Ben Affleck Eski sevgilisi Lindsay Shookus çıkmıyor Jon Hamm , yanlış raporlara rağmen mermi yağdırdı. Romantik söylentiler, ikisinin hafta sonu bir Broadway şovunda birlikte görülmesi nedeniyle ortaya çıktı. Ancak, Dedikoducu Polis çift ​​olmadıklarını teyit edebilir.

Pazar günü, Shookus ve Hamm yeni Broadway prodüksiyonunun galasına katıldı. Derren Brown: Sır illüzyonist ve mentalist Derren Brown tarafından icra edildi. Bu istendi Radar Çevrimiçi ve ikisinin çıktığını yanlış spekülasyon yapan birkaç başka çıkış var. Blog, bir başlıkta 'Üzgünüm Ben! Ex Lindsay Shookus, Oyuncu Jon Hamm ile Tiyatro Randevusunda Görüntülendi. ' Web sitesi, Cumartesi gecesi canlı yapımcı Affleck'ten 'devam etti' Deli adam star.Ek yayın organları, Affleck'in eski kız arkadaşının Broadway şovu sırasında Hamm'a 'yakınlaştığını' öne sürerken, diğer bazı yayınlar durum hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olmadıklarını kabul ettiler, ancak aralarında bir şeyler olabileceğine dair spekülasyonlar yaptılar. Dedikoducu Polis ancak Hamm’in sözcüsüne ulaştı ve kendisi kayıtta bize Shookus ile 'sadece arkadaş' olduklarını söyler. Aktör ve SNL yapımcı birkaç yıldır arkadaş ve ilişkileri tamamen platonik.

Unutulmamalıdır ki, RadarOnline, Hamm’ın aşk hayatı hakkında haber yaparken mükemmel bir geçmiş geçmişine sahip değildir. Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için blogu bozdu Hamm, Sarah Silverman ile takılıyordu. . Her iki yıldızın ayrı temsilcileri, bize romantik bir şekilde dahil olmadıklarını söyledi. Shookus ile olan ilişkisi gibi, Hamm da Silverman ile yıllardır arkadaşça davranıyor. Zamanın kanıtladığı gibi, o ve Silverman hiç çıkmadı.

Ayrıca geçen yıl, Dedikoducu Polis güvenilmez siteyi yanlış bir şekilde iddia ettiği için çağırdı Affleck ve Shookus, Hawaii'de bir 'pompalı düğün' düzenliyorlardı. . Evlenmeleri ve bebek sahibi olmaları hakkındaki anlatının aksine, biz bu makaleyi çürütdükten kısa bir süre sonra ayrıldılar. 2017'de, çift çıkmaya başladıktan sadece birkaç ay sonra, blog hakkında bir hikaye yayınladı. Shookus, Affleck’in bebeğine hamile .

Blogun geçmişte hem Hamm hem de Shookus hakkında ayrı ayrı birçok kurgu yazdığı düşünüldüğünde, son hikayenin eşit derecede doğru olmaması şaşırtıcı değil. Belki de çıkış, her biri için daha iyi kaynaklar bulmalı. Basitçe, Hamm ve Shookus yeni bir Broadway gösterisinin açılışında birlikte oturdular. Uzun zamandır arkadaşlar çıkmıyor ve aksi takdirde tüm spekülasyonlar temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.