365 gün önce bir tabloid bunu bildirdi Angelina Jolie aşkı yeniden bulmuştu. Marvel's üzerinde çalışırken Ebediler , o ve prodüksiyondaki dublör bir romantizm başlattı. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi bozdu, ancak doğru anladığımızı görmek için bir yıl sonra geriye bakıyoruz.

Hope Springs Ebedi (ler)

Göre -e Kadınlar Günü , Jolie ve dublör Xavier Gölü 'aralarında inkar edilemez bir kıvılcım' var. Jolie 'ne kadar yakışıklı olduğu karşısında şaşkına döndü' ve kazalara karışan dublörler için daha iyi tazminat alma çabası olan #crewmatter hareketini destekledi. Boşanma hala yaklaşırken, Jolie 'ciddi bir şeye başlamaktan emin değildi' ama yine de 'onunla devam ediyor ve Xavier'in yüzüne geri koyduğu gülümsemenin tadını çıkarıyordu.'Jolie ve Lake Zaten İşbirliği Yapmıştı

Dedikoducu Polis Lake ve Jolie'nin daha önce birlikte çalışmış olduklarına işaret ederek bu hikayeyi bozdu. Zararlı: Kötülüğün Metresi . Gazeteci, hikayenin ilk bakışta aşk dinamiğini paramparça edeceği için bunu gündeme getirmedi. Artı, Jolie'ye yakın bir kişiyle konuştuk ve bize telefonda kimseyle romantizm demediğini garanti etti. Ebediler Ayarlamak.

Herhangi Bir Şey Değişti mi?

Aradan geçen yıl, Lake ve Jolie birbirine hiç bağlanmadı. Bu tabloid hikayesini yayınladığı gibi, onu unuttu ve bir daha hiç bahsetmedi. Lake, Marvel ile çalışmaya devam etti Morbius . Ancak bu hikayenin amaçları açısından daha önemli olan, bekar olmadığı ve birlikte olduğu kişinin Angelina Jolie olmadığı anlaşılıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Merhaba güzel! ?? #Mutlu

Tarafından paylaşılan bir yayın Xavier Gölü (@ xav.lake) 14 Ağu 2020, 4:29 PDT

Lake, bu kişiyle birden fazla Instagram gönderisinde görünüyor. Bunun kim olduğunu bilmiyoruz ama içeride değildiler Bilgisayar korsanları . Dedikoducu Polis bu eski söylentinin tamamen yanlış olduğunu söylerken kendini rahat hissediyor.

Diğer Sahte Jolie Hikayeleri

Bu Lake hikayesinden sadece birkaç ay sonra dublör unutuldu. Kadınlar Günü Jolie'nin Evan Rachel Wood ile çıkıyor . Wood ve Jolie, 2009 SAG Ödüllerinden beri birlikte görülmedi Hikaye rastgele ve uydurma. Bu tabloid ayrıca şöyle dedi: Jolie ve Michelle Pfeiffer bir araya geliyorlardı, bu yüzden tabloid, sorundan diğerine tutarlı bir anlatı sürdüremez.

Bu tabloid ayrıca Jolie'nin Londra'ya taşınmak çocukları Brad Pitt'ten uzak tutmak için. Velayet savaşı devam ederken, Jolie bunu yasal olarak yapamaz. Açıkçası, bu tabloid'in Jolie'ye yakın olduğunu söylediği kaynaklara güvenilmemeli. Jolie ve Lake'in âşık olduğuna dair hiçbir meşru kanıt yoktu. Ebediler Ayarlamak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.