Beyonce ve Jay z dünyadaki en ünlü iki kişidir, ancak çiftin popülerlik düzeyi genellikle dramayla birlikte gelir. Beyonce’nin inanılmaz derecede kişisel 2016 albümünden sonra Limonata serbest bırakıldı ve Jay-Z’nin aldatma iddiasının yayıldığına dair söylentiler, iktidar çiftinin ilişkisi hakkındaki dedikodular bugün de devam eden bir coşkuya dönüştü. İşte bu söylentilerden birkaçı Dedikoducu Polis albümün yayınlanmasından sonraki yıllarda çürütüldü.

Kim Basinger und Mitch Stone

Temmuz 2017'de, National Enquirer ikisinin eşiğinde olduğunu iddia eden bir hikaye yayınladı Blue Ivy'yi içeren bir ebeveynlik çatışması nedeniyle 1 milyar dolarlık boşanma . Çıkış, Jay-Z'nin Beyonce’nin kızlarını modellemeye itme yönündeki sözde çabalarına itiraz ettiğini söyleyen isimsiz bir 'içeriden' kaynak gösterdi. Bu arada Beyonce, gazeteci, modellemenin Blue Ivy için bütün bir fırsatlar dünyasını açacağını hissettiğini ve kocasının muhalefetini patlattığını söyledi.Bununla birlikte, tabloid, tartışmanın “ikizlerinin doğumundan sadece iki hafta sonra” gerçekleştiğini belirtti Söylenti ve Efendim. Bununla birlikte, doğum belgeleri, bebeklerin, prizin makalesini yayınlamasından bir buçuk ay önce doğduğunu gösterdi. Ayrıca Jay-Z, kızının kamuoyunda görünmesini desteklemekten başka bir şey değildi, kırmızı halıda yanında gülümsüyordu ve onu müzik videolarına dahil ediyordu.

O yılın Ekim ayında, sözde isimsiz bir ihbarcının Star o Beyonce, Jay-Z'yi sadık tutmak için 'evlilik kuralları' belirlemişti . İlk olarak, kaynak rapçinin 'kız kardeşi Solange ile barışması ve onu artık bir köpek olmadığına ikna etmesi' gerektiğini söylüyor. İkinci 'kural', Jay-Z'nin ailelerine 'bağlı' olmasını gerektirdi ve üçüncüsü, Beyonce'ye çiftin daha fazla çocuğu olup olmayacağını seçme yetkisi verdi. Dördüncü iddia edilen kural, Kanye West ve karısı Kim Kardashian'dan uzak durmasını emretti. Kaynağa göre son kural, çiftin ayrı hayatlar yaşayamayacağıydı.

Liste hem yoğun hem de ilginç gelse de, yine de kurgusaldı. Biri Dedikoducu Polis Çiftin kampındaki kaynakları, eşler arasında herhangi bir kural listesi veya ültimatom olmadığını söyledi. olmasına rağmen Star Bu haber açıkça yanlıştı, magazin gazetesinin çiftin evliliğinden en son para kazanmaya çalışması olmayacaktı.

Geçtiğimiz Ocak ayında dergi, Jay-Z ve Beyonce 'milyar dolarlık boşanıyor.' Yayına göre Beyonce, 'telafisi mümkün olmayan bir şekilde kırılmış' bir şeyi tamir etmeye çalışmakla zaman kaybetmek istemedi ve çocuklarının 'mutsuz bir ortamda büyümesini' reddetti. Derginin kaynağı, 'Formasyon' şarkıcısı, 'markasının kârının en büyük kısmının' peşine düşmeyi planladığını söyledi. Çıkış ayrıca, ilişkiyi sona erdiren büyük tartışmanın, Jay-Z’nin, rapçinin geçmişteki bağlantılarından birinin ürünü olduğunu iddia eden genç bir adam olan 'aşk çocuğu' hakkında olduğunu iddia etti.

Yayının içerisinden biri, 'Bey, tüm aldatma raporlarında cesur bir yüz takmak için elinden geleni yaptı, ama aslında başka bir kadınla çocuk sahibi olmak, hiçbir eşin üstesinden gelemeyeceği bir şey,' dedi. Bununla birlikte, 'aşk çocuğu' ilk olarak 2015'te Jay-Z'nin babası olduğu hakkında iddialarda bulunmaya başladı, bu nedenle tartışmanın dört yıl sonra bir bölünmeyle sonuçlanmasının bir anlamı yoktu. Rapçi, gayri meşru bir oğlu olduğu yönündeki iddiaları defalarca reddetti. Artı, Beyonce ve Jay-Z, önceki yıl yeminlerini yenilemişlerdi ve birden fazla satış noktası, eşlerin her zamankinden daha iyi bir yerde olduğunu bildirdi. Bir kez daha dedikodu medyası, tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi, müzik süperstarları hakkında yanlış anladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.