Yarım yıldan fazladır flört ediyor olsalar bile, Anna Kendrick ve Ben Richardson Hollywood'un en az tanınan çiftlerinden birinin ellerindeler. Aslında, ilişkileri o kadar düşük seviyeli ki çoğu insan muhtemelen ilk başta ikisini bir araya getiren filmlerden hiçbirini duymamış.Anna Kendrick ve Ben Richardson Nasıl Tanıştı?

Görüntü yönetmeni olan Richardson, 2013'te yönetmen Joe Swanberg ile çalıştı. İçki arkadaşları ve 2014'ler Mutlu Noeller Her ikisi de Kendrick'in başrol oynadığı. Çift son derece özel olsa da - cidden, yardım edemeyiz ama aktrisin röportajlarda ve kırmızı halıda ne kadar sıkı davrandığına saygı duyuyoruz - en azından 2014 yılına kadar çıktıklarını biliyoruz.Aslında, Richardson hakkında o kadar az insan biliyor ki, çoğu ünlü dedikodusunda neredeyse hiç referans almıyor. Tamamen göz ardı edilmezse, tipik olarak ortağını bir A-lister'e kaptırmak üzere olan bir adam olarak inanılmaz derecede aşağılayıcı bir rol oynar. Bu kadar popüler biriyle flört etmek kolay olamaz ve dedikodular devam ederse, diğer erkekler ve çılgın flörtler hakkında sayısız fısıltıyla dolu bir yaşam tarzıdır.

Anna Kendrick, Justin Timberlake ile Neredeyse Kaçtı?

Anna Kendrick kadar popüler ve talep gören biriyle, neredeyse her zaman çoğu insanı bayıltacak en az bir rol arkadaşı olacak. Örneğin onu ele alalım Troller Dünya Turu ortak yıldız Justin Timberlake - geçen sonbaharda Alisha Wainwright ile el ele tutuşarak fotoğraflandıktan sonra, Yaşam tarzı rapor, Kendrick ile geçirdiği zamanın biraz şüpheli göründüğünü söyledi. Piyasanın içinden çıkanlara göre, Jessica Biel düpedüz Anna Kendrick'e kocasıyla güvenmedi .https://www.instagram.com/p/B-naCqynxIS/

İsimsiz bir kaynak, 'Jessica, Justin'in en iyi şekilde davranmasını beklediğini açıkça belirtti' dedi. Tipster ayrıca Biel'in Timberlake ve Kendrick arasında bir şey olursa 'evliliklerinin sonsuza dek biteceğini' söylediğini de sözlerine ekledi. Nihayetinde Kendrick hakkında oldukça acımasız bir dedikoduydu, en azından konu başka bir kadının kocası söz konusu olduğunda onun profilini çıkardı. Ancak, söylentinin tek çıkarımı bu değildi.

Bir kez daha, Ben Richardson’ın Kendrick ile olan ilişkisi, çok daha görünür yıldız gücüne sahip biri karışıma eklendiğinde tamamen bir kenara atıldı. Bir kişinin partnerinin iş arkadaşını neden kıskandığını veya özellikle yakışıklı bir arkadaşla ne kadar arkadaş canlısı göründüğünü belirtmek bir şeydir, ancak biri olduğu anda sonradan düşünüldüğünden daha az muamele görmek oldukça zordur. Timberlake gibi hikayeye eklenebilir. Ancak bu, Richardson’ın altı yıllık ilişkisinin yokluğun eşiğinde olduğu ima edildiği tek zamandan çok uzak.Richardson, Ryan Reynolds İçin Görmezden Geldi

Anna Kendrick kadar karizmatik bir aktris söz konusu olduğunda, magazin dergilerinin rol arkadaşlarıyla onun kolay uyumunu kavraması hiç şaşırtıcı değildir. Bunun en bariz örneği, aynı derecede zeki ve çekici Ryan Reynolds ile çalıştıktan sonradır. Sesler . Bir içeriden rapora göre KB , iki yıldızın eğlenceli şaka ve aptalca şakalar biraz fazla arkadaşça görünüyordu Reynolds’un karısı Blake Lively için.

Çıkışın da belirttiği gibi, ikisi filmlerinde romantik ilgi duyuyorlardı ve Reynolds ve Kendrick, bir kullanıcı sorduğunda Twitter'da ekrandaki öpücükleriyle ilgili şakalar paylaştılar. Yeşil Fener aktör sahne hakkında. Ek olarak, dergi, Kendrick'in yılın en iyi Twitter kişiliği için 2018 Teen Choice Ödülü'nü eve götürdükten sonra Reynolds'a hafif yürekli bir yumruk verdiğini savundu. 'Ryan Reynolds'un aday gösterildiğini biliyorum, bu yüzden yüzüne bak, Ryan,' dedi konuşmasında.

Yayının kaynaklarından biri 'Blake biraz kıskanmalı' diye açıkladı. Aslında, Ryan'dan Anna'ya bunu engellemesini söylemesini istediğini duydum. Bahse girerim Ryan'a da atlatmasını söyledi. ' Hikaye şaşırtıcı olmayan bir şekilde çoğunlukla üç yıldıza odaklandı ve söylenti ağırlıklı olarak endişeli Lively'nin Kendrick'i ilişkisine yönelik yaklaşan bir tehdit olarak görmesiyle ilgiliydi. Bununla birlikte, makalede bir şey eksikti: Ben Richardson'dan herhangi bir söz.

Kendrick ve Richardson'a Şimdi Neler Oluyor?

Tekrar tekrar, gerçek ilişki önemsenmiyor ve görmezden geliniyor. Bununla birlikte, dedikodu dünyasına gelince, çift etkili bir şekilde aynı şeyi yapıyor gibi görünüyor. Anna Kendrick ve Ben Richardson, ünlü basının gözünde ilişkilerinin ne kadar çarpıtılmış ve yanlış bildirilmiş olduğundan görünüşte hiç değişmeden son derece özel hayatlarını yaşamaya devam ediyorlar.

Bunun yerine, hayranlar HBO Max şovunda Kendrick’in kişisel hayatı hakkında biraz daha fazla bilgi edinme şansı elde etse de, çift bunu her zamanki kadar düşük anahtar tutuyor Aşk hayatı . Gerçek hayattaki aşkıyla herhangi bir bariz bağlantı beklemek aptalca olsa da aktris şunu söyledi: deneyimleri şovu şekillendirdi hem baş yapımcı hem de yıldız olarak görev yapıyor. Anna Kendrick, 'Sadece şunu söyleyeceğim, hayatımdan o kadar çok şeyin geldiği bir nokta vardı ki beni çok tedirgin etti,' dedi Çeşitlilik .

Nihayetinde, özel hayatı hala tam da özeldir. Hem hayranlar hem de dedikodular Kendrick ve Richardson arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi edinmek istese de, basit gerçek şu ki, bunu kendilerine saklıyorlar. Daha ne kadar çirkin hikaye veya söylenti ortaya çıkarsa çıksın, hiç kimseye hiçbir şey borçlu değiller ve gelecekteki dedikodularda en azından söz sahibi olsaydı iyi olsa da, çiftin her iki tarafının da çok fazla umursadığından şüpheliyiz.