Ben Affleck hendek yapmıyor Jennifer Garner ve üç çocuğu, yanlış bir tabloid haberine rağmen Şükran Günü'nde. Dedikoducu Polis yalnızca sahte hikayeyi düzeltebilir. Tamamen uydurma.

National Enquirer ve kardeş çıkışı Radar Çevrimiçi Her ikisi de 2015 bölünmesinden bu yana her yıl yaptığı gibi Affleck'in eski karısı ve çocuklarıyla tatili kutlamak yerine Şükran Günü'nde Bahamalar'a kaçmasıyla ilgili makaleler yayınladı. Ancak dergiye göre, Garner bu yıl çocukları kız kardeşini ziyaret etmek için Boston'a götürürken, Affleck, çok çalıştıktan sonra bir molayı hak ettiğini düşündüğü için 'Karayiplere kaçıyor'.İsimsiz bir kaynak, Garner'ın Affleck'in geçen ayki düşüşünden sonra Bahamalar'da ayık kalmasından endişelendiğini, ancak Affleck'in ona göz kulak olmayı bitirdiğini ve müdahale etmeye çalışmadığını söyledi. Bilinmeyen bahşişçi, 'Artık ondan hiçbir şey beklemiyor,' diye ekliyor. 'Sadece çocuklarının mutlu ve olabildiğince normal büyümesini istiyor.'

Magazin dergisinin kimliği belirsiz bir içeriden birinin sözüne dayanan makalesi tam bir kurgudur. Dedikoducu Polis Affleck'in sözcüsü ile görüştü ve kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyledi. Oyuncu sadece eski karısını veya çocuklarını Şükran Günü'nde yüzüstü bırakmıyor.

Belirtilmelidir, Affleck ve Garner neredeyse her büyük bayramı birlikte kutladılar Dört yıldan fazla bir süre önce ayrılmalarından bu yana. Geçen yıl eski sevgililer çocuklarını Şükran Günü için Montana'ya götürdü. Ondan bir yıl önce aile, Affleck'in annesi ile birlikte Los Angeles'ta kutlama yaptı. Affleck ve Garner iki yıl önce de çocuklarıyla bir araya geldiler ve bu yılın farklı olacağına inanmak için hiçbir neden yok.

İşte birkaç gün içinde resmen çürütülecek olan tabloid bir makale örneği. Affleck ve Garner'ın bu yıl Şükran Günü'nü nerede kutlayacağı belli değil, ancak Dedikoducu Polis şenliklerin ardından güncellenecek. Kesin olan bir şey var: Oyuncu, ailesini tek başına Bahamalar'da tatil yapma lehine küçümsemeyecek.

Enquirer eski sevgililer arasındaki ilişkiye dair hiçbir kavrayışı olmadığını sayısız kez kanıtladı. Eylülde, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Garner hamileydi ve bebek Affleck'e ait olabilir. . Oyuncu, bırakın eski kocasına ait olan bir çocuk beklemiyor.

Mayısta, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Affleck, Garner'ı geri kazanmak için 200.000 $ 'lık makyaj yapıyor . Birkaç ay sonra Şükran Günü'nde eski karısını geri kazanmak için bir servet harcadığına mı inanacağız? Magazin gazetesi sürekli olarak eski sevgililer hakkında kurgu yazar ve çoğu zaman bu sahte anlatılar birbiriyle uyuşmaz. Enquirer Haberciliği bu Şükran Günü için minnettar olunacak bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.