Bugün dünyadaki en önemli ve etkili çiftlerden biri olarak statülerini göz önünde bulundurursak, bu hiç de şaşırtıcı değil. Barack ve Michelle obama gerçek olmayan söylentilerin hedefi olmuştur. Tüm siyaseti bir kenara bırakırsak, en yaygın iddialardan biri eski ilk çiftin boşandığı yönündedir. İşte bu hikayelerden birkaçı Dedikoducu Polis düzeltti.

jordan belfort frau die herzogin

Temmuz 2017'de RadarOnline, Karısı olmadan 'ayrılmayı ve parti yapmayı' istemek . Eski başkan, nikah yüzüğü olmadan bir havaalanında görüldükten sonra, dedikodu sitesi evliliğinin durumu hakkında çok sayıda söylenti yayınladı. Çıkış, 'karısı Michelle'i kaldırıma tekmelediğini' ve 'alyansını çıkardığını' iddia etti. Blog, Barack'ın görevde olmadığı ve kızlarının daha büyük olduğu için evliliğin fiilen bir sahte olduğunu söyleyen isimsiz kaynaklara atıfta bulundu. Çıkış, Michelle'in 'gizlice 25 milyon dolarlık bir boşanma anlaşması imzaladığını' iddia etti.Ancak, Dedikoducu Polis tabloid'in tuhaf hikayesini destekleyecek hiçbir şey bulamadı. Bunun yerine, bulabildiğimiz tek şey, ikisinin Beyaz Saray dışında birlikte vakit geçirdiklerini doğrulayan raporlar ve RadarOnline'ın Obama'larla 'içeriden' biri olduğunu iddia ettiğini duyan kaynaklardan gelen kahkahalar oldu. Kayıp evlilik yüzüğüne dayanan ilerideki hikayelerde de belirttiğimiz gibi, Barack onu kaybetmemek için halka açık etkinlikler sırasında kaldırıyor. Sadece el sıkışması ya da yabancılarla buluşması gerekmediğini bildiği zaman takıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında, RadarOnline’ın kardeş yayınlarından biri olan Küre , iddia edildi Barack ve Michelle 150 milyon dolarlık boşanma davası için mücadele ediyorlardı. . Yine, Barack’ın 'kayıp' yüzüğü, Obama ailesinde bir şeylerin yanlış gittiğinin kanıtı olarak lanse ediliyor. İsimsiz bir ihbarda göre, Barack kariyeri üzerine Michelle ile bir tartışmada alyansını çıkardı ve ona fırlattı. Bununla birlikte, bu yüzleşmenin tek kanıtı, Barack'ın magazin hikayesinden birkaç hafta önceki bir konuşma nişanında yüzüğünü takmamış olmasıydı.

Dergi ayrıca, Michelle'in başkanlığa aday olarak ve 'çok daha iyi bir Başkomutan' olarak hizmet vererek kocasından intikam almak için plan yaptığını iddia etti. Gazeteci daha sonra kafa karıştırıcı bir şekilde Michelle'in kendi televizyon şovunu istediğini ve Barack'ın Los Angeles'a taşınmayı reddettiği iddiasına rağmen 'Hollywood yıldızı hayallerinden vazgeçmeyi' reddettiğini ekledi. Çıkış, Michelle'in aynı anda Beyaz Saray ve Hollywood'da nasıl ikamet etmesi gerektiğini asla açıklığa kavuşturmadı.

Her şeye rağmen, tüm hikaye tamamen kurguydu. Bahsettiğimiz gibi, Barack insanlarla buluştuğunda yüzüğünü çıkarır, bu yüzden onun yokluğu haber değeri taşımaz. Michelle, bir gün Beyaz Saray'a aday olabileceği fikrini inatla reddetti ve bir talk-show veya benzeri bir şeye ev sahipliği yapmakla ilgilenmediğini belirtti. Hiçbir yasal belge veya resmi haber olmadığından, makalenin herhangi bir kısmına inanmak için tek bir neden yoktu.

Bu ayın başlarında Küre hakkında bir hikaye ile tekrar denedim Barack, boşanma kağıtlarıyla Michelle'i 'tokatlıyor' . Bir kez daha, tabloid, Barack ve Michelle'in her ikisi de halkasız görüldükten sonra boşanmaya gittiğini savundu. Çıkış, Barack'ın Michelle'le “zehirli rahatlık evliliğinden” bıktığını iddia etti ve karısının boşanma belgeleri üzerinde çalıştığını duyduktan sonra, boşanma evraklarını tamamlayamadan ona kendi boşanma kağıtlarıyla vurdu.

Magazin gazetesinin güvenilmez kaynakları, ikisinin mali konularda acımasız bir savaşa mahkum olduğunu iddia etti ve Michelle 'elinden geldiğince çok para için Barack'ı sıkıştırmak için avukatlarıyla komplo kurdu.' Dergi, Barack'ın yüzüğünü Michelle'e atmasıyla ilgili önceki raporunun sözde bölünmenin kanıtı olarak sayıldığını bile söyledi.

Dedikoducu Polis ilk boşanma söylentisini halihazırda çürüttüğümüzü, takip hikayesini de aynı derecede yanlış kıldığımızı belirtti. Barack’ın yüzük takma politikalarını iyice ele aldık ve Michelle'in onsuz tek fotoğrafı, ağır ağırlıklarla çalıştığı zamandı. Her iki Obama da o zamandan beri alyansları yerinde görülüyor. Çift ayrıca geçen hafta yıllık Obama Vakfı Zirvesi'ne ev sahipliği yaptı. Eski başkan ve eşi mutlu bir şekilde evli kalmaya devam ediyor, ancak çiftin ne kadar yüksek profilli olduğu düşünüldüğünde, boşanma söylentilerinin yakın zamanda duracağından şüphelenmiyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.