Ariana Grande Son birkaç yıldır bir dizi hit single ve albümle pop dünyasını fırtınaya soktu, ancak başarı vahşi dedikodular ve söylentilerle geliyor. Ortak temalardan biri, başka bir müzisyen veya aktrisle kan davası olması. İşte bu söylentilerden birkaçı Dedikoducu Polis bozuldu.

Kasım 2018'de Naughty Gossip, Kristin Chenoweth, Grande görünüşte onu kızdırdığı için öfkeliydi. çekimler sırasında Kötü 15. yıl dönümüne özel. Grande ve Pete Davidson dağıldıktan kısa bir süre sonra televizyonda yayınlanan özel etkinlik gerçekleştiğinden, blog yapımcıların pop yıldızının gösterileceğinden şüphelendiğini iddia etti. Bunu yaptıktan sonra, site, kalabalığın ve ekibin olayları Grande hakkında yaptığını ve Chenoweth'in yol kenarına düşmesine izin verdiğini ve onu kıskançlıkla boğduğunu söyledi.Ancak gerçekte ikisi inanılmaz derecede yakın, Chenoweth Grande ailesini arıyor ve çabalarını ve yeteneğini sürekli olarak övüyor. Broadway yıldızı, etkinlikten önceki röportajlarında Grande'nin performansı sırasında anı yaşadığını görmek için ne kadar heyecanlı olduğunu söyledi ve özel yayınlandığında Grande'nin performansına övgüde bulundu. Artı, Dedikoducu Polis Chenoweth'e yakın bir kaynağa ulaştı ve bize iki şarkıcı arasında aşktan başka bir şey olmadığına dair güvence verdi.

Geçtiğimiz Nisan, Yaşam tarzı hakkında sahte bir rapor yayınladı Taylor Swift ile çekişen Grande geçen nisan. Gazete gazetesi, ikisinin müzik dünyasındaki ilgili başarıları üzerine bunu 'gizli bir kız kavgası' olarak nitelendirdi. Grande’nin başarıdan sonraki yılını cesaretlendiren Swift teşekkür ederim, sıradaki , yeni müzik yayınlayarak ve sosyal medyada Grande ile rekabet ederek 'zirveye geri dönmeyi' planladı. Magazin gazetesinin 'içerdekiler', Swift'in uzun süredir erkek arkadaşı Joe Alwyn'i memnun etmek için geride kaldığını söyledi, ancak diğer pop yıldızları Selena Gomez ve Demi Lovato'nun kariyer araları nedeniyle hayranlarını kaybettiğini gördükten sonra, Grande çok başarılı olmadan önce geri dönmeye karar verdi.

Dedikoducu Polis Hikayeyi tamamen güldüren ve ikisi arasında sıfır düşmanlık olduğuna işaret eden Swift’in kampındaki kaynaklarımızdan birinin iddialarını yürüttü. Swift, müzisyenlerin yaptığı şey olduğu için yeni müzikler yayınladı. Grande'yi onun yerine koymak için karmaşık bir plan değildi. İkili listelerde rekabet edebilir, ancak bulunacak bir kan davası yoktu.

Daha geçen ay TAMAM MI! hakkında bir parça yayınladı Grande, Kaitlynn Carter’ın kıskançlığını körükleyip öfkesini çekiyor kız arkadaşı Miley Cyrus ile işbirliği yaptıktan sonra. Magazin gazetesi, Cyrus ve Grande'nin sosyal medyadaki ücretsiz değişimlerini iki pop yıldızının romantik bir kimyaya sahip olabileceğinin kanıtı olarak gösterdi.

Ancak, çıkış hikayeyi yayınlamadan kısa bir süre önce, Cyrus ve Carter, ayrıldıklarını ve arkadaş kalmaya karar verdiklerini kamuoyuna açıkladılar - yani hikaye tamamen temelsizdi. Ayrıca, Twitter'daki hoş karşılıklı konuşmalar romantizme dönüşmez. Hikayede hiçbir gerçeklik payı yoktu ve dedikodu medyasının Grande'nin kişisel ilişkileri hakkında ne kadar az şey bildiği fazlasıyla netleşti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.