Bir süredir dedikodular yayıldı Bella Hadid Kişisel hayatı ve kiminle çıktığı. Çoğu onu tanıyor The Weeknd ile tekrar tekrar kurulan ilişki , ama model bazı ünlü kadınlarla da çıktı mı? Dedikoducu Polis Hadid ve onun dedikodularla ilgili ilişkileri hakkında araştırdığımız birkaç hikaye topladı. İşte bildiklerimiz.

Bella Hadid ve Kendall Jenner Londra'da Çıktı mı?

Üç yıl önce, Star Bella Hadid ve Kendall Jenner'ın söylediği takılıyorlardı . Tabloid, modellerin o sırada Londra'da Pride geçit töreninde görüldükten sonra 'gizli sevgili' olduklarını öne sürdü. Ayrıca bir kaynak, Hadid'in erkeklerle çok şanslı olmadığını ve arkadaşlarının modelin kadınlarla çıkmayı denemesini tavsiye ettiğini belirtti. İçeriden biri, Hadid ve Jenner 'deney yaparsa' kimsenin 'şaşırmayacağını' ekledi. İsimsiz bir içeriden gelen resimlere ve kelimelere güvenmek yerine, Dedikoducu Polis raporu, hikayeyi reddeden Jenner'ın bir temsilcisi tarafından çalıştırdı. Hadid ve Jenner uzun süredir arkadaştır, ancak ilişkileri bundan daha ileri gitmemiştir.Bella, Stella Maxwell ve Kristen Stewart Arasında mı?

İki yıl önce, Yaşam tarzı İddia edilen Hadid Stella Maxwell ve Kristen Stewart arasına girdi . O zamanlar Maxwell ve Stewart bir ilişki içindeydiler ancak tabloid, Maxwell ve Hadid’in 2015'teki tutkulu öpücüğüne ilişkin raporların yeniden ortaya çıkmasının ardından ikisinin 'kayaların üzerinde' olduğunu iddia etti. İsimsiz bir kaynak, Stewart'ta kıskançlığa neden olan öpücüğü dürttü ve aktris, Maxwell'den uzak durması için onu uyarmak için Hadid'e ulaştı. Yayın ayrıca, Maxwell'in durumla ilgili tartışmalarından dolayı 'Stewart'ın evinden taşınmaya hazır' olduğunu belirtti. İşte hikayenin arkasındaki gerçek. Evet, Hadid ve Maxwell bir öpücük paylaştı yıllar önce, ancak Maxwell’in Stewart ile ilişkisi için herhangi bir soruna neden olmadı. Anlatının yanlış olduğunu bize garanti eden duruma yakın bir kaynakla görüştük.

Gazeteler Bella Hadid'in kadınlarla dolaştığını iddia etmediğinde, diğer raporlar modelin bazı ünlü erkeklere bağlandığını öne sürdü.

Bella Hadid Drake ile Bağlantı Kurdu mu?

Örneğin 2017'de HollywoodLife Cesurca Hadid'in Drake ile takılmak . Sık sık çürütülen web sitesi, ikisinin sözde romantizminin 'kızıştığını' ancak olayları 'düşük seviyede' tuttuklarını belirtiyordu. Dedikoducu Polis O sırada Hadid'in The Weeknd ile çıktığını belirtmek isterim. Hadid'in başka biriyle 'takılma' fikri aşağılayıcı ve aynı zamanda uygunsuzdur. Ayrıca, Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğundan emin oldu. Modelin kendisi bile söylentileri reddetti kendisi ve rapçi ile ilgili.

Bella ve Robert Pattinson Paris'te Eğlendi mi?

2018'de, aynı çıkış noktası yine aptalca Hadid'in Robert Pattinson ile ilgiliydi . Web sitesi, Pattinson ve Hadid'in 'Paris'teki son Dior Homme Erkek giyim şovunda fotoğraflar için poz verirken oldukça yaklaştıklarını' iddia etti. Blogun hikayesini destekleyecek hiçbir kanıtı yoktu, yalnızca Pattinson ve Hadid'in bir sonraki “yüksek profilli ilişki” olacağını iddia eden uydurma bir kaynaktan gelen sözler vardı. Tek şey Alacakaranlık aktör ve modelin ortak noktası, ikisi de marka için modelledikleri için Dior ile olan bağlarıydı. Bunun dışında ikisi arasında romantik bir şey olmadı. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi çürüttü.

Kısacası, magazin dergilerinin modelin hayatına dair hiçbir fikri yok. Bella Hadid, birçok ünlü gibi, bu kanalların uydurduğu acımasız ve çoğu zaman yanlış raporların bir başka kurbanı. Cidden, magazin dergileri yalanları yaymaya devam etmek yerine gerçekleri doğru anlamaya odaklanmalıdır.