Aşk hikayesi Bindi Irwin ve Chandler Powell çift, pandemi nedeniyle düğün planlarını değiştirmeye zorlandığında talihsiz bir dönüş yaptı. İkili, davetliler olmadan evlendi, ancak bu mutlu çifti gölgede bırakmadı. Dün, Irwin ve Powell nişanlarının yıl dönümünü güzel bir Instagram gönderisiyle kutladılar.

https://www.instagram.com/p/CDW-08uBWaS/Nişan duyurusundan bu yana geçen yıl Irwin, evlilik ve hamilelikler hakkında pek çok değersiz söylentiye maruz kaldı. İşte birkaç Irwin hikayesi Dedikoducu Polis debunked.

Irwin, Powell’ın Ailesine Yaklaşıyor mu?

Bazı nedenlerden dolayı, Irwin ve Powell'ın coğrafi konumu, magazin basını için önemli bir konu oldu. Sadece geçen hafta Yeni fikir Powell ve Irwin'in Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmaya hazırlandıklarını iddia etti, böylece Powell’ın ailesine daha yakın . Bu iddia gerçekten tuhaf değil, Amerikalı olan Powell, Amerika Birleşik Devletleri'nden uzak, bu yüzden belki de ailesini özlüyor, ama yine de yanlış ve Dedikoducu Polis yine de ortaya çıkardı. Irwin hayatı konusunda çok açık, bu yüzden Amerika'ya büyük bir hamle olsaydı, bu bir sır sayılmazdı. Ayrıca çift, Irwin’in annesi Terri’ye ait Avustralya Hayvanat Bahçesi’yle yoğun bir şekilde ilgileniyor ve rahmetli babasının dizisi için çekim yeri. Timsah Avcısı.

İkinci Bir Amerikan Düğünü İşlerde Olduğu İddiası

Magazinlerde popüler bir hikaye, TAMAM MI! Irwin'in Amerika'ya taşındığını, hala yanlış olduğunu ve ikinci bir düğün yapmak California'da. Altta kalmamak, Kadınlar Günü yapılan neredeyse aynı iddia sadece birkaç hafta sonra. Bu sefer düğün cömert ve Oregon'da biraz daha kuzeyde olacaktı. Her iki tabloid de Irwin'in 'her zaman kendi prodüksiyon şirketi kurmayı hayal ettiğini' ve birden fazla magazin gazetesinin tamamen aynı ifadeyi kullanması her zaman kırmızı bayrak olduğunu iddia ediyor. Pandemi nedeniyle ilk düğün ideal olmasa da, ikinci bir düğünün şu anda çalışmaların sürdüğüne dair bir kanıt yok.

Powell Düğünden Bir Ay Sonra Dışarı Çıktı mı?

Powell, süpermarkete tek başına giderken görüldü, bu yapılması son derece normal bir şeydi. Kadınlar Günü bu olağan olayı, Powell'ın bir evliliğin sonu . İddiaya göre, evliliğinde 'tecrit zorluğu' ve 'eğlence ve heyecandan' yoksun kaldı. Buna rağmen, tabloid hala çiftin 'her zamankinden daha güçlü' olduğunu söyledi. Bunlar zıt, bu yüzden tabloid bile yalanı devam ettiremezdi. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi, çiftin hala birlikte olan ve mutlu olan birçok Instagram fotoğrafından birine işaret ederek çürüttü.

Ve hayır, Bindi Irwin asla hamile kalmadı

Kasım 2019'da, Kadınlar Günü Magazin dergilerinin Irwin'in yaptığı gibi davranmayacağını iddia etti. gizlice hamile ve düğün ertelenecekti. Kanıt, Irwin'in 'ailemiz büyüyor ve bu gülümseyecek bir şey' dediği bir Instagram gönderisiydi. Powell yüzünden büyümeyi kastetti, ama magazin gazetesi onun yerine hamilelik yaptı. Pandemi nedeniyle bazı değişikliklerle de olsa düğün ileriye gitti. Bu hikayenin üzerinden neredeyse dokuz ay geçti ve Irwin ve Powell bir çocuğu hoş karşılamadı, bu yüzden bu hikaye tamamen yanlıştı.