Geçen yıl yaklaşık bir aydır, sanki her dedikodu dergisi Angelina Jolie ve Colin Farrell çıkıyordu. Değillerdi ama işte beş kez Dedikoducu Polis aptal anlatıyı çürütmek zorunda kaldı.İlk sahte hikayemiz TAMAM MI! Geçen yılın Mart ayında, tabloid, Jolie, Farrell için 'tutuyor' , onun 'eski aşkı.' Tabloid, 'Farrell kaçan kişi olabilir,' diye yazdı ve ikisinin 'kısa bir kaçış yaptıkları söylentileri' 2004 filmlerini çekerken İskender . Çelişkiye dikkat edin: makale, Farrell ve Jolie'nin eski sevgililer olduğuna dair cesur bir ifadeyle başlıyor, sonra geri adım atıyor ve bunun yerine, sözde kaçış hakkında sadece söylentiler olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis Aslında bu söylentiyi 2013'te, Perez Hilton'un aynı hikayeyi birdenbire çıkmış gibi yayınladığı zaman, çoktan çürütmüştü.O ayın ilerleyen saatlerinde, Zarafet bunu bildirdi Jolie, Brad Pitt'den boşanmasının ortasında Farrell ile yakınlaşıyordu. , çünkü o ve dört çocuğuyla yakın zamanda Colin Farrell’in filminin galasına katılmışlardı. Dumbo. Sözde içeriden birisine göre, Farrell ve Jolie 'sektörde bir araya geldiklerinin yaygın olarak bilindiği günlerden bu yana çok uzun bir yol kat ettiler' iddiasına göre yine filme çekerken İskender. Tekrar, Dedikoducu Polis vardı bu hikayeyi 2013'te çoktan bozdu . Jolie'ye yakın bir kaynakla görüştük, o da bize şu anda gerçeğin de olmadığını söyledi.

Sırada, bir hafta sonra güvenilmez dedikodu blogu RadarOnline'da yayınlanan bir gönderi var. Jolie ve Farrell 'aşklarını yeniden canlandırıyorlardı' , Gibi Dedikoducu Polis daha önce hiç romantizm yaşamadıklarını söyledi. Site, ilk kaçışlarının işe yaramadığını çünkü her ikisinin de birlikte olamayacak kadar 'vahşi' olduğunu iddia etti, ancak her ikisi de sorumlu ebeveynler haline geldiği için işler şimdi değişmişti. RadarOnline özgünlüğü veya yaratıcılığıyla bilinmediğinden, bu makale aynı zamanda Jolie'den de Dumbo prömiyer. Dedikoducu Polis bir kez daha reddetti: Angelina Jolie, bir ay önce yaptığı gibi, çocuklarını sıklıkla dışarıda eğlenceli bir gece geçirmek için aile dostu filmlerin galalarına getiriyor. Rüzgarı Kontrol Eden Çocuk. Bu, Angelina Jolie olduğun zaman yapabileceğin türden bir şey.Aynı hafta Dedikoducu Polis başka bir hikayeyi çürütmek TAMAM MI!, geçen sefer hikayesini tamamen değiştirdi ve bunun yerine şunu söyledi: Jolie ve Farrell aylardır gizlice çıkıyorlardı. . Başka bir isimsiz kaynağa göre, 'ikisi de ilişkilerini bir kez daha denemek ve ne olacağını görmek için çok heyecanlılar', çünkü Farrell 'kadınlaşma ve parti günlerinden' ayrıldı. Garip, magazin dergisinin bir aydan daha kısa bir süre önce Jolie'nin sadece Farrell için 'tutsak' olduğu konusunda ısrar ettiğini unutmuş gibi görünüyordu. Neredeyse iki oyuncunun da kişisel hayatına dair gerçek bir içgörü yok ve sadece bir şeyler uyduruyormuş gibi ...

Aynı sayıda, magazin dergisi bir başka hikaye daha yayınladı. Brad Pitt, Jolie'nin Farrell ile bir araya gelmesinden dolayı üzgündü . 'Brad eski arkadaşı Colin'in eskiden neye benzediğini - uyuşturucu ve alkol bağımlılığını çok iyi hatırlıyor,' diyen bir başkası 'içeride' dedi ve 'şu anda altı çocuğunu başka bir erkeğin yanında istediğinden emin değil. . ' Tabii ki Dedikoducu Polis işaret edildi, öncül yanlıştı: Jolie ve Farrell çıkmıyorlardı ve üzerinde birlikte çalıştıklarından beri neredeyse hiç temasları yok gibi görünüyor. İskender. Tabloid açıkça sahte anlatıyı ilerletmeye devam etmenin yeni yollarını arıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.