Barındırma arasında What Happens Live'ı Canlı İzleyin ve üretiyor Gerçek Ev Kadınları , Andy Cohen genellikle müstehcen TV dramasına bitişiktir. Bu işler, kendisini dramın kaynağı olarak magazin dergilerine açtı. Cohen hakkındaki her tabloid hikayesine inansaydınız, hiç ünlü arkadaşı olmadığını düşünürdünüz. İşte Cohen'in 'kan davalarından' bazıları Dedikoducu Polis araştırdı.

julia roberts gegen sandra bullock

Andy Cohen ve Mariah Carey'in Anıları

Cohen'in kitap şirketi, Mariah Carey'in anılarını yayınlıyor Mariah Carey'in Anlamı . Göre National Enquirer , Cohen mutlu değildi banal ilk taslak ile. Cohen, 'Mariah'dan Jennifer Lopez'le oynadığı dram ve Nick Cannon ile evliliği de dahil olmak üzere her şeyi ifşa etmesini istiyor.' Kitaba bir aydan daha kısa bir süre kaldığı ve bu nedenle neredeyse bitmek üzere olduğu için, bu sözde baharatlı yeniden yazmalar imkansız ve hikaye sahtedir.Dorinda Medley Cohen'i asla tehdit etmedi

TAMAM MI! eski olduğunu bildirdi Gerçek Ev Kadınları oyuncu Dorinda Medley Cohen'e 'saldırmayı' planlıyor Ateş etmesiyle 'şok' olduktan sonra. Görünüşe göre 'dövüşecek' çünkü 'Andy,' iğrenç bir sarhoş 'gibi görünmesi için kurgu odasında' kirli oynamak istiyor '. Ancak, Medley gösteriden ayrıldığında, dostane şartlardaydı. Bravo gösterisine katılma şansı için Bravo'ya teşekkür etti ve Cohen'e fiziksel olarak saldırmak için herhangi bir çaba sarf etmedi. Düpedüz yanlış bir hikayeydi.

Matthew Broderick Andy Cohen'i Sevmiyor mu?

'Broderick Now Sarah ve Andy’nin Üçüncü tekerlek 'Başlığını okuyun National Enquirer . Parker, Cohen'le Met Gala'ya gidebilmek için Matthew'u çocuklarla yalnız bırakıyordu. Broderick'in kıskanç öfkeyle kaynadığı iddia ediliyordu. Cohen'in programında bir görünümde, Parker bu söylentiyi kendisi yalanladı. Kocasının Met Gala'ya neden gitmediği soruldu ve bunun sadece onun sahnesi olmadığını söyledi. Broderick bunun yerine onu Cohen ve Parker'ın 'özel şeyi' olarak gördü. Cohen, Broderick'e bir iyilik yapıyordu.

Jenny McCarthy’nin Konuklara Öfkesi

Radyo dünyası, özel röportajlarla pek tanınmıyor. Howard Stern kraldır ve National Enquirer Andy Cohen ve Jenny McCarthy, kalanlar için savaş . Görünüşe göre, McCarthy daha iyi bir röportajcıydı, ancak Cohen'in daha fazla ilgisi vardı. Gazetenin hiçbir yerinde ikisinin arkadaş olduğundan ve karşılıklı hayranlık ifade etmediğinden bahsetmedi. Hatta McCarthy, Cohen'e, 'Sevdiğim tek ünlü sensin' dedi. Kişisel dana eti bir yana, Derek Hough gibi ünlülerin her zaman her iki şovu da yaptığını belirtmekte fayda var.