Angelina Jolie 'Nin sağlığı, genellikle magazin raporlarının konusudur. Dedikoducu Polis aktrisin fiziksel ve zihinsel durumuyla ilgili krizler yaşadığı iddia edilen birçok sahte hikayeyi çürüttü. İşte konuyla ilgili beş söylenti hakkındaki gerçek.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Jolie, yemeyi reddettiği için kemik hastalığı riski altındaydı. . Dergi, aktrisin New Mexico'da yaklaşmakta olan filmini çekerken kendini açlıktan öldüğünü iddia etti. Bana Ölü Dileyenler . Sözde bir kaynak, Jolie'nin, çoğunlukla Brad Pitt ile boşanma ve velayet savaşının yarattığı stresin bir sonucu olarak 'bir kuşun iştahına sahip olduğunu' söyledi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Şimdi New Mexico'da ve tamamen işine odaklanmış durumda ancak gerçekten sağlığına odaklanmaya ihtiyacı var' diye ekledi. Sahte hikaye ortaya çıktığında, canlı görünen Jolie, yaklaşmakta olan filminin çekimlerine ara verirken çocuklarını suşi yemeye götürürken fotoğraflandı. Öncülün hiçbir doğruluğu yoktu.

melissa mccarthy wie hat man abgenommen

Nisan içinde, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer yanlış bildirmek için Jolie 'ölüyordu' ve servetini en büyük oğlu Maddox'a bırakıyordu. . Aktrisin nasıl 'öldüğünü' bile açıklayamayan çıkış, diğer beş çocuğunu vasiyetinden kestiği için ısrar etti çünkü boşanmada onun tarafını tutan tek kişi Maddox'du. Aktrisin sağlığı tamamen iyi olmasına ek olarak, şu anda New Mexico'da olan diğer çocuklarından kesinlikle kaçınmadı.

Martta, Dedikoducu Polis düzeltildi Enquirer iddia eden makale Jolie, Pitt'in Jennifer Aniston ile buluştuğunu öğrendikten sonra bir içki sorunu geliştirmişti. 'onun arkasında.' Magazin, aktrisin 'şişeye çarptığını' ve 'şarap döktüğünü' iddia etti çünkü Pitt ve ilk eski karısının Sony Pictures'ın film projelerini tartışmak için gizlice bir araya geldiğini keşfetti. Sadece, hem Pitt hem de Aniston temsilcileri bize böyle bir toplantı yapılmadığını söyledi. Jolie, asla gerçekleşmeyen gizli bir buluşmada asla bir çöküş yaşamadı ya da alkolik olmadı.

Şubat ayında, Dedikoducu Polis bozuldu Küre hakkında bir hikaye uydurmak için Jolie, Pitt'in Charlize Theron ile 'romantizm' yaşamasından dolayı sağlık krizi geçiriyor . Derginin hikayesindeki en büyük sorun, film yıldızının bir temsilcisinin bize defalarca söylediği ve zamanın kanıtladığı gibi, Pitt ve Theron'un hiç çıkmamış olmasıydı. Yine de magazin dergisi, Jolie'nin aşırı yalnızlık ve anoreksiya ile uğraşırken, sözde 'rakibi' ile çıkmasının neden olduğu Jolie'nin 'boşa gittiği' konusunda ısrar etti. Gerçekte, elbette Jolie, yabancılaştığı kocasının hayali aşkından dolayı hiçbir sağlık sorunu yaşamadı.

Hat Wendy Williams einen Schlaganfall gehabt?

Geçen Ekim, Dedikoducu Polis debunked a Star hikaye iddia etmek Jolie '73 pound ve ipten asılıyordu' Pitt ile velayet mücadelesinin stresi ortasında. Sözde bir 'kaynak' ın 'Angie endişe verici derecede zayıf ve hiçbir kıyafeti tam oturmuyor' dediği aktarıldı ve diyetinin 'ezilmiş buzdan oluştuğunu ve belki de bir parça kraker' yediğini ekledi.

Gerçekte, Jolie, Pitt ile evliliğinin sağlam olduğu zamanlar da dahil olmak üzere her zaman zayıftı. Oscar ödüllü oyuncu boşanmasının bir sonucu olarak asla kilo vermedi. Ek olarak, altı çocuğa bakarken arka arkaya filmler çekiyordu, bu 'ipten asılı' biri için imkansız olacak bir başarı. Aslında Jolie, yanlış raporun gazete bayilerine çarptığı sırada birkaç çocuğuyla birlikte Hollywood Tepeleri'nde yürüyüş yaparken görüldü.

Joel und Victoria Osteen Hochzeit

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.