Angelina Jolie ve Chris Hemsworth pek bir ilişkisi yok, ancak iki yıldızın yolları birkaç kez kesişti, bu da onlar hakkında yanlış tabloid hikayelerine neden oldu. Dedikoducu Polis çifti içeren bir avuç dolusu sahte raporu çürüttü. İşte birkaç örnek.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Jolie, Hemsworth'un telefon numarasını kaybetmişti. Her ikisi de Comic Con'daki Marvel Stüdyoları panelinde birlikte göründü. İki yıldız, ayrı süper kahraman projelerini tanıtmak için etkinlikte hazırdı, ancak çıkışa göre, Jolie o zamandan beri oyuncunun peşinde. Magazin gazetesi, Hemsworth'un aktrisin ilerlemelerinden 'habersiz' olduğunu iddia etti, ancak karısı Elsa Pataky, Jolie'nin ona rakamlarını verdiğini öğrendiğinde 'kıskanç öfkeye' girdi.Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değildi. Jolie’nin kampındaki bir kişi bunu saçma olarak reddetmekle kalmadı, aynı zamanda Pataky’nin Instagram sayfası Hemsworth ile ilişkisinin güçlü olduğunu kanıtlayan çok sayıda kanıtla dolu. Comic Con'un ardından aktris, kocasına doğum günü şerefine sevgi dolu bir mesaj göndererek ona 'en sevdiği insan' adını verdi. Jolie mutlu eşlerin arasına girmedi.

Geçen yıl, RadarOnline yanlış bir şekilde iddia edildi Jolie'nin Hemsworth'a 'kur yapmak için gizli bir planı' vardı Altın Küre Ödülleri'nde yanında oturduktan sonra. E! Çok daha güvenilir bir çıkış olan News, iki yıldızın rastgele aynı masada sona erdiğini bildirdi, ancak blog, oyuncunun masasına doğru manevra yaptığını iddia ediyor. Sözde bir kaynak, aktrisin kendisi ve Hemsworth'un birlikte çalışması için bir proje bulması için 'ekibine yalvardığını' söyledi, ancak bunun gizli nedeni ona yaklaşmaktı.

Aynı zamanda makale ortaya çıktı, İnsanlar dergisi Jolie'nin flört etmekle ilgilenmediğini ve tamamen işe ve çocuklarını büyütmeye odaklandığını doğru bir şekilde bildirdi. Bu arada, Hemsworth üç çocukla mutlu bir şekilde evlendi ve Jolie'nin ailesini parçalamak istediği önerisi tamamen temelsizdi.

Bundan önce, Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Hemsworth, Jolie ve Tom Hiddleston arasında bir randevu ayarlamıştı. , filmdeki rol arkadaşı Thor imtiyaz. Magazin dergisi, Jolie'nin Altın Küre'de Hemsworth'ün yanında otururken aşk hayatından şikayet ettiğini iddia etti, bu yüzden Hiddleston'ın 'ona ilgi duyduğunu ve Ange de ondan hoşlandığını' söyledi. Oradan yayın, Jolie ve Hiddleston'ın durmadan mesajlaşıp bir akşam yemeği randevusu ayarladıkları konusunda ısrar etti. Tüm bu senaryo kurguydu. Zamanın kanıtladığı gibi, iki yıldız bir eşya değil ve asla bir araya gelemedi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB geçen yıl, hakkındaki sahte anlatıyı başlatmak için Jolie, Hemsworth'a 'eziliyor' . Çıkış dedi ki Thor yıldızı Jolie'ye genç bir Brad Pitt'i hatırlattı, bu yüzden ' Bay ve Bayan Smith ikisinin birlikte rol alması için 'gişe rekorları kıran' tarzı. Jolie içerisinden biri, hikayenin 'saçma' olduğuna dair bize güvence verdi. Birlikte çalışmanın aksine, ikisi Marvel için tamamen ayrı projelerde rol alıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.