Barbra Streisand Arkadaşları, tamamen gerçek dışı bir tabloid hikayesine rağmen, onun kalp krizi geçireceğinden korkmuyor. Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltebilir. Basitçe temelsiz.

Wer schließt sich der Ansicht an?

Göre National Enquirer 77 yaşındaki şarkıcı, kocası James Brolin ile iddia edilen evlilik sorunları ve yaklaşan konser tarihlerinin stresi nedeniyle sağlık sorunları yaşıyor. Sözde bir kaynak dergiye, 'Barbra, dünyanın yükünü omuzlarında taşıyormuş gibi göründü ve davrandı' dedi. 'Bir çöküşün eşiğinde olmasına şaşmamalı!'İçeriden biri ekliyor: “Tamamen stresli ve yaşlı görünüyor. İnsanlar onun için derinden endişeleniyor. ' Şüpheli habercisi, Streisand'ın kocasıyla oyunculuğa devam etme arzusu yüzünden kavga ettiğini, çünkü 'birbirlerine odaklanmaları gereken bir yerde olduklarını düşünüyor' diye iddia ediyor. Efsanevi şarkıcının hala nasıl performans gösterdiğini düşünürsek, bu fikir pek mantıklı gelmiyor. Oradan, şüpheli kaynak Streisand'ın kalp yetmezliği riski altında olabileceği noktaya kadar aşırı yemek yediğini iddia ediyor.

Dedikoducu Polis ancak Streisand'a yakın, kayıtta konuşamayan, ancak tabloid masalının 'tamamen doğru olmadığını' bize garanti eden bir kaynağı kontrol etti. Yanlış olmasına ek olarak, makale aynı zamanda daha önce çürüttüğümüz eski hikayelere de dayanıyor. Örneğin, biz seslendik Enquirer Geçen Kasım ayında yanlış bildirdiği için Streisand ve Brolin '400 milyon dolarlık boşanma' alıyordu.

Bu açıkça hiç olmadı. Bunun yerine, mutlu eşler önümüzdeki ay 21. evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklar. Ve sadece birkaç hafta önce, Streisand ve Brolin bir akşam yemeği randevusu sırasında el ele tutuşarak görüldü. Santa Monica'da.

Geçen aralık, Dedikoducu Polis derginin kardeş çıkışını bozdu, Küre hakkında bir hikaye uydurmak için Streisand, kompulsif yeme bozukluğundan 'ölüyor' . Yayın, yemeyi bırakamadığı için “kalp hastalığı riski arttığını” söyledi. Makale basitçe uydurulmuştu çünkü şarkıcı, Günlük posta yemeği 'çok' seviyor. Streisand, aynı röportajda nasıl diyet yaptığını da vurguladı, ancak tabloid bu kısmı sahte raporunun dışında bıraktı.

Gerçekte, Streisand son derece sağlıklı ve hala dünyanın dört bir yanındaki mekanlarda performans sergiliyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde Londra ve New York'ta randevular planlanıyor. Dedikodu medyası sürekli olarak onun evliliği ve fiziksel durumu hakkında kurgu pazarlıyor. 'Kalp krizi' endişelerini ateşleyen bu son makale daha çok aynı saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.