O zamandan beri Ben Affleck çıkmaya başladı Ana de Armas Bu yılın başlarında, aktörün bir tür “orta yaş krizi” geçirdiğini ima eden ya da açıkça ifade eden bir dizi tabloid raporu vardı. Affleck’in, Bıçaklar Çekildi oyuncu bu söylentilere katalizör gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Belki de kaçırdığımız bir şey olup olmadığını görmek için konuyla ilgili önceki büstlerimize bir göz attık.

Ryan von schwarzer Tinte Chicago

Ben Affleck Çok Fazla mı Çalışıyor?

2019 yazında, Çevrimiçi Radar bunu bildirdi Affleck çok çalışıyordu kas kütlesi oluşturma girişimiyle, Adalet Ligi aktör 'çökeceğinden' endişeliydi. Affleck, süper kahraman filmlerinde olduğundan daha fazla kas gücüne sahip olma konusunda 'takıntılıydı'. Bir çıkış kaynağı, Affleck'in ideal fiziğine ulaşmak için 'günün her saati' demir pompaladığını da sözlerine ekledi. .Tahmin edilebileceği gibi, site anonim kaynağının adını vermedi. Affleck'in bu bilinmeyen, doğrulanmamış 'arkadaşına' güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Aktörün sözcüsüne ulaştı ve bize Affleck'in tehlikeli bir şekilde işlediğine dair iddiaların tamamen 'yanlış' olduğunu kaydetti. Müşterileri adına konuşmasına izin verilen bir sözcünün sözlerini rastgele, muhtemelen sahte bir kaynak sözünden alacağız.

Ana de Armas Başka Bir Krize Esin mi Veriyor?

Bu yazın başlarında, tam bir yıl sonra, magazin dergileri yine iş başındaydı. Bu zaman, Temasta Ben Affleck'in “tam orta yaş krizi” yaşadığı iddialarının arkasındaki çıkış noktasıydı ve yeni kız arkadaşı Ana de Armas bunun sebebiydi . Gazetecinin habercisi Affleck’in eski karısı Jennifer Garner bile 'anladı' dedi.

Bunun kanıtı olarak dergi, Affleck’in her zamanki tuz ve karabiber görünümünden farklı olan daha koyu renkli saçlarını gösterdi. Saç boyası kullanmanın yanı sıra, Affleck'in ayrıca düzenli olarak sprey tabaklanması ve yüzüne Botoks enjeksiyonları, dolgu maddeleri ve lazer tedavileri yaptırdığı iddia ediliyordu. Tabii ki bu davranış değişikliğinin Affleck’in son ilişkisinden kaynaklandığını iddia etti.

'Her şey Ana'nın önünde havalı davranmakla ilgili. İlk kez bir araya geldiklerinde, kolunda genç, muhteşem bir aktrisin olması onu bir milyon dolar gibi hissettirdi ”diye ısrar etti ve ekledi,' Ama şimdi Ana'ya aşık olduğu için, biraz daha serinle kaçacağından korkuyor. , yaşına daha uygun oyuncu. ' Ne saçmalık ama. Ne de olsa oyuncular işlerinin bir parçası olduğu için görünüşlerini düzenli olarak değiştirirler.

ist pauly Ufer noch am Leben

Ne çıkış ne de sözde 'içeriden' Affleck'in neden değişikliği yaptığını kesin olarak bilmiyor, ancak her ikisi de muhtemelen oyuncuyu skandal gibi gösterecek bir şey söyleyecektir. Bir kere daha, Dedikoducu Polis Affleck'in sözcüsüne ulaştı ve bizim için hikayenin yanlış olduğunu açıkladı. Affleck, yeni kız arkadaşının daha genç bir adama sapmasını engellemek için beceriksizce 'havalı' görünmeye çalışmıyordu.

Ben Affleck’in Diğer Ana de Armas Krizi

Son zamanlarda, Kadınlar Günü iddia eden bir hikaye yayınladı Affleck çaresizce çalışıyordu de Armas'ın onu terk etmesini engellemek için. Çıkış ve şüpheli kaynakları, de Armas'ın genç bir adama aşık olacağına dair korkuların sözüm ona bu çaresiz zindelik girişimini körüklediğini iddia etti. Kaynak, 'Kaybediyor,' diye haykırdı. 'Ana ona kancayı, ipi ve platini taktı ve daha genç bir iri parça için onu terk edeceği paranoyak şimdi kariyeri yükselmeye başlıyor. Bir tür orta yaş krizini tetikledi. '

Kaynak, genç oyuncuyu gerçekten uzaklaştıran şeyin Affleck'in kötü tavrı olduğunu ekledi. 'Onun için fazlasıyla kontrolcü ve güvensiz hale geliyor. Ana bunun sadece bir aşama olmasını umuyor, ancak yazı duvarda - onu çıldırtıyor! ' Bu hikayenin hiçbir kelimesi doğru değildi. Bu satış noktaları, üç çocuk babası olan babayı fazla kilolu olduğu için vücut utandırmıyorsa, yeni formunun, yeni, genç kız arkadaşının getirdiği orta yaş krizinin sonucu olduğunda ısrar ediyorlar. Affleck, gazetelerin basmaya devam ettiği kıyamet ve kasvetli hikayelere rağmen gayet iyi gidiyor.