebeğe hamileydi . Güvenilmez dergi, şarkıcının 'bir kıza sahip olmak için çaresiz' olduğunu ve IVF embriyo seçimi ile gerçekleştiğini iddia etti. Gerçeği göz önüne alındığında Dedikoducu Polis zaten aynı anlatıyı düzeltti Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , haftalar önce, bu sahte parçayı çürütmek zor değildi.

2018 yılının sonlarına doğru, Yaşam tarzı çoğunluğa atladı ve haksız yere iddia etti Shelton ve Stefani ikiz kızlar bekliyorlardı . Sahte dergi, çiftin 'son 16 aydır tüp bebek tedavisi ile mücadele ettiği' konusunda ısrar etti, ancak 'sonunda karşılığını aldı'. Gazeteci, çiftin buna 'Noel mucizesi' dediğini iddia etti, ancak tek 'mucize' şüpheli çıkışın bu sahte hikayeye kimsenin inanacağını düşünmesiydi. Dedikoducu Polis Bir kez daha Stefani'nin çarpık hikayenin doğru olmadığı konusunda bizi temin eden bir temsilcisine ulaşmıştı.

2019'a gelindiğinde, magazin dergileri, sözde IVF tedavilerinin Stefani ve Shelton'ın 'başarısız olduğunu' iddia ederek uydurma hikayesini değiştirdi. Mart 2019'da, Temasta iddia etti Shelton ve Stefani Başarısız IVF tedavilerine 'milyonlar' harcamıştı. Şüpheli çıkış, Stefani'nin 'kalbi kırıldığını' çünkü tedavilerin işe yaramadığını ve onları almayı 'durduracağını' iddia etti. Dokuz ay sonra, magazin gazetesi kurgu çalışmalarını ikiye katladı. Stefani, Shelton'ın IVF tedavilerini bıraktığı için onu terk edeceğinden 'endişeliydi' . Her iki hikaye de yanlıştı. Dedikoducu Polis Gazetenin anlatılarının doğru olmadığını onaylayan Stefani'nin bir sözcüsüyle konuşarak her iki anlatıyı da düzeltti.

Wie sieht Honey Boo Boo 2016 aus?

Stefani ve Shelton herhangi bir bebek haberini duyurursa, çiftin bunu daha saygın satış noktaları aracılığıyla yapacağından eminiz. Bu gerçekleşene kadar bu tabloidlere güvenilmemelidir.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.